PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yine 15 şehit

ultra-mehmet
21-10-2007, 11:23
Hakkari Yüksekova'da askeri birliğe PKK'lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda 10 asker şehit oldu. Sabaha kadar devam eden çatışmada 8 asker de yaralandı.

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nin İran sınırındaki kesiminde PKK'lı bir grup teröristle güvenlik güçleri arasındaki dün gece çıkan ve sabah saatlerine kadar devam eden çatışmada ilk gelen bilgilere göre 10 asker şehit oldu.

Yüksekova'ya 50 kilometre uzaklıktaki İran sınırındaki Dağlıca Beldesi yakınlarında dün gece operasyon yapan Yüksekova 21'inci Sınır Jandarma Taktik Tugay Komutanlığı'na bağlı Komando Taburu'ndaki askerler bir grup teröristle karşılaştı. Güvenlik güçlerinin `dur' ihtarına teröristlerin ateşle karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı.

İlk belirlemelere göre teröristlerin açtığı ilk ateşle aralarında bir uzman çavuşun da bulunduğu 10 asker şehit oldu. Sabah saatlerine kadar devam eden çatışmada yaralanan 8 asker, Yüksekova'da hastaneye kaldırıldı.

:mad2:

@DrAgOn
21-10-2007, 11:32
şehitlerimize allah rahmet eylesin yakınlarınada sabır diliyorum bun lar iyice azıttılar arkaşlar hükümet kuzey ıraka giresiye kadar daha cok şehit verecez gibi geliyor

saygı ve hürmetlerimle

@DrAgOn

hallederiz
21-10-2007, 12:06
10 değil son alınan bilgiye göre şu an haber24 kanalının verdiğ bilgiye göre 15 deniliyor10 üzerinde askerde kayıp
şehitlerimize ALLAH'tan rahmet tedbir almayan yöneticilerimizede lanet okuyorum

ultra-mehmet
21-10-2007, 12:11
10 değil son alınan bilgiye göre şu an haber24 kanalının verdiğ bilgiye göre 15 deniliyor10 üzerinde askerde kayıp
şehitlerimize ALLAH'tan rahmet tedbir almayan yöneticilerimizede lanet okuyorum

SAYISININ ALTIGI KESİN VE BEN 13 OLARAK EN SON HABER GELDİ TŞK...
Only the registered members can see the link

MEMEDİM
21-10-2007, 12:17
Hakkari Yüksekova'da askeri birliğe PKK'lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda 15 asker şehit oldu. Sabaha kadar devam eden çatışmada 8 asker de yaralandı.Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nin İran sınırındaki kesiminde PKK'lı bir grup teröristle güvenlik güçleri arasındaki dün gece çıkan ve sabah saatlerine kadar devam eden çatışmada ilk gelen bilgilere göre 15 asker şehit oldu.

Yüksekova'ya 50 kilometre uzaklıktaki İran sınırındaki Dağlıca Beldesi yakınlarında dün gece operasyon yapan Yüksekova 21'inci Sınır Jandarma Taktik Tugay Komutanlığı'na bağlı Komando Taburu'ndaki askerler bir grup teröristle karşılaştı. Güvenlik güçlerinin `dur' ihtarına teröristlerin ateşle karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı.

İlk belirlemelere göre teröristlerin açtığı ilk ateşle aralarında bir uzman çavuşun da bulunduğu 15 asker şehit oldu. Sabah saatlerine kadar devam eden çatışmada yaralanan 8 asker, Yüksekova'da hastaneye kaldırıldı.

