PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 13 Askerimiz şehit oldu..

ahmeTTaşar
07-10-2007, 19:59
Şırnak'ta çatışma: 13 ŞEHİT!

Şırnak'ta çıkan çatışmada 13 asker şehit oldu.
Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğe, terör örgütü tarafından yapılan bir saldırıda 13 Silahlı Kuvvetler mensubunun şehit edildiğini bildirdi.

Alınan bilgiye göre, bugün saat 14.30 sıralarında Gabar Dağı bölgesinde operasyona çıkan askeri birliğe, Geçit Boğazı civarında teröristler tarafından saldırı düzenlendi. Çıkan çatışmada 1 astsubay ve 12 er şehit oldu. Şehitlerin cenazeleri, Şırnak Asker Hastanesi'ne getirildi.

Şehitler için yarın 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'nda askeri tören yapılacağı öğrenildi.

Bölgede operasyon devam ediyor.
07 Ekim 2007 / 19:51

Only the registered members can see the link
Alıntı...

lanet olsun bu amerikan uşakları şerefsizlere.bu teröristlere destek verenlerede lanet olsun.

zabataygatör
07-10-2007, 20:07
lanet olsun lanet..genelkurmay artik birseyler yapicaktir yapsinlar artik

hayro62
07-10-2007, 20:13
haklısın şerefsizler .masum insanlarımızı katediyolar.bu dur demenin zamanı geldi

bulletfromhell
07-10-2007, 20:15
ne yazayımki...ben yazdığım zaman siyaset yapıyosun ,üslubun çok sert vs. diyip konuyu kapatıyorlar...benim ne yazacağımı üç aşağı beş yukarı biliyosunuzdur heralde...yazmış sayın....

ŞAVKÇI09
07-10-2007, 20:21
Ne diyelim allah geride kalanlara sabır versin.

gacvokem
07-10-2007, 20:21
:((( mekanları cennet olsun kanları yerde kalmayacak inşallah

desinatör
07-10-2007, 20:32
ne yazayım allah bunları yapanların belalarını verir işallah
şehitlerimizin ailelerine baş sağlığı diler, mekanları cennet olsun..

kucer06
07-10-2007, 20:40
Kimin her ne şekilde olursa olsun bu köpeklere en ufak bir yardımı dokunuyorsa şu mübarek ramazan ayının hatırına Cenabı Allah(cc) hepsinin ve sülalesinin belasını versin.
Şehitlerimize Cenabı Allah(cc)'tan rahmet diliyorum,mekanları Cennet,ruhları şad olsun.Kanları yerde kalmayacaktır.

MEMEDİM
07-10-2007, 20:41
şehitlerimize ALLAH,tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum............

zabataygatör
07-10-2007, 20:47
bunlar kadar dunyada pis millet yok hem iraki hemde turkiyeyi karistirmak istiyorlar...en iyi pkk li olu pkk li

ayran
07-10-2007, 21:06
vefat edenlere rahmet sevenlere baş sağlığı diliyorum hele biri birinizi kanını dökün bakalım nereye varacak..bu kanın elbet bir hesabı olacak..

yusufucar
07-10-2007, 21:09
lanet olsun şu teröre bir dur diyemiyorlar sınır ötesimi yoksa sınır içimi ne uygulaması yapacaklarsa yapsınlar artık yürekler dayanmıyor allah sabır versin şehit lerimize allahtan rahmet kalanlara baş saglıgı dilerim:frown:

desinatör
07-10-2007, 21:25
bunlar kadar dunyada pis millet yok hem iraki hemde turkiyeyi karistirmak istiyorlar...en iyi pkk li olu pkk li
Ne "millet" bunlar devşirme o.ç. kardeşim :yell: :devilprv: :mad2: :devilprv: :mad2: :devilprv: :mad2:

