PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DTP’li Tuğluk: 8 asker için girişim yapabiliriz

kanaryam1950
22-10-2007, 18:48
DTP Diyarbakır Milletvekili Aysel Tuğluk, talep gelirse PKK’nın elinde olduğu ileri sürülen 8 asker ile ilgili ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

pencere77
22-10-2007, 19:14
dtp den gelecek fayda .. ten gelsin....(noktalı yeri yazmak istedim.anlayan anlar sanırım

Simba
22-10-2007, 19:17
Pkk nın ele başları bunlar Allah bunları bildigi gibi yapsın

hallederiz
22-10-2007, 20:00
dtp den gelecek fayda .. ten gelsin....(noktalı yeri yazmak istedim.anlayan anlar sanırım
doğru söze ne denir

muzo
22-10-2007, 20:03
onların hertarafı iyilik olsa nolur daha pkk terör örgütü diyemedikten sonra

terminator
22-10-2007, 20:08
Arkadaşlar benim anlayamadığım bizim topraklarımızdan bizim askerimizi bunlar nasıl oluyorda rehin alabiliyorlar.Ondan sonrada meclisten birileri çıkıpta askerler için elimizden geleni yaparız diyebiliyor.Allah aşkına anlayan biri bana anlatsın.....

SexymanTR
22-10-2007, 20:10
Siyasi bir demeç verdiklerine göre öyle bir çaba gösterebileceklerse kendileri bunu şimdiye kadar yapmaları gerekir di.!!! Bunlar şimdiden korkmaya başladılar..!!! bu korku onların uykularını kaçırana dek sürecektir. Bu asker kaçırmayla beraber bu askerlerimizin görüntülerini şayet yayınlarsalar, o zaman ortalık karışacağından korkarım.bu görüntüleri gören her Türk vatandaşı buna tepkisiz kalamaz..!!! hükümetinde birşey yapamacağı aşikardır...!!!!