PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : talep ediyorum. katılırmısınız?

osmann
17-10-2007, 12:08
Genelde anketlerde oluyor bu. bir mesele için fikir beyan eden bizler bazen yazdıklarımızla karşı tarafı kırabiliyoruz.(BENDE DAHİL) bazen hakaret içeren yazılarada rastlıyoruz.yöneticiler uyarıyor ve akabinde cezalandırıyor...ama ceza olayı bence baya ağır. 1 hafta men ediliyor kişi. o bir hafta içinde foruma giremiyor. Ben bu ceza şekli değiştirilsin diyorum. Foruma girsin ama yorum yazamasın. Çünkü gündemi kaçırıyor. daha evvel konuşulmuş şeylerden haberi olmadığından ceza bittiğinde yine aynı konu hakkında fikir beyan ediyor. (eskiye dönmediğinden) evet talebim cezalananların foruma girmesi ama yorum yapamaması hakkında... ne diyorsunuz? özellikle yönetici arkadaşların hassas davranıp bişeyler yazmasını hatta mümkünse olumlu bişeyler yazmasını umut eder hayırlı günler dilerim. selametle....

TARANTİNO
17-10-2007, 13:26
"özellikle yönetici arkadaşların hassas davranıp bişeyler yazmasını hatta mümkünse olumlu bişeyler yazmasını umut eder hayırlı günler dilerim. selametle...."

Yorum yok...:wave:

Admin
17-10-2007, 13:33
Genelde anketlerde oluyor bu. bir mesele için fikir beyan eden bizler bazen yazdıklarımızla karşı tarafı kırabiliyoruz.(BENDE DAHİL) bazen hakaret içeren yazılarada rastlıyoruz.yöneticiler uyarıyor ve akabinde cezalandırıyor...ama ceza olayı bence baya ağır. 1 hafta men ediliyor kişi. o bir hafta içinde foruma giremiyor. Ben bu ceza şekli değiştirilsin diyorum. Foruma girsin ama yorum yazamasın. Çünkü gündemi kaçırıyor. daha evvel konuşulmuş şeylerden haberi olmadığından ceza bittiğinde yine aynı konu hakkında fikir beyan ediyor. (eskiye dönmediğinden) evet talebim cezalananların foruma girmesi ama yorum yapamaması hakkında... ne diyorsunuz? özellikle yönetici arkadaşların hassas davranıp bişeyler yazmasını hatta mümkünse olumlu bişeyler yazmasını umut eder hayırlı günler dilerim. selametle....

Forumdan banlanan kişiler dediginiz gibi tum forumu göremezler sadece forumdan uyarı alanlar bölümünü görürler.Forum tum herkese acıktır misafir olarakta forumdan yararlanılır.

Banlanma sisteminde banned statusu bir tane oldugu için bunu açma sansımız yok.

Banlanan arkadaşlar cıkış yaparak forumdan faydalanır tekrar uye olurlarsa tamamen banlanırlar ve forumdan yararlanamazlar

osmann
17-10-2007, 13:34
"özellikle yönetici arkadaşların hassas davranıp bişeyler yazmasını hatta mümkünse olumlu bişeyler yazmasını umut eder hayırlı günler dilerim. selametle...."

Yorum yok...:wave:

sözlerimin bir kısmını almışsın sonra yorum yok yazmışsın anlamadım..
bir şeymi ima etmeye çalıştın arkadaşım?
yoksa gerçekten mi yorum yok? nedir? selametle.

osmann
17-10-2007, 13:36
Forumdan banlanan kişiler dediginiz gibi tum forumu göremezler sadece forumdan uyarı alanlar bölümünü görürler.Forum tum herkese acıktır misafir olarakta forumdan yararlanılır.

Banlanma sisteminde banned statusu bir tane oldugu için bunu açma sansımız yok.

Banlanan arkadaşlar cıkış yaparak forumdan faydalanır tekrar uye olurlarsa tamamen banlanırlar ve forumdan yararlanamazlar

banlanan arkadaşlar nasıl çıkış yaparak forumdan yararlanır?
Ben bunu bilmiyorum. yardım lütfen...

Admin
17-10-2007, 13:43
banlanan arkadaşlar nasıl çıkış yaparak forumdan yararlanır?

Ben bunu bilmiyorum. yardım lütfen...

Forumdan cıkış yaparsanız yararlanırsınız.Sag köşede hızlı linklerin yanında Çıkış yap yazıyor oradan cıkış yapın misafir olarak bakarsınız ama dedigimiz gibi eklenti indiremezsiniz,yorum yazamaz ve cevaplayamazsınız.Yeni uye olursanz forum yonetimi bazı tavırlarınıza bakmadan hemen banlar bunun gibi:)

TARANTİNO
17-10-2007, 13:43
sözlerimin bir kısmını almışsın sonra yorum yok yazmışsın anlamadım..
bir şeymi ima etmeye çalıştın arkadaşım?
yoksa gerçekten mi yorum yok? nedir? selametle.Ben ima etmem...direk yazarım...yazdım ve cevabınızda geldi...sevgilerimle...:wave:

pencere77
17-10-2007, 14:51
ince dokundurmalar var gibi geliyor bana:)

hagiwatt
17-10-2007, 14:54
ceza gerektirecek birşey varsa cezayı vereceksin ben olsam babamın oğlu olsa affetmem neticesinde sanal alem

osmann
17-10-2007, 17:41
ben cezalanmadan affedilsin demedim zaten. sadece girsin ama yorum yazamasın dedim. ki sonradan serkan yılmaz arkadaşımız banlananların nasıl girip haber dar olacağı yolunda açıklama yapmış. bunu bilseydim yazmazdım. sorun yok.
talebimi geri aldım.
forum sen bağışla beni
bilmeden talep ettim
zehir oldu gayretlerim
nasıl içmeyim (çaydan bahsediyorum. alkol yok) selametle. :)

osmann
17-10-2007, 17:42
ince dokundurmalar var gibi geliyor bana:)
:sunglasses2:

Nakkus
17-10-2007, 22:15
Banlandıktan sonra forumdan yararlanmayı düşüneceğimize banlanmamak için forum kurallarını ve insanları kırmamayı öğrensek daha iyi olur...

Gerekli cevap verildiği ve daha fazla uzamaması için konu KAPANMIŞTIR..