zabataygatör
07-10-2007, 21:27
Ne "millet" bunlar devşirme o.ç. kardeşim :yell: :devilprv: :mad2: :devilprv: :mad2: :devilprv: :mad2:
haklisin bunlar millet degil .devsirme

ertex74
07-10-2007, 21:37
bölgede herkes rölünü zoraki rolünü oynamaktadır herkes bilsinki pkk daglarda degil sadece
PKK denen illet daglardaki eli silahlı eşkiyalardan canilerden ibaret degildir pkk bu gün ereoin
ve finansman verdigi ve arka planda kaldıgı ve herzaman şikayetci oldugumuz kayıt dışı verginin yüzde 90 nını yaratan ve hortumlayan ve buradan yaşamınını sürdüren örgüttür
bugün evlerinizde iş yerlerinizde kullandıgınız ticaretini yaptıgınız sattıgınız aldıgınız ürünlerin arkasında PKK örgütünün finansa ettigi şirketler mevcuttur ....
daglardaki eşkiyaları canileri bir nebze olsun temizlersiniz ama yine çogalacaklardır yine vuracaklardır ülkede kayıt dışı biterse terörde biter iyi düşünün bugün pkk bu ülkede herkesin
evinde iş yerinde var nasılmı var pkknın finansa ettigi dolaylı yollardan kurdugu şirketler bu şirketlerin kayıtdışı ticaret yapmaları kara paraların aklanmaları gibi....

kayıt dışı verginin bugün en işlek ve çıkış noktası noktaları bellidir bir mal alırken satarken çok dikkat edin yapmış oldukları ticaret bu şirketlerin sizlere kim olduklarını az çok söyler zaten..

satın almış oldugunuz ürünlerde kendi menfaatiniz çıkarınız için fiş ve fatura almıyorsanız hiç düşünmeden askerimize sıkılacak olan kurşunlarA finansman saglıyorsunuz demektir..

saygılar

mehmet07
07-10-2007, 22:08
şehitlerimize allahtan rahmet geride alan ailesine allah sabır versin

pumapuma
07-10-2007, 22:33
şehiterimize allahtan rahmet diliyorum artık birşeylerin yapılması farz oldu SATILIK UŞAKLAR ALLAH BELANIZI VERSİN BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR,EĞER UĞRUNDA ÖLÜNECEK VARSA ODA VATANDIR.

ahmeTTaşar
07-10-2007, 22:36
medyamızı görüyormusunuz 12 vatandaşımız şehit edildiğinde de yayınlarında bir değişiklik olmadı ve şimdi 13 askerimizi şehit verdik medya hala diziler, eğlence programları, spor ve magazin yayınlamaya devam ediyor sanki o şehit olan insanlar bizim insanımız değil,sanki onlar başka ülkede yaşıyorlar bu kadar duyarsız bir medya, kişisel çıkarlarına düşmüş bir medyamız var.başkası öldüğünde saatlerce yayın yapan bu basın neden bu ülkenin vatandaşları şehit edildiğinde böyle bir yayın yapmıyorlar farkındamısınız...gerçi sesimiz çıkmadığı sürece bunlar borusunu öttürecekler elbet.düşünsenize bayram üstü kaç vatandaşımız kaç askerimiz şehit oldu.düşünün bayramda o anaların babaların bacıların kardeşlerin,babasınını elini öpemeyecek olan çocukların halini ateş düştüğü yeri yakar.inanın ruh halim çok bozuk.yeter artık Allah'ın aşkına yeter.ne kadar duyarsız bir toplum olduk..

