PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte şok eden teröre destek kanıtı!!!

Simba
22-10-2007, 19:20
İşte şok eden teröre destek kanıtı!!! Avrupa Birliği ülkeleri buna ne diyecek?
Teröristlerin yayın organı olan MED TV'nin terörü desteklediğine dair Türkiye'nin kanıtlarını yetersiz bulan başta Belçika olmak üzere Avrupa Birliği ülkeleri bakalım buna ne diyecek. İşte o kareler...
Only the registered members can see the link
Medya TV'nin teröristlerin yayın organı olmadığına dair hala belge bekleyen ve Türkiye 'nin sunduğu dellileri yeterli görmeyen Belçika ve ona destek çıkan Avrupa ülkeleri bakalım bu görüntülerden sonra utanıp, kararlarını gözden geçirecekler mi?
Dünyanın en popüler video paylaşım platformu YouYube'da PKK'nın çok sayıda propaganda videosu cirit atıyor. Videolarda, PKK'lı teröristlerin kahraman Mehmetçiğimize karşı düzenlediği kanlı eylemler, Türk askeri araçlarına uzaktan kumandalı mayınlarla düzenlenen saldırılar, teröristlerin eğitimleri, kaplarındaki günlük yaşantı ve Bölücü başı Abdullah Öcalan ve örgütün sözde komutanlarının propaganda konuşmaları yer alıyor.

Eli kanlı bölücü örgüte mensup militanlarından öldürülenlerine ait resimlerinin slayt olarak gösterildiği klipler, Türkçe ve Kürtçe şarkılar eşliğinde yer alıyor.
Kliplerde ayrıca Mehmetçiğe kurşun sıkan eli kanlı teröristlere Kürtçe ve Türkçe övgüler yer alıyor.
YouTube'a üye Türk kullanıcılar tarafından protesto mesajlarına boğulan propaganda videolarının sayısının çokluğu şaşırtıcı bulunuyor.
TERÖRE DESTEĞİN AÇIK BELGESİ
VİDEOLAR SİTEDEN KALDIRILMALI
Görüşünü aldığımız bilişim uzmanları, Bu tür çirkin propagandalara karşı daha önce denenen YouTube'a erişimin yasaklanması yerine, bu videoların siteden silinmesinin daha isabetli bir karar olacağını vurguladı.
YouTube'u bünyesinde bulunduran Google şirketininin bir yetkilisi ülkemize gelmiş ve 'PKK terör örgütünün ülkeniz için ne derece büyük bir sorun teşkil ettiğini buraya gelene kadar bilmiyordum.' demişti. Bir süre önce ülkemizi ziyaret eden yetkili düzenlenen basın toplantısında 'PKK terör örgütünü öven ve propagandalarını yapan bu tür videoları sitemizden kaldırmak için ortak çalışma yapabiliriz' şeklinde konuşmuştu.
YouTube'da yayınlanan videoların siteden çıkarılması için bir dizi standart prosedür bulunuyor.
VE KÜŞTAH MANŞET
Bölücü yayınları nedeniyle defalarca kapatılan Özgür Gündem gazetesi, Yüksekova'daki son hain saldırıyı, gerçekleri saptırarak duyurdu.
'Türk ordusu sınırötesi operasyon yapmak isterken ağır kayıp verdi. Alınan bilgilere göre 8 asker esir alındı ve 40 asker öldürüldü' şeklinde verilen haberde, 'Devem eden operasyonların askerlerin yaşamını da tehlike altına sokuluyor' denilerek küstahça meydan okudu
Not: Dolaylı da olsa bir terör örgütünün propagandasını içerdiği için görüntüleri sunmuyoruz...

