PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : özhan canaydınla alay eden fenerbahçe taraftaraları yazıklar olsun!!!!

CABBARİ
29-09-2007, 11:18
Only the registered members can see the link

bir başkan centilmen bir başkan hasta yatagında yatıyor daha ne oldugu belirsiz bir hastalık önümüzdeki günlerde netlik kazanacak bu tarz şeyler o insanı hem daha fena yapar hemde türk futbolu için acı bir tablo oluşturur
supersatforum galatasaraylıları adına bu fenerbahçe traftalarını kınıyorum!!!!

bulletfromhell
29-09-2007, 11:24
müstehaktır.....özhan başkana karşı kötü niyetim olduğu için söylemiyorum yanlış anlamayın...millet futbol kulübü başkanlığını şan,şöhret ,para için yapaıp büyük rantlar elde etmeye çalışırken,kaynağı bilinmeyen paraları kulüplere hibe edip maçtan alınacak 3 puan için birbirinin gözünü oyarken,sen işini gücünü tasviye et,gel borç batağının içindeki kulübü doğrultmaya çalış,kalk bide rakibini alkışla....racona ters oldu yaptığın hareketler özhan başkan.....

ruzgarm
29-09-2007, 11:28
yapanları ve kötü düşünen herkesi kınıyorum yaptıkları terbiyesizlik bunların hasta olan kim olursa olsun böyle yapılmamazı gerekir

asilhan_35
29-09-2007, 13:02
fenerbahçe taraftarını kınıyorum hasta bir insana böyle çirkin pankartlar açan fenerbahçe taraftarını terbiyesizlikle nitelendiriyorum :nono:

iboaydo
29-09-2007, 13:59
müstehaktır.....özhan başkana karşı kötü niyetim olduğu için söylemiyorum yanlış anlamayın...millet futbol kulübü başkanlığını şan,şöhret ,para için yapaıp büyük rantlar elde etmeye çalışırken,kaynağı bilinmeyen paraları kulüplere hibe edip maçtan alınacak 3 puan için birbirinin gözünü oyarken,sen işini gücünü tasviye et,gel borç batağının içindeki kulübü doğrultmaya çalış,kalk bide rakibini alkışla....racona ters oldu yaptığın hareketler özhan başkan.....

senin gibi birinden daha iyi bi yorum beklenemezdi adamın pankreasında kitle var yani kanser senin dediğine bak senin anan babanda Allah korusun aynı şey olsa bi başkasıda onların yanlış bi hareketinden dolayı müstehaktır dese sen ne düsünürsün yazıklar olsun senin gibi düşünenlere!! raconmuş delikanlı adamın raconu hastalıktan medet umma olmaz...Bullet from hell seni kınıyorum:46: :46: :46:

CABBARİ
29-09-2007, 14:34
arkadaşlar birbirimize sataşayalım
önemli olan başkanın saglı umarım en kısa sürede iyileşir
selametle

iboaydo
29-09-2007, 14:41
ciddiye almıyorum derken bile yazdığın mesaja bak hakaret dolu ben susma hakkımı kullanıyorum herkes yazdıgından anlayacagını anlar

bulletfromhell
29-09-2007, 15:02
ikinci mesajım boarddan silinmiş....o zaman şöyle söyliyim...bu haberi ve benim ilk mesajımı okuyan 51 kişi ne demek istediğimi net olark anlamışki bana yönelik herhangi birşey yazmamış....selametle.

eraybal
29-09-2007, 15:09
başkaın fb macındakı alkışlarını hayatım boyunca içime sındıremem ama hasta bır baskanla alay eden taraftar bozuntusu bazı fenerlılerı hiç sindiremem.ıstedıgın kadar dalganı gec ama adam amelıyat olmus.yarın bı gün kendı yakınlarının basına bır sey gelınce anlarlar bazı şeylerı..bu tip davranışlarda bulunan oradakı tum sözde taraftarları kınıyorum yazıklar olsun