Şehitlerimize ALLAH,tan rahmet ailelerine baş sağlığı sabır dilerim......

kenanacar
21-10-2007, 12:30
:( çok üzgünüz türk milletinin şehitlerimizin yakınlarının başı sağolsun allah türk askerine kurşun sıkanın allah belasını versin

lordlordleon
21-10-2007, 12:56
:( :( :( yorum yok hala bekliyoruz hala bekliyoruz işte bu haberlerede alışmalıyız gibi geliyor

MEMEDİM
21-10-2007, 13:04
Şehit sayımız 16,e çıktı Şehitlerimize ALLAH,tan rahmet ailelerine baş sağlığı sabır dilerim......

muzzo
21-10-2007, 13:05
sehitlerimize allahtan rahmet diliyorum kahrolsun lanet terör örgütü

yakupyurt
21-10-2007, 13:17
başımız saolsun arkadaşlar bizi oyalama uyutma taktiğiyle aldatıyorlar daha ne bekliyorlar bunun bütün sorumlusu tayyip ve abdulalh güldür lanet olsun piç kurusu pkklılar ve yandaşları onlara oy vermenin bedelini ödüyoruz

Kemal Turan
21-10-2007, 13:22
2001 mart tezkeresini meclisten geçirmeyenlere lanet olsun. Bu şehitlerin ailelerinin çektiği acıların 1000 katını allah onlara ve ailelerine çektirsin.

hogan01
21-10-2007, 13:29
Efendim
Hallolacak
1) Terörle yaşamaya alışacagız
2) Barzaninin gönlü alınacak
3) Dagdakilere ovaya gelin siyaset yapın diye yalvarılacak
3) Kasım ayında Amerikaya gidilecek
4) Ab'den izin istenecek
5) Kimse rahat koltugunda rahatsız olmayacak koltugundan olmayacak şekilde bir çözümle
şehit cenazelerimizde abartılmayacak bir şekilde Hallolacak hallolacak

Allah şehitlerimizin yattıkları yeri nur mekanlarını cennet eylesin
Gazilerimize acil sifalar nasip etsin
Milletimiz başı sagolsun

yusufcuk
21-10-2007, 13:30
yeni aldığım habere göre yine birliğimiz pusuya düşürülüyor
16şehit ayrıca 10 askerimizinde pkk lı teörristelece kaçırıldığı

62400
21-10-2007, 13:34
allah kahretsin neyapılacaksa yapılsın bu kan dursun şehitlerimize allahtan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum.......

murat53
21-10-2007, 13:44
sehitlerimize allahtan rahmet diliyorum

yusufcuk
21-10-2007, 13:53
şehit sayısı 17 oldu son dakika

Kemal Turan
21-10-2007, 14:02
Başbakan ne diyor, PKK dağdan inecek meclise gelecek. 2001 den beri böyle dediler. Neticenin ne olduğunu görüyoruz ve dahada olacak. Böyle acil bir durum oluyor 24 saat sonrasına ilgilileri toplantıya cağırıyor. Cumhurbaşkanının Kayseride oy kullanması bu olaydan dahamı önemli?
Barzaniye gerekli önlemlerini alma, vatandaşına 10 cente verdiğin elektiriği Barzaniye 4,5 cente sat, tam bir ekonomik amborgo uygulama, hava sahanı Barzaniye kapatma,Habur sınır kapısını kapatma, siyasi otorite olarak hiçbirşey yapma, PKK nın meclise gelmesi için çağrı yap v.s sonra şehitlerimizin arkasından ağlayalım. Bunların seçildiği ilk seçimlerden beri ABD nin uzaktan kumandası altında teröre bakış açısı budur. Seçildikleri zaman terör sıfırdı. Lütfen bazı arkadaşlarımız bunu artık anlasınlar.

bensu
21-10-2007, 14:13
:( :( :( :( :( askerlerimize allahtan rahmet buna artik halkin sesi ile duyurulur devlet kendi derdine düsmüs asker kendi derdine olan sadece askerimize oluyor basta komutan yok dogru dürüst egitim yok yani anlayamadigim bunlari yapanlar icimizdeki yaptiranlar mi imralidaki yilanin basini kesin bakalim bunlar birdaha asker vuruyormu anlamadigim üstelik birzamanlar pkk diye ceza alan lar simdi mecliste ne bizim politikayi nede devletimiz anlamis degilim söyle baska devletlere bakiyorum imreniyorum bir askerine bir sey olsa kiyamet kopuyor bizde 1 degil 13 olsa kimseler duymuyor............. saygilar

hayro62
21-10-2007, 14:18
yeterrrrrrrrrrrrrrrrr:mad2: Birisi Durdun sun su salak pkklıları

draculu45
21-10-2007, 14:42
22 haini öldürmüş askerlerimiz ama yetmez bu hainlerin kökünü kazımadıkca akan kanlarımızın hesabı bitmez inanın yüreğim kan ağlıyor yine nice analar ve evlatlar ağladı bu gün

