PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tirübündeki yanlış pankart

zabataygatör
03-10-2007, 08:16
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Ruslar’ın tribününe
Fenerbahçe için büyük önem taşıyan CSKA Moskova karşılaşması öncesi tribünlerde pankart krizi çıktı. Ruslar’ın bulunduğu kale arkası tribününe bir grup Galatasaraylı tarafından açılan, “Moskovalı Aslanlar, CSKA’ya başarılar diler” pankartını gören Fenerbahçeli taraftarlar çılgına döndü. Hep birlikte yoğun bir tezahürata başlayan Sarı-Lacivertliler, pankartın kaldırılmasını istedi. Bu yoğun tezahürat üzerine 20 dakika sonra pankart tribünden indirildi.

Lütfen mesajlardaki üslüblara özen gösterelim saygılar,

zabataygatör
03-10-2007, 08:17
yahu sen once kendine basarilar dile ,dilede sion gibi 3.sinif takimi yen

istismar
03-10-2007, 08:48
ben fenerbahceden benden daha fazla nerfret eden bır kısı daha olsun ınanmıyorum ama bır gevur takımınada basarılar dılemek ınsanı fenerbahcelıden daha kotu bırı yapar basarılar dılıyorum sonuna kadar tum turk takımlarına

ali muştu
03-10-2007, 08:53
arkadaslar bunun daha önce cok örneyi olmuştu fenerbehcenin gs rakiplerine başırılar diledigi gibi

zabataygatör
03-10-2007, 08:55
ben fenerbahceden benden daha fazla nerfret eden bır kısı daha olsun ınanmıyorum ama bır gevur takımınada basarılar dılemek ınsanı fenerbahcelıden daha kotu bırı yapar basarılar dılıyorum sonuna kadar tum turk takımlarına
fenerbahceliden daha kotu yapar nedemek ..ayip oluyor ama yazdiklarina dikkat et

hallederiz
03-10-2007, 09:01
benzeri pankartı fenerliler açtığında onlar terbiyesiz olmamıştı buna ne demeli

zabataygatör
03-10-2007, 09:09
benzeri pankartı fenerliler açtığında onlar terbiyesiz olmamıştı buna ne demeli
kim yaparsa terbiyesizlik

muzo
03-10-2007, 09:35
arkadaşlar lütfen açılan pankartı kim olursa olsun hoş bir pankart değil herzaman dediğimiz gibi eğitim şart böyle fanatik taraftarlar olduğu müddetçe daha çok pankartlar açılır.

psiko
03-10-2007, 10:02
yahu sen once kendine basarilar dile ,dilede sion gibi 3.sinif takimi yen

arkadaşlar ülkelerin takımları ile ilgili dünyadaki tüm futbol severler artık bilgi sahibi .hangi ülkede hangi takımlar ezeli rakip bunu futbolu takip edenler bilir.Bunu CSKA'lı taraftarların yaptığı açık ve ortada .Bu konuda birbirimize laf atmanın ortamı germenin bir alemi yok.Ben gs taraftarıyım ;ama fb'nin avrupa maçlarından bu sene keyif alıyorum.bu durum beni ilgilendirir desteklerim desteklemem ama iyi oynayan takımı alkışlarım ve onu keyifle izlerim.

draculu45
03-10-2007, 12:11
işte bakın insanlarımız nekadar dar görüşlü sevgili arkadaslar herkes illaki bir takımı tutacak veya sevecek diye bir kural yok isteyen sever istemeyende sevmez gs laf atacaklarına onlar gs nin avrupada yaptığı basarıları yapsınlar ondan sonra söz hakkı verilir UEF.+ SÜPERKUPA HOŞCAKALIN

Mehmet Kaynaklı
03-10-2007, 12:53
terbiyesizlerin önde gidenleridirler de önü kimseye kaptırmazlar ne yani gavur tarfından pankrt açarlar vatan hayınları diyecem bunlara

bilim-ilim
03-10-2007, 13:06
3 - 5 densizler tüm camiaya mal edilemez ayrıca

Beşiktaş ve Fenerbahçenin alacakları her puan
hem takımlarımız için hem de Türkiyenin başarı
puanınıda yükseltiyor unutmayalım

eraybal
03-10-2007, 13:44
ankara gücü maçında başkanımız özhan canaydınla alay eden pankartların yanında bu gayet normal bir pankarat.o maçta bir insanın sağlığıyla alay edilmiştir.basın yeterınce o pankart üzerinde durdu mu da bu pankartı facia olarak sergilemiş...benim için milli duygu milli takımdır..