PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oğlum şehit oldu, beni askere alın

Simba
14-10-2007, 21:13
"Oğlum şehit oldu, beni askere alın!!!" Terhisine 20 gün kala şehit olan kahramanın babasını gördünüz mü?
Şırnak'ta terör örgütü tarafından yapılan saldırıda terhisine 20 gün kala şehit olan Komando Er Sıddık Küçükgöz'ün (22) babası Hamit Küçükgöz, oğlunun vatana borcunun kalmaması için 20 gün askerlik yapmak amacıyla Askerlik Şubesine başvuracağını söyledi. İşte detaylar...
Only the registered members can see the link
AK Parti Çorum Milletvekilleri Agah Kafkas, Murat Yıldırım, Cahit Bağcı ve Ahmet Aydoğmuş, Belediye Başkanı Turan Atlamaz, AK Parti İl Başkanı Faruk Özkader ve İlçe Başkanı Ünal Sarıoğlu, 7 Ekim Pazar günü Şırnak'ta terör örgütü tarafından yapılan saldırıda şehit olan Komando Er Sıddık Küçükgöz'ün Uğurludağ işçesine bağlı Aşılıarmut köyünde yaşayan ailesini ziyaret ettiler.

''OĞLUMUN VATANA BORÇLU KALMASINI İSTEMİYORUM''
Milletvekillerinin ziyareti sırasında gözyaşlarını tutamayan şehit babası Hamit Küçükgöz, oğlunun terhisine 20 gün kala şehit düştüğünü hatırlatarak, ''Oğlumun vatana borçlu kalmasını istemiyorum. Pazartesi günü oğlumun adına 20 gün askerlik yapmak için Askerlik Şubesi'ne başvuracağım'' dedi.

Bu sözlerinin ardından ziyarete katılan milletvekili, partililer ve köylüler tarafından alkışlanan Hamit Küçükgöz, konuşmasını şöyle sürdürdü: ''22 yaşındaki Sıddık'ım 4 oğlumun en küçüğüydü. Terhisine 20 gün kala vatanı için şehit düştü. Bir değil bin oğlum olsa hepsi vatana kurban olsun. Ancak ben oğlumun vatana borçlu kalmasını istemiyorum.

Oğlumun adına 20 gün askerlik yapmak için pazartesi günü askerlik şubesine başvuracağım. Giden geri gelmiyor. Başka çaremiz yok ama artık (vatan sağ olsun) demek istemiyoruz. Yüreğimiz yanıyor...'' Küçükgöz'ün bu sözleri üzerine duygulanan Milletvekili Kafkas, ''Sıddık'ın kalan görevini tamamlamak için 70 milyon sırada bekliyor. Siz rahat olun, biz emrinizdeyiz'' şeklinde konuştu.

CABBARİ
15-10-2007, 09:52
acılı baba ne yapsın yüreginden dökülenleri vatana aktarıyor vatan borcu olarak kabullenmiş:(:(
selametle