PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gabar ve Cudi'de Bir Komutan

saraçTürk
16-10-2007, 16:26
Gabar ve Cudi'de Bir Komutan
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Resmi büyütmek için tıklayın (Only the registered members can see the link) Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ (Only the registered members can see the link), Birlikleri Denetlemek için Geldiği Şırnak'ta Gabar ve Cudi Dağlarında İncelemelerde Bulundu.

Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ (Only the registered members can see the link), birlikleri denetlemek için geldiği Şırnak'ta Gabar ve Cudi dağlarında incelemelerde bulundu.

Başbuğ'un helikopterle yaptığı incelemeler sırasında bölgede geniş güvenlik tedbirleri alındı. Orgeneral Başbuğ, daha sonra Şırnak Valisi Selahattin Aparı (Only the registered members can see the link)'yı ziyaret etti. Ziyaret basına kapalı gerçekleştirildi. (Cihan Haber Ajansı) 2 saat önce.. [1045313]

Pasilobus
16-10-2007, 17:15
öyle yukarıdan helikopterle gezmek olmaz
inip bizzat o şartları görmek gerekir

yusufcuk
16-10-2007, 18:08
o şartları zaten biliyorlar bence gerek yok gabarda bir zamanlar bende komutandım
tek zoruma giden şey hala unutamam yaralı askerimi hastane götürürken şehit olması idi
hala unutamam o kazayı üstüm başım kan olmuştu şehit olmuştu yolda ama inanamadığım tek şey o kanın hiç durmamasıydı ama tabuta koyduk ama o kan hiç durmadı
ben buna hala inanamıyorum

CABBARİ
16-10-2007, 18:19
o şartları zaten biliyorlar bence gerek yok gabarda bir zamanlar bende komutandım
tek zoruma giden şey hala unutamam yaralı askerimi hastane götürürken şehit olması idi
hala unutamam o kazayı üstüm başım kan olmuştu şehit olmuştu yolda ama inanamadığım tek şey o kanın hiç durmamasıydı ama tabuta koyduk ama o kan hiç durmadı
ben buna hala inanamıyorum

bu dedikleriniz çok tüyler ürpertici
sizin ne kadar psikolojik bir eziyette oldugunuzu anlamak için yeterli cümleler
ALLAH tüm şehitlerimize imanla o mertebeye ulaşmayı nasip etsin
selametle