PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üniformalı pkk

spil45
11-10-2007, 00:58
:49:

Subay üniforması giymiş PKK’lı var!
Hatay Belen’de yaralanan bir Mehmetçiğin anlattıkları GATA’yı ziyaret eden Baykal’ı şaşkına çevirdi. Baykal, “Nasıl yaralandın?” diye sorduğu erden şu yanıtı aldı:

Ali Öztunç'un haberi

GATA’yı ziyaret eden bir gazi, Baykal’a Hatay Belen’de yaralanmasına neden olan olayı anlattı

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, GATA’da tedavileri süren, ayağı kopmuş, mayın patlaması nedeniyle eli yüzü yanmış 26 gazi ile tek tek konuştu. Gazilere memleketlerini, yaşlarını, evli olup olmadıklarını soran Baykal, 5 aylık evli bir gazi ile başında eşini bekleyen genç eşini görünce daha da duygulandı. Baykal, gazi ve yakınlarına moral verdi.

Burun buruna geldim

Baykal’ı en çok şaşırtan olay ise, Hatay Belen’de yaralanan erin anlattıkları oldu. Baykal, “Nasıl yaralandın?” diye sorduğu erden şu yanıtı aldı: “Hatay Belen’de Türk subayı üniforması giymiş, yüzbaşı rütbesinde elinde Amerikan silahı bulunan birisiyle burun buruna geldim. Bana ’Ben Türk subayıyım, yüzbaşıyım. Görmüyor musun?’diye çıkıştı. Şivesinden ve elindeki Amerikan silahından bizim komutanlardan olmadığını, PKK’lı olduğunu anladım. Çünkü elindeki silahtan bizde sadece Özel Harpcilerde var. Birden silahını almak istedim, o da benimkini. Ben onu yaraladım ama, o da beni.”

Baykal’ın “Öldürdün mü?” sorusu üzerine ise gazi, “Bilmiyorum. Ama olay sonrasında PKK telsizlerinden ’ağır yaralımız var, yardım istiyoruz’anonsları duyulmuş” yanıtını verdi.

Baykal, gaziyi dinledikten sonra, “O adamlar taa oralara kadar gelmişler mi?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi ve bütün gazilere “Eğer bu vatanda birlik içinde, beraberce güvenlik içinde yaşıyorsak sizin sayenizde. Size çok şey borçluyuz. Hizmetleriniz unutulmaz” diye seslendi.

(Vatan)

zabataygatör
11-10-2007, 01:15
insallah kefenide giyer .hatta giymesin kefen fazla o vatansizlara

ŞRARSKOZ
11-10-2007, 02:13
söyleyecek laf bulamıyorum

DEJAVU®42
11-10-2007, 02:15
yok artık inanmıyorum bir pkk lı ordunun icine kadar sızdı ise nedir bu ya kim buna göz yumuyor bir avuc capulcu bunları yapamaz bunların arkasında kileri bulmak lazım bu gerizekalılar bunları yapacak beyin yoktur beyinsiz serefsizlerde şu tezgere bir gecsin görecegiz ne olacagını

zabataygatör
11-10-2007, 02:58
bunu yapam kisi orduya karisan biri degildir ..biyerden bulmustur uniforma giymiytir ..boyle bir sizma yapamazlar..

yusufcuk
12-10-2007, 00:58
bunu yapam kisi orduya karisan biri degildir ..biyerden bulmustur uniforma giymiytir ..boyle bir sizma yapamazlar..

kardeşim askeri elbise bulmaya ne varki heryerde satılıyor ki