SARIKAYA
07-10-2007, 22:49
yazıklar olsun bu vatana ihanet içinde olan bu insanlara bayram üstü13 ailenin ocağına ateş düştü belalarını versin allah o kurşunları onlara sıkan eller kırılsın

sarıkanarya_41
07-10-2007, 22:55
bu amerıka bızıde hedef alacaktır.musluman ulkeleerını sevmıyorlar.

sarıkanarya_41
07-10-2007, 22:57
bu ulkeyı bu hale getırenlerı yasatmamalı kafalarını koparmalı.

cetindeniz
07-10-2007, 23:07
Şehit ailelerimizin başı sağolsun

Bu devletimizin ayıbıdır ya görevlerini bırakıp çekilsinler yada kendileride sıcak koltuklarında oturup vicdan azadıyla kendilerini avutmaya çalışsınlar

sarıkanarya_41
07-10-2007, 23:20
turkun turkten baska dostu yok.

CABBARİ
07-10-2007, 23:33
rabbim hepsine şehadet mertebesine eriştirsin inşallah
selametle

iboaydo
07-10-2007, 23:35
Allah hepsine gani gani rahmet eylesin ve ordaki askerlerimiz içinde yarın kadir gecesi bol bol dua edelim Allah yardımcıları olsun ve bazı arkadaslardan rica ediyorum bu terör saldırılarınıda siyasi platforma cekmesinler lütfen.Hiçbir partimiz kesinlikle orda evlatlarının ölmesini istemez DTP dışında gerçi o partininde içini dışını bilemem onu Allah bilir.Zaman elbirliği zamanıdır herkes bu terör terör pisliğini temizlemek için farklı yöntemler sunabilir ama önemli olan gönüllerin bir olmasıdır.Hayırlı geceler...

zabataygatör
07-10-2007, 23:36
Şehit ailelerimizin başı sağolsun

Bu devletimizin ayıbıdır ya görevlerini bırakıp çekilsinler yada kendileride sıcak koltuklarında oturup vicdan azadıyla kendilerini avutmaya çalışsınlar

:present: .tsk nin yolunu acsinlar artik beraber calissinlar ulke icin.bu eziyet baska bir avrupa ulkesinde varmi hic olabilirmi.

cetindeniz
07-10-2007, 23:40
Artık ırakın haddini bildirme zamanı geldi geçti

hallederiz
07-10-2007, 23:43
lanet olsun bu amerikan uşakları şerefsizlere.bu teröristlere destek verenlerede lanet olsun.

gezinti35
07-10-2007, 23:43
Şehitlerimize Allah'tan rahmet, anne balarına, eşlerine tüm Türk Miletine başsağlığı diliyorum.
Ey Şehit oğlu şehit isteme benden makber,
Sana avucunu açmış duruyor Peygamber.

Simba
07-10-2007, 23:55
Bunları kökünü nasıl kazıyacaz ya bir sekilde yeter artık 13 tane aslan gibi askerlerimiz :(

cetindeniz
08-10-2007, 00:04

Devletin Zirvesi Saldırıya Tepkili

Devletimizin tepkisiylen hep olaylara bakılıyor oysa türkiye böyle bir konumda olmayan bir devlet konumundaydı ne olduda ipleri elimizde bırakı verdik şimdilik kalmışız amerikanın ağzında çıkacak kelimeye vah ülkem vah

COEMAR
08-10-2007, 00:06
Şehitlerimize Allah'tan Rahmet, Ailelerine ve Türk Miletine başsağlığı diliyorum.Ne yazıkki bir türlü temizlenemiyor asıl teröristlerin nerede olduğunu herkes biliyor ama bir şey yapmıyorlar eskidende aynıydı şimdide aynı bir değişiklik yok maslesef yazık bu kadar masum insanlar ve askerlerimiz ölüyor ve bunun bir türlü çaresini bulamadılar şimdi şerefsizler dahada rahatladılar ırak yüzünden eskiden silahları kalmamıştı ama sağolsun her zamanki gibi yine yardım yetişti bu adi insanlara ama yazık bir şey yapılamaması yazık :(

mecit
08-10-2007, 00:55
Şehitler Ölmez Vatan bölünmez

Allah rahmet eylesin.
Ailesinin ve şerefli Türk Milletinin başı sağ olsun

Erdinc61
08-10-2007, 01:10
(ABD = PKK )..ikinizde hakkından gelinecektir bu ülke...az kaldı gebermenize...israil uşağı ABD ve ABD Köpeği Barzanı,talabani ve PKK pislikleri

