PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Norveç-Türkiye maçını ATV değil, Kanal D yayınlayacak.

Simba
15-10-2007, 20:37
'MİLLİ MAÇLAR ATV'DEN İZLENİR' AMA BU MAÇ DEĞİL! ATV ÇOK ÖNEMLİ OLAN NORVEÇ-TÜRKİYE KARŞILAŞMASININ YAYIN HAKKINI HANGİ KANALA KAPTIRDI?

'Milli Maçlar ATV'den izlenir' sloganını sık sık kulanan ve başından beri 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu karşılaşmalarını yayınlayan ATV bu defa ters köşeye yattı.

Grubumuzun en önemli karşılaşması olan Norveç-Türkiye maçını ATV değil, Kanal D yayınlayacak.

Milli takımın maç yayın hakları Sadettin Saran'da bulunuyor. ATV'nin Merkez Holding bünyesinde bulunduğu günlerde Turgay Ciner'le sıkı dostluğu bilinen Saran hakkı ATV'ye ücreti karşılığında veriyordu. Ancak bu defa böyle olmadı.

ATV'nin TMSF eline geçmesinden sonra işler bir anda değişti. ATV Norveç-Türkiye karşılaşmasının yayın hakkını elde edemedi. Sadettin Saran bu karşılaşmayı Kanal D'ye sattı.

ATV DİĞER MAÇLARIN DA PEŞİNDE

Öte yandan çeşitli maç yayınlarını alarak satış öncesi reytinglerini tırmandırmaya çalışan ATV yönetimi diğre maçların da peşinde. ATV'nin Boırdeaux-Galatasaray karşılaşması için devreye girdiği, yayın hakkı için 1 milyon dolar önerdiği belirtildi. Konuya hakim televizyoncular bu rakamın astronomik olduğunu belirttiler

CABBARİ
15-10-2007, 20:40
kanal D nin uguruna inanırım
haydi hayırlı olsun
ama mümkünse ilker yasin sunmasın
selametle

f47xfenerli
15-10-2007, 20:58
ya zaten öztürk pekin bizi kahretti moldova maçında hayatımda
öylesine kötü bir anlatım görmedim duymadım doğan gurubunda
çok başarılı spiker ler var hayırlısı olsun inşallah yüzümüzün akıyla
norveçten döneriz ama işimiz çok zor dualarınızı eksik etmeyin milli lerden

Simba
15-10-2007, 21:23
ya zaten öztürk pekin bizi kahretti moldova maçında hayatımda
öylesine kötü bir anlatım görmedim duymadım doğan gurubunda
çok başarılı spiker ler var hayırlısı olsun inşallah yüzümüzün akıyla
norveçten döneriz ama işimiz çok zor dualarınızı eksik etmeyin milli lerden

:praying: :praying:

CABBARİ
15-10-2007, 21:28
şimdi reklam veriyor yunanistan maçınıda atv verecekmiş??

f47xfenerli
15-10-2007, 21:47
şimdi reklam veriyor yunanistan maçınıda atv verecekmiş??

ustacım inşallah öztürk pekin anlatmaz maçı maçı seyrederken
televizyonun sesini kısası geliyor ne dediğini bilmiyor mubarek

pencere77
15-10-2007, 22:38
atv versin