TEKNİSYEN101
21-10-2007, 14:59
israil 2 askeri öldü diye bütün filistini yaktı yıktı, bir ay içinde 30 şehit verdik hala bizde bir tık yok, tabi şerefsiz pkklılar baktıki devlette tık yok eylemlerine devam ediyor, bana kalırsa tüm ırak'a saldırmak lazım yoksa bunun sonu olmayacak,
Pkk nın ALLAH belasını versin.

Ailelerine baş sağlığı ,sehitlerimize allahtan rahmet diliyorum

:praying: :praying: :praying: :praying:

emmi
21-10-2007, 17:16
2001 mart tezkeresini meclisten geçirmeyenlere lanet olsun. Bu şehitlerin ailelerinin çektiği acıların 1000 katını allah onlara ve ailelerine çektirsin.

Önce tüm şehitlerimizin mekanı cennet, ruhları şad olsun. Onlar bizim yüreklerimize, gönüllerimize gömüldüler. Yine yüreklerimiz milletçe dağlandı. Acılı ailelerine çok büyük sabırlar diliyorum. Hepimizin başı sağolsun.

Kemal Turan kardeş şimdi sen şu yukarıdaki yazıyı bilerek mi yazdın yoksa öylesine mi yazdın? Çünkü ikinci mesajınla çelişiyorda.
Kardeşim o bed dua ettiğin insanlar olmasaydı ve o tezkere geçseydi Güneydoğuve Doğuanadolu diye bir bölgemiz yok olacaktı. 65 bin ABD askeri oraya yerleşecekti. Peki şimdi sana bir soru: PKK'lılar yine böyle saldırılar yaptılar ve ABD askerlerine sığındılar. Şimdiki ABD ve AB'den izin almadan iş yapamayan bu aciz yöneticilerin ne yapabileceğini düşünüyorsunuz?
Saygılar.

umuter
21-10-2007, 17:22
iktidarın artık kimsenin sözüne bakmadan özüne dönmesi lazım ve yumruğunu en sert şekliyle masaya vurup bu iş bitirlsin diyerek askere pkk ile mücadele de tüm yetkiyi vermesi lazım yoksa bu adi yüzsüzler barzani ve talabani de dahil it gibi ürümeye ve seslerini yükseltmeye cesaretleri iyice artacak

TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAH TAN RAHMET AİLELERİNE VE TÜRK ULUSUNA SABIR DİLİYORUM

gacvokem
21-10-2007, 17:23
allah rahmet etsin yakınlarına vedetüm halkımıza başsağlığı diliyorum inşallah kanları yerde kalmayacak

hogan01
21-10-2007, 17:32
iktidarın artık kimsenin sözüne bakmadan özüne dönmesi lazım ve yumruğunu en sert şekliyle masaya vurup bu iş bitirlsin diyerek askere pkk ile mücadele de tüm yetkiyi vermesi lazım yoksa bu adi yüzsüzler barzani ve talabani de dahil it gibi ürümeye ve seslerini yükseltmeye cesaretleri iyice artacak

TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAH TAN RAHMET AİLELERİNE VE TÜRK ULUSUNA SABIR DİLİYORUM

ah canım kardeşim kimin sözüne kim bakıyor
zaten kendi özleri üstünde inat ediyorlar
kim masaya yumruk atıyor
nerede onu vuracak el zaten olsa bu durumlara gelmezdi
bir zamanlar ben sevmesemde kadın bir başbakanımız vardı yunanlılar kardak adasına bayrak astılar diye şavaş ilan edip kardağa asker çıkartmıştı
duruş meselesi
Şehitlerimizin yattıkları yer nur mekanları cennet olsun
elbet bir gün bu günlerin intikamını alacak Türk evladı çıkar

umuter
21-10-2007, 17:40
valla sabah beri izliyorum tv de haberleri çok doldum özellikle skytürk te OSMAN PAMUKOĞLU paşamız konuştu çok ta yerinde konuştu çok değil onun gibi 1 tane yürek sahibi lider olsa yeter türkiyeye o zaman pkk nın p si kalmaz etrafımızda

Editor
21-10-2007, 17:43
Allah rahmet eylesin başımız saolsun

pencere77
21-10-2007, 18:01
30 tanesini öldürülmüş.keşke daha çok öldürselerdi.nefret ediyorum bu pkk lardan yaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :devilprv: :devilprv: :devilprv:

kanaryam1950
21-10-2007, 18:34
:mad2: :mad2: :devilprv: :devilprv: :devilprv:

yakupyurt
21-10-2007, 18:39
tüm ulusumuzun başı saolsun ailelerine sabır diliyorum bu olayları bu p..lere fırsat veren başta amerika israil ve meclisteki 22 tane dtplileri şiddetle kınıyorum allah belanızı versin şerefsiz adiler

umuter
21-10-2007, 18:46
arkadaşlar bu konuda hepimiz son derece hassasız biliyorum ama içimizden geçen tüm küfürleri buraya yazarsak hiç bir faydası olmaz ve sadece üyenin banlanmasına yarar o yüzden yorumlarda daha dikkat edelim

Simba
21-10-2007, 19:03
Valla :( ne diyecegimi ne yazacagımı bilmiyorum tum turkiyenin başı saolsun.Sehitlerimize allah rahmet eylesin :(

cetindeniz
21-10-2007, 19:18
tüm ulusumuzun başı saolsun ailelerine sabır diliyorum bu olayları bu p..lere fırsat veren başta amerika israil ve meclisteki 22 tane dtplileri şiddetle kınıyorum allah belanızı versin şerefsiz adiler

bu forum köfür paylaşımı yasaklamakdadır tepkini dile getirebilirsin ama forumu köfür amaçlı olarak böle ahkam yapamazsın . ölen şehitlerimizin en büyük pay sahibi olanlar suskun kalan yetkili kişilerimizdir dünyada terör olmayan hemen hemen ülke kalmadı bizde terörün böylesiylen mücadele ediyoruz ama baş edemiyorsak muhakkak yönetimden bir başarısızlık vardır

Şehitlerimize ALLAH tan rahmet dileriz

ahmeTTaşar
21-10-2007, 19:43
söyleyecek bir şey bulamıyorum artık şehitlere rahmet ailelerine başsağlığı dilemek bana çok zor geliyor biz onlar için birşey yapamıyoruz ki hep aynı laflarla geçiştiriyoruz ve yarın onları da unutuyoruz.bu yönetimle bu siyasetle hiç bir şey değişmeyecek.....

CABBARİ
21-10-2007, 20:19
ALLAH tüm ülkemizi bu lanet adamların şerrinden muhafaza eylesin
buınların hepsi provakasyon hemen kanmamalıyız!!!
selametle

pencere77
21-10-2007, 20:20
ALLAH tüm ülkemizi bu lanet adamların şerrinden muhafaza eylesin
buınların hepsi provakasyon hemen kanmamalıyız!!!
selametle

aminnnnnnnnnnnnn

CABBARİ
21-10-2007, 21:13
12 şehidimiz burada şehit düştü

Yüksekova İlçesi Dağlıca beldesi kırsalında daha önce aynı yerde görev yapanların anlattıklarına göre, dağlık alanın büyük bölümünde derinlik 300 ile 400 metre arasında değişiyor. Pusunun atıldığı alandaki demir köprü ise çayın üzerinden geçebilmek için tek yer.