Erdinc61
08-10-2007, 01:14
Allah tüm müslümanların yardımcısı olsun...er geç bu kanlar geri alınacaktır mutlaka..Şehit edilen akerlerimize Allah'dan rahmet,ailelerine baş sağlığı bilerim

pencere77
08-10-2007, 01:16
Mekanlari Cennet Olsun şehitlerimizin

ESES-58
08-10-2007, 01:25
arkadaşlar içim kan ağlıyor,o yirmili yaşlardaki vatanın güzide evlatlarının tırpana uğramış ekin daneleri gibi toprağa düştüklerini içimde yaşayınca içim kan ağlıyor.bir 13 evladımız daha ALLAH'IN KATINDA şu mübarek gecede şehadet şerbetini yudumlarken narı ise bizlerin içini çok derinden yaktı geçti.ALLAH'ım nedir bu .arkadaşlar hepiniz haklı ve yerinde olarak teröre lanet,şehitlerimize rahmet dilemişsiniz,bu hepimizin temennisi,bazılarıda siyasi platforma çekmiyelim demiş.yahu arkadaşlar anlamıyormusunuz bu akpnin meselesi değil TÜRK'ün meselesidir.başta kim ise sorumlu odur,alışılmış teranelerle olay geçiştirilemez,YA BU MİLLET GİBİ DÜŞÜNECEK, YAŞAYACAKSINIZ ,YADA ..... ALLAH BÜYÜKTÜR.12 sivil,13 memedim.milletçe başımız sağolsun

banshee8831
08-10-2007, 01:34
bu sefer gerçekten kötü olmuş :s 13 şehit...tüylerim ürperdi.hemde mübarek ayda bayramı görmelerine saatler kala.ama yok.artık bu işin çözülmesi lazım.neden hala bütün ordumuzla bu işi çözmüyoruz anlamıyorum.o kadar büyük ve güçlü bir ordumuz var ama bu pkk ucubesiyle başa çıkamıyoruz neden neden neden :S

osmann
08-10-2007, 09:14
mesajların hepsi başımız sağolsun-şehitler ölmez vatan bölünmez- lanet olsun bu pkk ya. gibilerinden.Bende katılıyorum. katılıyorum ama
-Medyanın 15-20 saniye bunları haber yapıp magazin programlarına ve dizilerine saatler ayırmasını da lanetliyorum....
-Bu savaşın bitmemesi için didinen çalışan vatan hainlerinide kınyorum. (Bunların içinde yüksek mevkilerde bürokrat,vekil, ve hatta asker bile var) zatın biri zamanında bu savaşı bitireni bitirirler demişti.allah kahretsin bunları.)
-Amerikaya hala ortak diyenleride lanetliyorum. 13 askeri şehit edenlerin kullandıkları silah ve mühimmat kime aitmiş balistik ten inceletsinler.
-Ordu komutanlarımızın 4 yıldan beri artık sabrımız taştı laflarınıda kınıyor, lanetliyorum.. insaf...nasıl bir sabır bu yarabbi. 4 yıldır artık sabrımız taştı,artık son uyarı gibilerinden laflar. Adamlar bu lafları duyunca kimbilir neresi ile gülüyorlardır afedersin....
-O dağdaki pkk lılara "kardeşlerimiz" diyen vekilleride, onları hala orada bulunmasına izin veren iktidarı da lanetliyorum.
Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar. Ateş sadece şu an 13 evde yanıyor. Biz şimdilik bunları yazdık. öğlen kimsenin bişeyi kalmaz. ama o 13 ev yanmaya devam edecek. Tüm aile fertleri ölünceye kadar.
hükümet takmış amerikanın ermeni yasa tasarısına. "Ulan askerlerin ölüyor. bırak abd nın kahpe oyunlarını " diyesi geliyor insanın ama ne fayda. Mübarek ramazan ayında 13 aileye güzel bir bayram hediyesi. Ömür boyu unutmazlar.
Allah şehitlerimize rahmet yakınlarına sabır ihsan etsin.
Bu terör ile ilişikte olan kişi kurum kuruluş ve devletleri onlarla işbirliği yapan içimizdeki ve dışımızdaki hainleride kahretsin. mahvetsin. amin.
(her seferinde böyle kahretsin mahvetsin diye belalar okumaktan bıktım. Bişeyler yapmak istiyor insan ama elinden bişeyde gelmiyor.)

