PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ş.Urfa'da şoförler kavgası: 1 ölü, 4 yaralı

muzo
03-10-2007, 21:54
Ş.Urfa'da şoförler kavgası: 1 ölü, 4 yaralı

Şanlıurfa'da halk otobüsü şoförleri arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi de yaralandı.

Olay, Veysel Karani Mahallesi Mehmet Akif Ersoy son durakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yolcu meselesi yüzünden 63 H 0091 plakalı ile 63 H 0097 plakalı halk otobosü şoförlerinin arasında önce sözlü tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede taşlı, sopalı ve bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavgada Sedat Ateş (20) bıçakla, Ahmet A. (60) Mustafa A., Mustafa Ş. ve Müslüm A. (53) ise taş ve sopalarla yaralandı.

Yaralılar, kaldırıldıkları Şanlıurfa 500 Yataklı ve Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yaralılardan Sedat Ateş, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı. Polis olası bir kavgaya karşı araç hatlarında geniş güvenlik önlemi aldı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

İHA

ayran
03-10-2007, 22:08
usta bu heber için doğrusu üzüldüm oruçlu iken insan sinirine hakim olmuyor tabi bazılarında ama bunların yaptıkları çok ayıp sırf iki kuruş için değermi desem namus için peki desem canın için peki malın için peki kendini savunursun ama böyle küçük ceviz kadar doldurmayan konu için pok yoluna giden afedersin diğeride hapis birde hapisten çıktıktan sonra'ki yaşamı ya insan herşeyi düşünecek ha acaba ben doğru bir şeymi yapıyorum sonunda ne olacak yarınını dikkat edecek
vefat eden şahıza allahtan rahmet sevenlerine başsalığı diliyorum inşallah barışırlar dahada kötüye gitmez bu mübarek ayında

cetindeniz
03-10-2007, 23:36
Ramazan ayının vermiş olduğu açlıktan daha neler oluyor neler

ayran
03-10-2007, 23:41
Ramazan ayının vermiş olduğu açlıktan daha neler oluyor neler

hiç söyleme usta :(

bulletfromhell
04-10-2007, 00:19
ülen her sene türkiyenin herhangi bir yerinde bu tip abuk subuk kavgalar oluyor...tamam kabul...para kazanmak tabiiki esastır insan hayatında...herkes ekmek parası için uğraşır....ama böyle aptalca bi sebep yüzünden kan dökmek kusura bakmayın ama hiç bir şeye sığmaz...yazık tuttukları oruca.....