PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakaryaspor galibiyet serisini sürdürüyor

TEKNİSYEN101
21-10-2007, 15:20
Sakaryaspor'da, kulüp başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Eskişehirspor maçında aldıkları 1-0'lık galibiyetin sevindirici olduğunu söyledi.

Hacıeyüpoğlu, yaptığı açıklamada, Eskişehirspor maçının içeride oynadıkları zor karşılaşmalardan birisi olduğunu belirterek, Kartalspor ile aralarında bulunan 4 puanlık farkın çok da önemli olmadığını ifade etti.

Önemli oyuncuları ve iyi bir kadrosu olan bir takıma karsı galip geldiklerini kaydeden Hacıeyüpoğlu, şunları söyledi:
''Aldığımız galibiyet bizim için çok sevindirici oldu. Galibiyeti tüm camiamıza armağan ediyoruz. Durumumuzu abartarak takımın motivasyonunun bozulmasını istemiyoruz. Puan farkının şu an için ortaya çıkması çok da önemli değil. Lig uzun bir maraton. Bu zor seriyi sürdürmek zorundayız. Önümüzde yapacağımız Kartalspor maçı, deplasmandaki en zor maçımız olacak diye düşünüyorum. Artık Kartalspor maçına odaklanmalıyız. Asıl hedefimiz Sakaryaspor'u şampiyon yapmak. Kendimizi beğenerek rehavete kapılmamalıyız.''

Sakaryasporlu ''Tatanga'' grubunun sezon boyunca kendilerine gereken desteği verdiğini de ifade eden Hacıeyüpoğlu, ''Taraftarımız konusunda iki şey söylemek istiyorum. Birincisi, bizi sürekli destekleyen, maratondan maçı izleyen ''Tatanga'' grubuna ve seyircilere teşekkür ediyorum. İkincisi, numaralı tribünde istediğimiz desteği bulamadık. Eskişehirspor gibi derbi niteliği taşıyan bir maçta istediğimiz doluluk oranına ulaşamadık. Sakaryaspor'u seven taraftarlarımızın bizi desteklemelerini arzu ediyoruz'' diye konuştu.