PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vatan hainleri- hem sevme hem terketme

osmann
04-10-2007, 09:08
'Ya sev ya terk et' polise göre sakıncasız...

Trafik polislerine göre, araçlara "Ya sev, ya terk et" yazılı çıkartma yapıştırmak yasalara aykırı değil. Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Denetleme Dairesi'nde görevli bir yetkili, "Nasıl ki otomobillere, 'Dikkat arabada bebek var', 'TED Koleji', 'Boğaziçi Üniversitesi', 'Fenerbahçe', 'Galatasaray' yazılıyorsa, bu da öyle bir şey" diye konuştu. Aynı trafik yetkilisi, "Bazıları, 'Huzur İslam'da', bazıları ise 'Atatürkçüyüz' diye yazıyor" dedi.

İnsafa kalmış
Bunlara da ceza yazmıyoruz. Ancak yasadışı örgütlerin isimleri yazılırsa, işte o zaman, ideolojik kışkırtmadan ötürü ceza uygulayabiliyoruz. Ama o da trafik polisinin insafına kalmış" dedi. Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Daire Başkanlığı yetkililerine göre, yapıştırılan çıkartma, motorlu taşıtın plakasını okunamayacak şekilde kapatırsa veya motorlu taşıtın görünümünü engellerse, o zaman ceza yazılması gerekiyor.

Yayın tarihi: 4 Ekim 2007, Perşembe
Web adresi: Only the registered members can see the link
Tüm hakları saklıdır.
Copyright © 2003-2007, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Adamlara ne demeli bilmiyorum. Hrant dink öldü. Yer yerinden oynadı. kimisi hrant oldu kimisi ermeni. halada oluyorlar. Ne çok insan varmış ermeni olmak isteyen. Medya gene tam bir kepaze.... Ne yazacağını nasıl haber yapacağını şaşırdı. Son olayda o.samast ı getiren ceza evi aracı nın üzerinde "ya sev ya terket" yazıyormuş nedenmiş? ne anlama geliyor bu yazı. Memleketi sev... sevmiyorsan terket demek istiyor. Vatanını seven biri için hiçte gocunulacak bir tarafı yok bu cümlenin. lakin sevmeyenler elbette gocunur. gocunurda bu gocunanlara cevap verecek bir bürokrat polis savcı yokmu kardeşim bu memlekette. illa silahı belimize takıp çıkalımmı meydana polat alemdar misali...
hasbinallah. selametle..... hiç insanı sevindirecek bir haber okuyamıyorum... ne biçim bir devir yarabbim....

istismar
04-10-2007, 09:10
kardesım yurekten katılıyorum sana

kucer06
04-10-2007, 09:46
Çok haklısın.