idiye
08-10-2007, 09:23
Ey Yüse Türk silahli kuvvetleri.

Nedir seni bu kadar aciz göstermek isteyenlere yardim etmen.Elinde askermi yok techizatmi yok imkanmi yok nedir Dünya tarihinde görülmemis düsmanlara nefes aldirmayan sanli ordu nedir seni bukadar aciz birakan.Yeter artik bunun sonu hayirli degil halkin isyanina götürüyorlar dikkat edin.

tavlusun
08-10-2007, 11:30
bu pkklılar hepsi galleş insanlar yüregin varsa çık savaş ama nerde vur kaç şehitlerimze Allahtan rahmet diliyorum

hagiwatt
08-10-2007, 12:03
şehitlerimizin ruhu şad olsun pkk kabusununda biran durması için bu mubarek gecelerde el açıp duamızı eksik etmeyelim

senol_30
08-10-2007, 12:15
lanetolsun bunlara şehitlerimize allahtan rahmet dilerim

matrix1977
08-10-2007, 23:13
yazılacak o kadar çok şey varki ama yazamıyorum mübarek kadir gecesi hepsinin ailesine gerçi onlar bizim kardeşlerimizdi başsaglıgı diliyorum artık bu işe birilerinin siz artık çok oldunuz demesi lazım

ozay_74
08-10-2007, 23:48
Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
Ne diyeyim bilmiyorum bu haysiyetsiz ,şerefsiz ermeni bozması pkk nında,ABD ninde, İsrailinde Allah cezasını versin.Uyanın artık Kürt halkı bunların sizede bizede bir faydası yok.Geçmişe bakın kendi halkını, kundaktaki bebeğini katleden ve sonrada biz sizin için çarpışıyoruz diyen bir örğüt varmı daha.Yok tabi ki.Kanla kan yıkanmaz.Bu pkk yüzünden doğuda yaşanan sefilliğe bakın ve silkilin artık.Bunların hepsi iyi tezgahlanmış birer oyun, ABD--İsrail oyunu .Bu oyunu bozmamız ve bu kanı durdurmamız gerek artık.
Saygılar,

cetindeniz
09-10-2007, 00:53
yazılacak o kadar çok şey varki ama yazamıyorum mübarek kadir gecesi hepsinin ailesine gerçi onlar bizim kardeşlerimizdi başsaglıgı diliyorum artık bu işe birilerinin siz artık çok oldunuz demesi lazım

İşte o birilerinin cesareti vede yüreği olmalı görünen koltuktakilerde hiç biri yok olan yine şehitlerimize oluyor kimsenin içi yanmıyormu analar ağlamıyormu inanınki bugün ağlayan bir babanın feryadı yürekleri dağlattı bunun hesabı pkk dan deyil en büyük suçlusu olanlardan sorulacak

wetin
09-10-2007, 01:02
ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA
MEKANLARI CENNET OLSUN

mehmet07
09-10-2007, 18:34
hrant öldürüldüğünde yAYIn akışını keSEN ancak 13 şehidimizden sonra DANSöz oynatan kanallara hrant öldürüldüğünde '' hepimiz hrantız hepimiz ermeniyi z'' diyerek sOKağa cıkıp 13 şehidimizde evde oturan umrusamayan insanlara ve hrant'a 13 şehitten daha fazla üzülen bütün insanları kınıyorum