Nakkus
21-10-2007, 21:23
nasıl kıydınız O ana kuzularına..? insanlıktan nasibini almamış yaratıklar..

içimdeki öfke,kin ve nefretten üzüntü duyamaz hale geldim..

engin
21-10-2007, 23:39
silah tutan parmaklarınız kırılsın inş :praying: allah şehitlerimizin ailelerine sabırlar versin :( hemşerim de şehit oldu yarın cenaze törenine katılacağım sesim çıktığı kadar terörü naletliyeceğim ..kayrolsun pkk kahrolsun bunlara yardım ve yataklık eden ......diye:devilprv:

Adnan70
21-10-2007, 23:43
Valla arkadaşlar bilemiyorum ama afedersiniz armut gibi oturmak yerine bir şekilde hassasiyetimizi ve ciddiyetimizi gösterelim. Nasıl mı; en azından evimizin balkonuna veya penceresine bayrağımızı asalım, forumda yasta olduğumuzu simgeleyecek bir şeyler yapalım" forum rengini karartmak gibi". Yani bunlar çok zor şeyler değil. Orada ana kuzuları bir bir can veriyor. Kimin için ? bizim için. Bizde lütfen ONLARIN RUHLARI İÇİN EVMİZİN BALKON VEYA PENCERESİNE AYYILDIZLI BAYRAKLARIMIZI ASARAK onlara karşı olan son görevlerimizi, ve saygımızı yerine getirelim. RUHLARI ŞAD OLSUN, ALLAH AİLELERİNE VE TÜM TÜRK ULUSUNA SABIRLAR VERSİN.

ayran
21-10-2007, 23:53
şehitlerimize allah rahmet eylesin yakınlarına allah sabır versin

COEMAR
22-10-2007, 00:35
Başımız sağolsun Allah rahmet eylesin...:(

Kemal Turan
22-10-2007, 12:57
Önce tüm şehitlerimizin mekanı cennet, ruhları şad olsun. Onlar bizim yüreklerimize, gönüllerimize gömüldüler. Yine yüreklerimiz milletçe dağlandı. Acılı ailelerine çok büyük sabırlar diliyorum. Hepimizin başı sağolsun.

Kemal Turan kardeş şimdi sen şu yukarıdaki yazıyı bilerek mi yazdın yoksa öylesine mi yazdın? Çünkü ikinci mesajınla çelişiyorda.
Kardeşim o bed dua ettiğin insanlar olmasaydı ve o tezkere geçseydi Güneydoğuve Doğuanadolu diye bir bölgemiz yok olacaktı. 65 bin ABD askeri oraya yerleşecekti. Peki şimdi sana bir soru: PKK'lılar yine böyle saldırılar yaptılar ve ABD askerlerine sığındılar. Şimdiki ABD ve AB'den izin almadan iş yapamayan bu aciz yöneticilerin ne yapabileceğini düşünüyorsunuz?
Saygılar.

Emmi Kardeşim, o tezkerenin mahiyetini çok iyi bilenlerdenim. O tezkerede sınırlarını yalnız geçiş için açacaktın, askerlerini ve araçlarını transit olarak geçireceklerdi, Konuşlandırma diye bir şey asla yoktu. Ayrıca sende kuzeyden Irak a girecektin ve günün şartları negerekiyorsa onu yapacaktın. Görüşme masasında sende olacaktın ve düdüğünü istediğin gibi çalacaktın. Bir zamanlar Türkiye nin çöpleri ile beslenen Talabani ve Barzani böyle kuvvetli olamayacak ve sana meydan okuyamayacaktı. Ve hepsinden önemlisi bu kadar can gitmeyecekti. Sen hiç ailenden şehit verdinmi? Sevgiler saygılar.

TARANTİNO
22-10-2007, 13:05
Yine yüreğimize acı düştü...ne zaman bitecek,dinecek bu göz yaşı...iktidarsız iktidar yeter artık kır şu Amerikanın size taktığı zinciride masaya vurup iktidar göster,bu gidişe dur deme cesaretini gösterin...yazık size verilen yetkiye iktidara...hemde çok yazık...