PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çocuk Korosu PKK Marşı Okudu.....

bulletfromhell
12-10-2007, 22:05
:mad2: :mad2: :mad2: Çocuk korosu PKK marşı okudu:mad2: :mad2: :mad2:

Only the registered members can see the link

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Çocuk Korosu, ABD’deki festivalde PKK marşı okudu.

Türkiye'yi temsilen ABD'de düzenlenen Dünya Müzik Festivali'ne davet edilen Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Çocuk Korosu, festivalde sözde Kürdistan bayrakları ile PKK'nın da kullandığı marşı seslendirdi.

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği tarafından yapılan davet üzerine bu ülkede düzenlenen Dünya Müzik Festivali'ne katılan Yenişehir Belediyesi Çocuk Korosu, 3-7 Ekim tarihleri arasında San Francisco, Los Angeles ve San Diego gibi önemli kentlerde festival kapsamında bir hafta boyunca Türkçe, Kürtçe, Ermenice, Süryanice, İbranice, İngilizce, Almanca ve Rusça olmak üzere 8 dilde şarkılar seslendirdi.

15 kişilik çocuk korosu, festivalde sözde Kürdistan bayraklarıyla bir dönem Türkiye'de yasak olan şarkıları seslendirdi.

PKK terör örgütü ve sözde Kürdistan bölgesinin milli marş olarak kabul ettiği "(Ey Rekip) Hey Düşman" marşını okuyan koroyu, festivali organize eden ABD'li yetkililerin "Kürtler'in Diyarbakır çocukları" şeklinde tanıtması dikkat çekti.

PKK marşının okunmasına ABD'li yetkililerin sesiz kaldıkları gözlendi.

:devilprv: :mad2: :devilprv: :mad2: :devilprv: :mad2: :devilprv: :mad2: :devilprv:

pkk yı ezmek için sam amcadan izin bekleyenlere kapak olsun bu olay...:devilprv: :devilprv: :devilprv: :devilprv: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :devilprv: :mad2: :devilprv: :mad2: :devilprv:

yusufcuk
12-10-2007, 22:09
abd ne ki türkiye abdeden izin alacak kardeşim sen türkiyeyi ne sanıyosun
o kadar küçük bi devletmiyiz ki

bulletfromhell
12-10-2007, 22:14
paşam kimsin nesin bilmiyorum ama bu lafları sarfedeceğin son adam benim bu forumda...ben ne konuştuğumu biliyorum,bu forumdaki herkeste benim ne yazdığımı anlayacak kapasitede....hadi selametle...

ahmeTTaşar
12-10-2007, 22:24

sen basını takip etmiyorsun galiba...devlet küçük değildir ama yönetim iyi olmassa herkes her istediğini yapar...

ayran
12-10-2007, 22:37
bu kadar terbiyesizlik olmaz ABD gerçekten kırmızı çizgiyi aşmıştır...
eğer bu ABD bizimle dans etmek istiyorsa buyrun hodri meydan

COEMAR
12-10-2007, 22:41
zamanındada yardım ediyordu bu şerefsizlere şimdide yardım ediyor bizde izin bekliyoruz yazık yazık :smiles22:

kanaryam1950
12-10-2007, 22:46
:mad2: :mad2: :mad2: :smiles22: :smiles22: :devilprv: :mad2: :mad2: :mad2: :smiles22: :smiles22: :devilprv: :mad2: :mad2: :mad2: :smiles22: :smiles22: :devilprv: :mad2: :mad2: :mad2: :smiles22: :smiles22: :devilprv:

karadağlı
12-10-2007, 23:09
Bu PKK yı sağunan heryerde ve her makamda şerefsizler var.Biz halk olarak gerekli duyarlılığı göstermiyoruz.

Şimdi 14 şehit verdik diye hemen galyana geldik.Hergün veya her hafta zaten okadar şehit veriliyor ki.

Bu duyarlılığı göstermek için illaki topluca şehit vermemiz veya yakınılarımızdan birileri mi şehit olması gerek.

Lütfen uyanık ve duyarlı olalım.Okadar terörist leşini devletin makam araçlarıyla taşıyorlar ve biz hala duyarsız kalıyoruz.

Bu insan dışı yaratıkları meclisde bile sağunan kişiler varken,biz halk olarak bunlara tepkimizi göstermeliyiz.

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

BAYRAK İSTİKLAL

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR.
TOPRAK UĞRUNA ÖLEN VARSA VATTAN'DIR.

HCakir
12-10-2007, 23:17
Allah Belalarını Versin Ne diyelim İnş. Sınır Ötesi operasyon bi işe yarar !