TEKNİSYEN101
09-10-2007, 19:37
Şehitlerimize Allah'tan Rahmet, Ailelerine ve Türk Miletine başsağlığı diliyorum.
Dün akşam haberleri izlerken tüylerim diken diken oldu, 13 ailenin ocağına ateş düştü, hepsi bu vatanın evlatları, hepside ülkemizin insanları, doğu batı ayrımı yapmadan , kardeşliğimiz bozulmadan , vatanımızın her köşesi ile her bucağı ile birlik olmalıyız, Ülkemizi karıştırmak isteyen dış etkenlere taviz vermemeliyiz. ÇÜNKÜ BAŞKA TÜRKİYE YOKKK.

emmi
09-10-2007, 19:58
SANMAYIN Kİ BU YAPTIKLARINIZIN HESABI GÖRÜLMEYECEK.
SİZİ ŞİMDİ ÜSTÜMÜZE SALANLAR BİRGÜN ARKANIZDAN DESTEĞİNİ ÇEKİP; SİZİ KULLANILMIŞ SELPAK GİBİ ATTIĞINDA BAKALIM KİME UŞAKLIK EDECEKSİNİZ? ŞEHİT ETTİĞİNİZ O MASUM İNSANLARIMIZIN VE GENCECİK ASKERLERİN KANLARINDA BOĞULMAYA MAHKUM OLACAKSINIZ.
BU ÜLKEYİ BÖLMEYE SİZİN AĞABABALARINIZIN BİLE GÜCÜ YETMEDİ. SİZİN VE ONLARIN İÇERDEKİ YERLİ SATILMIŞ UŞAKLARININ HİÇ GÜÇLERİ YETMEYECEK. BUNU BÖYLE BİLESİNİZ. KESER DÖNER, SAP DÖNER; BİRGÜN OLUR HESAP DÖNER. HESABINIZ O ZAMAN GÖRÜLECEK.

Arkadaşlar, bu bölüm yukarıdaki yazıdan ayrı bölüm ve yukarıdaki yazıyı bilerek bağırma anlamında yazdım. Bağırıyorum, çünkü yüreklerimiz dağlanıyor hergün. Bu işin tadı tuzu iyice kaçtı. Pek sayın yöneticilerimiz bize bir ay sonrasına gün veriyorlar. ABD'ye gidip görüşeceklermiş. Şimdiye kadar ki görüşmelerinizde ne yaptınız ki bir ay sonra görüşmenizde ne yapacaksınız efendiler. Hergün ocaklar sönerken sizin çocuklarınız yabancı ülkelerde çürük çürük geziyor. Ama maşallahları var. Taşı sıksalar suyunu çıkaracak kadar da sağlamlar. Tabi şehit olanlar sizlerin çocukları değil. Gariban Anadolu çocukları. Sakın kimse siyasi yazıyorsun demesin. Tabiki siyasi yazacağım. Bu kötü gidişe dur diyecek siyasilerimizde ondan yazıda siyasi olmak zorunda. Amacım kimseyi kırmak değil ama yüreğim yanıyor. Dün koca adam gözyaşlarımı tutamadım haberleri izlerken. Ama bizim siyasilerimizde bırakın ağlamayı kuru bir kınamadan başka bir duygu göremedim. Sizler gördünüz mü Allah aşkına? Ama bunlar ufak işler. Onların çoooook böyyyük işleri var. Seçim önceki çevirdikleri film ellerine ayaklarına dolaştı şimdi bundan nasıl kurtuluruzun derdindeler. Bir haftada otuzu aşkın şehidimiz olmuş ne gam! Daha fazla yazmayım kafam bozuluyor.
ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET ACILI AİLELERİNE VE MİLLETİMİZE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.
Saygılar.:smiles22:

