PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazıklar Olsun!!! "PKK terör örgütüdür" diyemeyen DTP'li vekile büyük öfke

Simba
09-10-2007, 00:35
Kanal D Ana haber'de Mehmet Ali Birand'ın canlı yayınına katılan DTP Diyarbakır Milletvekili Gültan Kışanak, "PKK'yı kınıyor musunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi

Kanal D Ana haber'de Mehmet Ali Birand'ın canlı yayınına katılan DTP Diyarbakır Milletvekili Gültan Kışanak, "PKK'yı kınıyor musunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Bizim birilerini kınamamız akan kanı durdurmayacaktır.

Akan kanın durmasını istiyorsak diyaloğa girmeliyiz. Bugünlerde DTP binaları kurşunlanıyor, milletvekillerimiz hedef gösteriliyor beş tane belediye başkanımız tutuklanıyor. Önce bunlara çare bulalım.

Kınamakla akan kan durmayacaktır. Bunu Türkiye'yi yönetenler görsün artık" dedi. Kışanak, Birand'ın ısrarlı sorularına rağmen "PKK terör örgütüdür" demedi

Only the registered members can see the link

Simba
09-10-2007, 00:38
Bunlar nasıl meclise girdi anlamadım.Bunları atsak ya seçim falan olsada bu pkklılar giremese

zabataygatör
09-10-2007, 00:46
bunlarin topunun Allah belasini versin..bunlar eli kanli orgutun avukatlari..vatansiz serefsizler ..bu millet yakinda bunlari linc ederse sasirmayin..bunlar kim oluyorda bu ulkede savas acip diyaloga girmek istiyor..birde baris yapalim diyorlar..ben gecenlerde bi yazilarini okudum istekleri soyle 1 daglarda operasyonlar kalksin 2 koruculuk sistemi kalksin vs... yani amaclari belli..onlara bi sozum var BIZ OLDUKCE COGALIRIZ

Simba
09-10-2007, 00:58
Kurtlar Vadisi TERÖR Bunları acıklıyorlar diye kaldırılar yazıklar olsun bu pkklılara insan degil bunlar

wetin
09-10-2007, 01:12
pkk lıların ALLAH belasını versin ve onlara yardım ve yataklık yapanların mekanı ebedi cehennem olsun amin

ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA
MEKANLARI CENNET OLSUN

yusufucar
09-10-2007, 01:28
bu hükümet acil olarak anayasada degişiklik yapması lazım yok sa bu köpekler dahada azıtacaga benzer yoksa bunlar bi şekilde mecliste cogalacaklar

yusufucar
09-10-2007, 01:30
secim meydanlarında iple urganla dolşan muhalefet parti MHP uyuyormu

zabataygatör
09-10-2007, 01:58
umuyorumki karsiligimiz buyuk ve unutulmaz olucak ..

hallederiz
09-10-2007, 08:06
pkk lıların ALLAH belasını versin ve onlara yardım ve yataklık yapanların mekanı ebedi cehennem olsun amin

ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA
MEKANLARI CENNET OLSUNbaşka söylenecek şey bulamıyorum

osmann
09-10-2007, 08:51
Dün Teravih e gitmeden trt 1 haberlerinde seyrettim. 13 askerimizle ilgili haberlerde söylüyordu. önceki gün 12 vatandaşı katleden 7-9 kişilik gurubu askerlerimiz sıkıştırmış bir yerde ve yakalamış. Dtp il başkanlarında biri şöyle diyordu "10 binlerce asker 7 kardeşimizin üzerine yürümüş. Şimdi bunu kahramanlık olarakmı gösterecekler"
Adamlar 12 vatandaşımız öldürüldüğünde "Bu vahşet" diyordu. Şimdi ise katiller bulununca onları savunuyor. Devlet, özellikle hükümet bu dtp lilere bir balans ayarı çekmedikçe memlekette borusunu öttüremez. Halkın güvenini elde edemez. vesselam.

anthony99
09-10-2007, 09:12
biz eşşek oldukca semer vuran çok olur arkadaş. baksanıza 3 - 5 tane vekil olan zibidinin hakından gelemiyoruz. ama masaya vuracak delikanlı nerde.

özlem67
09-10-2007, 09:18
bunları yakalıyorlar sonra serbest bırakıyorlar böyle adelet olursa bu ülkede törer böyle canlar çok alır

osmann
09-10-2007, 09:27
pkk savaşından nemalanan çevrelerin ümüğünün sıkılması gerek. Bir çok çevre Bu savaşın yarattığı pazarda yerini kaybetmemek için büyük bir gayret sarfetmekte. Kaldıki savaşın bitmemesi için kellesini bile verir. Bu çevreler Yüksek bürokrasi, Vekil ve generallerle dolu..Memlekette Nekadar Büyük, çok büyük ve ünlü holding varsa Mutlak sürette bu savaşın bir yerinden nemalanıyor. Direk olmasa bile Dolaylı olarak mutlaka bir ucundan tutuyor. Memlekette Radikal bir değişiklik olması şart. Önceki Hükümetlerde bir şekilde Göz yumdular. nemalandılar. veya es geçtiler. Çiller bile bu savaşın bazı yerlerinde Savaşın kökünün kazılacağı durumlarda gözlerini kapadı. Osman pamukoğlu paşanın "Kan uykusu" kitabını okuyunuz.