PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkent'te silahlı kavga: 1 ölü

muzo
04-10-2007, 09:28
Başkent'te silahlı kavga: 1 ölü

Ankara'da iki grup arasında çıkan sözlü tartışma, silahlı ve bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre Keresteciler Sitesi Uzayçağı Caddesi üzerinde saat 00.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı iki grup arasında sözlü tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma kısa sürede silahların ve bıçakların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kavga nedeniyle Doğan K. ve kimliği belirlenemeyen 1 kişi yaralandı.

Kavgayı çevreden gören vatandaşların polis ekiplerin bildirmesi üzerine ekipler kısa sürede olay yerine geldi. Polis, kavgada iki kişinin yaralandığını görerek, durumu 112 Hızır Acil ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen Doğan K. isimli şahıs olay yerinde hayatını kaybetti.

Kimliği belirlemeyen 1 kişi ise ağır yaralı olarak Onkoloji Hastanesi'ne sevk edildi. Polis ekipleri Doğan K'nin hayatını kaybetmesi ve bir kişinin de yaralanması ile sonuçlanan olaya karışanları çevrede arama çalışmaları başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

osmann
04-10-2007, 12:19
Şimdi o kavgaya tutuşanlar mutlumudur lar acaba? Birbirlerine diyorlarmıdır "Ulan ben şöyle vurdum böyle tekme attım" gibisinden laflar. Yoksa arkadaşlarını kaybettikleri için üzgün ve pişmanmıdırlar. Acaba hangi incir çekirdeğini doldurmayacak bir laftan çıkmıştır kavga kimbilir. Mübarek ayda yapılana bak. yazık. dünya birleşmiş. ortadoğu ile bizi yemeyi tasarlarken bizx birbirimizi yiyoruz. selametle.