idiye
10-10-2007, 02:11
SANMAYIN Kİ BU YAPTIKLARINIZIN HESABI GÖRÜLMEYECEK.
SİZİ ŞİMDİ ÜSTÜMÜZE SALANLAR BİRGÜN ARKANIZDAN DESTEĞİNİ ÇEKİP; SİZİ KULLANILMIŞ SELPAK GİBİ ATTIĞINDA BAKALIM KİME UŞAKLIK EDECEKSİNİZ? ŞEHİT ETTİĞİNİZ O MASUM İNSANLARIMIZIN VE GENCECİK ASKERLERİN KANLARINDA BOĞULMAYA MAHKUM OLACAKSINIZ.
BU ÜLKEYİ BÖLMEYE SİZİN AĞABABALARINIZIN BİLE GÜCÜ YETMEDİ. SİZİN VE ONLARIN İÇERDEKİ YERLİ SATILMIŞ UŞAKLARININ HİÇ GÜÇLERİ YETMEYECEK. BUNU BÖYLE BİLESİNİZ. KESER DÖNER, SAP DÖNER; BİRGÜN OLUR HESAP DÖNER. HESABINIZ O ZAMAN GÖRÜLECEK.

Arkadaşlar, bu bölüm yukarıdaki yazıdan ayrı bölüm ve yukarıdaki yazıyı bilerek bağırma anlamında yazdım. Bağırıyorum, çünkü yüreklerimiz dağlanıyor hergün. Bu işin tadı tuzu iyice kaçtı. Pek sayın yöneticilerimiz bize bir ay sonrasına gün veriyorlar. ABD'ye gidip görüşeceklermiş. Şimdiye kadar ki görüşmelerinizde ne yaptınız ki bir ay sonra görüşmenizde ne yapacaksınız efendiler. Hergün ocaklar sönerken sizin çocuklarınız yabancı ülkelerde çürük çürük geziyor. Ama maşallahları var. Taşı sıksalar suyunu çıkaracak kadar da sağlamlar. Tabi şehit olanlar sizlerin çocukları değil. Gariban Anadolu çocukları. Sakın kimse siyasi yazıyorsun demesin. Tabiki siyasi yazacağım. Bu kötü gidişe dur diyecek siyasilerimizde ondan yazıda siyasi olmak zorunda. Amacım kimseyi kırmak değil ama yüreğim yanıyor. Dün koca adam gözyaşlarımı tutamadım haberleri izlerken. Ama bizim siyasilerimizde bırakın ağlamayı kuru bir kınamadan başka bir duygu göremedim. Sizler gördünüz mü Allah aşkına? Ama bunlar ufak işler. Onların çoooook böyyyük işleri var. Seçim önceki çevirdikleri film ellerine ayaklarına dolaştı şimdi bundan nasıl kurtuluruzun derdindeler. Bir haftada otuzu aşkın şehidimiz olmuş ne gam! Daha fazla yazmayım kafam bozuluyor.
ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET ACILI AİLELERİNE VE MİLLETİMİZE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.
Saygılar.:smiles22:

Imzami altina atiyorum

erman
29-04-2008, 09:07
şehiterimize allahtan rahmet diliyorum allah ailelerine sabır versin hepsi amarikanın oyunu vatanımızı bölmek ve zayıflatmak istiyorlar. gelecekleri varsa görecekleri de var.

yakupyurt
29-04-2008, 12:14
şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum bu hrantcılar bu ermeni yardahcıları medya ve onlara destek olan sürüngenler bir gün bülent ersoy ölüncede hepimiz bülent ersoyuz diye haykırırlar allah fatih üreğe uzun ömürler versin oda ölürse hepimiz üreğiz derler artık

osmann
29-04-2008, 13:40
Bu konu 6-7 ay evvel açılmıştı. 2007 nin 10.ayı idi herhalde.
selametle...

HCakir
29-04-2008, 13:42