PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar'dan süper hasılat...

ultra-mehmet
19-10-2007, 16:28
Kurtlar'dan süper hasılat...

İzleyiciyi ilk kez reklamlara sevindi. Kurtlar Vadisi süper hasılat yaptı.
Şehit ailelerine destek kampanyası dolayısıyla ekrana gelen Kurtlar Vadisi Terör, müthiş bir reklam topladı. Dizin her 20 dakikada bir reklama gitti. Belki de ilk kez reklamlar izleyeni bu kadar çok mutlu etti.

En çok reklam alan dizelerin başında gelen Kurtlar Vadisi, dün gece rekor sayıda reklam aldı. Şehit ailelerine yardım kampanyasına verilecek olan reklam gelirinin 2 trilyon civarında olduğu bildirildi. Diziye reklam veren firmalar da gelir şehit ailelerine verileceği için özel ilgi gösterdiler.

Dizinin reklam aralarında ise SMS kampanyası ile bağış yapılması çağrısı yapıldı. Polat Alemdar karekterindeki Necati Şaşmaz'ın yaptığı çağrı ile SMS bağışlarının da bir hayli yoğun olduğu bildirildi.

Dizinin bir gecede topladığı bu paranın tamamı şehit ailelerine yardım kampanyasına akıtılıyor. Dizinin yapımcısı Bahadır Özdener, Show TV'deki gösterimden ücret talep etmedi.

Özdener, Kurtlar Vadisi Terör'ün üçüncü bölümünün ise asla çekilmeyeceğini söyledi. Dizi kaldığı yerden "Pusu" bölümü ile devam edecek.

SİZDE KAPANYAYA DESTEK VERİN

"Ben de varım" deyin..

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLADI...

MİLLİ TAKIM, MİLLİ KAHRAMANLARIN YAYINDA...

TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASINA SİZ DE KATILIN " BEN DE VARIM" DEYİN...

TÜRKİYE'NİN MİLLİ TAKIMI, VATAN İÇİN HAYATINI ORTAYA KOYAN KAHRAMANLAR İÇİN, TÜRKİYE'Yİ TARİHİ BİR GÖREVE ÇAĞIRIYOR...

DÜNYANIN GÖZÜ, TÜRKİYE'NİN ÜZERİNDE...

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI...

KAMPANYAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

"Ben de varım" deyin..

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLADI...

MİLLİ TAKIM, MİLLİ KAHRAMANLARIN YAYINDA...

TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASINA SİZ DE KATILIN " BEN DE VARIM" DEYİN...

TÜRKİYE'NİN MİLLİ TAKIMI, VATAN İÇİN HAYATINI ORTAYA KOYAN KAHRAMANLAR İÇİN, TÜRKİYE'Yİ TARİHİ BİR GÖREVE ÇAĞIRIYOR...

DÜNYANIN GÖZÜ, TÜRKİYE'NİN ÜZERİNDE...

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI...

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİĞE SİZ DE KATILIN...

BAĞIŞ İÇİN:

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

Turkcell ve Avea kontörlü hat kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kontörlü hat kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

BANKA İLE BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARALARI:

ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL ŞUBESİ

YTL Hesabı 343434 - 5001

DOLAR Hesabı 343434 - 5002

EURO Hesabı 343434 - 5003

İŞ BANKASI - BEYOĞLU ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 1011 )

YTL Hesabı 171 65 83

Euro Hesabı 332 11 70

GARANTİ BANKASI - YENİBOSNA ÇARŞI ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 531 )

YTL Hesabı 668 97 98

YAPI KREDİ BANKASI - MERKEZ ŞUBE

YTL Hesabı 2013 2013

FİNANSBANK – GÜNEŞLİ ÇARŞI ŞUBESİ

YTL Hesabı 165 806 86

EURO Hesabı 165 806 88

OYAK BANK- KIZILTOPRAK ŞUBESİ (ŞUBE KODU: 254)

YTL Hesabı 6867649-MT1

DOLAR Hesabı 6867649-MY1

EURO Hesabı 6867649-MY2

VAKIFBANK İSTOÇ ŞUBESİ (ŞUBE KODU 435)

YTL 2000005
DOLAR 4000006
EURO 4000007

AKBANK TAKSİM ŞUBESİ (ŞUBE KODU 67)

YTL 78141
DOLAR 78142
EURO 78143

TELEFON :0 212 599 82 86