PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İki Kardeşle Evlenen Adam

saraçTürk
28-09-2007, 20:49
Only the registered members can see the link

İki Kardeşle Evlenen Adam
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Resmi büyütmek için tıklayın (Only the registered members can see the link) Pınar Güvenel, Nazan Öncel (Only the registered members can see the link)'in Kocasını Elinden Aldığını İddia Etti. Nazan Öncel (Only the registered members can see the link) Sessiz Kaldı, Eşi Akşit Togay Açıkladı.

PINAR GÜVENEL, Nazan Öncel (Only the registered members can see the link)'İN KOCASINI ELİNDEN ALDIĞINI İDDİA ETTİ. Nazan Öncel (Only the registered members can see the link) SESSİZ KALDI, EŞİ AKŞİT TOGAY AÇIKLADI.

Milyonları ekran başına kilitleyen Yaprak Dökümü dizisindeki iki kız kardeşin aynı adamla yaşadığı aşkın bir benzerini ünlü popçu Nazan Öncel (Only the registered members can see the link) ve kız kardeşi Pınar Güvenel de yaşamış. Geçtiğimiz günlerde bu aşkı yaptığı bir şarkı ile gündeme getiren Pınar Güvenel, ablası Nazan Öncel (Only the registered members can see the link)'in kocasını elinden aldığını iddia etti. Nazan Öncel (Only the registered members can see the link), bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. Peki eşi Akşit Togay ne düşünüyordu? Togay, Yaprak Dökümü'ndeki Oğuz gibi önce Pınar Güvenel ile evlenmiş, ardından ablası Nazan Öncel (Only the registered members can see the link) ile dünyaevine girmişti. Pınar Güvenel'in "Kocam beni bırakıp ablamla birlikte oldu. Çocuğum travmalar geçiriyor" şeklindeki sözlerini Akşit Togay' şöyle cevap verdi:

"Ben bugüne kadar bu konularla ilgili olarak hiçbir medyaya konuşmadım. Her şey insanlar tarafından nasıl algılanıyorsa öyle olsun, ben böyle bir medyanın içinde asla olmam. Buna karakterim müsait değil. Şimdi her şey ortalara dökülüyor. Beni neyle suçlarlarsa suçlasınlar benim bu konuyla ilgili söyleyecek bir şeyim yok. Kimseyle muhatap olmak istemiyorum. Pınar Hanım eskiden beri bu tarz açıklamalar yapıyor. Biz yine kendisine cevap vermiyorduk. Çocuğumun travmalar geçirdiği ise doğru değil, bu kendisinin uydurduğu şeyler."

Pınar Güvenel ise amacının ablasıyla barışmak olduğunu bu nedenle bu konuyu gündeme getirdiğini belirterek şunları söyledi:

"ÇARPIK İLİŞKİ"

"Rahmetli annem ölmeden önce ablamla barışmamı bana vasiyet etti. Ben de o vasiyeti yerine getirmek için ablam Nazan ile barışmak istedim. Televizyonlara çıkmamın sebebi de bu yüzdendir. Benim Nazan'ın kocasından bir çocuğum var. Fakat babası çocuğuyla ilgili değil. Benim çocuğum baba sevgisizliğiyle büyüdü. Ve bu ilgisizliğin Nazan'dan kaynaklandığını biliyorum. Çünkü yaptırım kadındadır. Benim oğlum Amerika'da benzin istasyonunda çalışıyor. Artık Türkiye'ye gelmek istemiyor. Ablamla barışmak istememin bir nedeni de oğlumun babasıyla arasını düzeltmesi. Çok mağdur durumdayım. Yaşadıklarıma rağmen ablamı hiç karalamadım. Onların ilişkilerini ilk duyduğumda çıldırdım, kafayı yemek üzereydim. 9-10 yıl tedavi gördüm. Herkesin bir onuru var. Eski kocanızın tercih ettiği kadın ablanız olsa siz de çok acı çekerdiniz. Ben hiçbir zaman çarpık ilişki yaşamadım. Eniştesiyle evlenirken bunları düşünseydi. Bu yaptığı normal bir şey değil. Biz Nazan ile çok yakın iki kardeştik. Ona hiçbir şey konduramadım. Zaten bu olaylar yaşanırken ben çok küçüktüm. Nazan'ı evimizde misafir ediyorduk. Hatta o zaman eşim ona alt katımızda bir daire tuttu, kirasını biz ödedik. Şimdi beni şöhretini kıskanan kardeş olarak lanse ediyor halbuki ben Nazan'ı hiç bir zaman kıskanmadım." (Gecce.com) 28.09.2007 09:20 [1018033]

kanaryam1950
28-09-2007, 20:56
sürekli gündeme böyle saçma , tasvip edilmeyen olaylar geliyor.

cetindeniz
28-09-2007, 21:25
Ah be nazan ne diyelimki yokmu sana hiç koca

hüseyin
28-09-2007, 22:19
nazan öncel midesi ve meshebi çok geniş bir kadınmış ne diyeyim...çok iğrenç bir durum..

bulletfromhell
28-09-2007, 22:28
yaw işte bunlar sokaktaki erozyonun katmerlenip ekrana çıkmış versiyonu....