Simba
22-10-2007, 19:21
Şerefsizler ne olacak bunlara avrupa destek vermesi bunları nasıl yayın yapar. Adamlar hotbird uydusundan yayın yapıyor

OLDSMAN
22-10-2007, 19:27
Küfür etmekten ağzım dilim yoruldu bu şerefsizlere

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

TARANTİNO
22-10-2007, 19:31
Onların asa,bizim asab bozuk asab...beslesinler bakalım kargalarını...daha ne kadar besleyebilecekse iki yüzlü adamlar...iyice asabım bozuldu bu gün...daha ne olması gerekiyorki bunların üzerine binmek için...yapamıyorsanız yapamıyoruz deyin...gereğini biz yapalım...

yakupyurt
22-10-2007, 19:43
arkadaşlar gecenlerde 13 sehit vermiştik o gün dükkana biri geldi slm falan vermeden dediki benim roj tv çıkmıyor bende adamı kendi işyerimde dövdüm bilinkibu kanalı seyreden her kişi benim gözümde terörüsttür arkadaşlar bu kanalın frekanslarını silin cihazı öylece verin tüm şehitlrimizden allah rahmetini esirgemesin saygılar

TARANTİNO
22-10-2007, 19:47
arkadaşlar gecenlerde 13 sehit vermiştik o gün dükkana biri geldi slm falan vermeden dediki benim roj tv çıkmıyor bende adamı kendi işyerimde dövdüm bilinkibu kanalı seyreden her kişi benim gözümde terörüsttür arkadaşlar bu kanalın frekanslarını silin cihazı öylece verin tüm şehitlrimizden allah rahmetini esirgemesin saygılarO kanalı genelde izleyen kesim belli...fakat değişik durumlarda var...benim polis,asker, mitten,istihbarattan falan müşterilerim var onlarda bazen bu kanalı istiyor...nedenide açık oradan istihbarata yönelik bilgi falan toplamak amaçlı...bunuda belirteyimde her geleni aynı kefeye koymayalım...sevgilerimle...

SexymanTR
22-10-2007, 19:52
Terör örgütü afganistandan gelen uyuşturucu trafiğini ülkemizde vede AB ülkelerine yayarak maddi kaynak kazanımları sağlamaktadır.!!!! son zamanlarda uyuşturucu baskınlarına yapılan darbeler bu örgütün maddi kaynakları kesmektedir.uyuşturucu ile kazanılan kazanç ile silah alımlarını sağlamaktalardır.bu silahları da AB ülkelerinden bağlantılarla sağlamaktalar.!!! Fransanın başkanın yakın zamanda büyük savaş beklentisi açıklamasının nedenini sizlere sorarım.? Ülkemiz vede ordumuzu zayıflatmak amaçlı çok ciddi bir kanpanya faliyeti süreçtedir.!!! bu kanpanyaya alet olmayıp tahriklere kapılmamamız gerekir...!!! İstihbaratımızın güçlü veri topladığı vede doğru adımlar atılması sağlandığından şüphe duymayıp, gelişmeleri temkinle beklemeliyiz.!!!

Dirayetli sabırlı olalım.sinir vede öfkeyle kalkan zararla oturcağını unutmayalım...!!!

Hakim bölgelerin hakimiyeti sağlandıktan sonra gereken siyasi adımlar devam edecektir...

Ordumuzun bu çatışmalarda sağladığı törerist cesetlerin resimlerinin veya görüntülerini +18 olarak yayınlanması beklentisindeyim.bu görüntüler bu örgüt destekçileri vede bu örgüte katılımı bekleyenlerin düşüncelerinde bir '' ? '' işareti yer edecektir..

Ben şehit cenazelerini görüyorumda onların cesetlerini neden göremiyorum.? İnsan hakları nedeni ise onların yaptıkları insan hakları değil.!!!

Saygılarımla......

hallederiz
22-10-2007, 19:53
ben bu tür kanalları cihazımdan yıllardır siliyorum

umuter
22-10-2007, 20:18
terörün dini imanı olmaz işte bu kansızlarda öyle kurmuşlar pusuyu bir de kayıt ediyorlar marifet gibi adi köpekler bu vatan sınırları içinde soludukları hava bile onlara zehir zıkkım olsun ülkemizden yedikleri yemekler içtikleri sular irin olup kanlar halinde ağızlarından burunların aksın bu adi lerin inşallah

cyberwarior
22-10-2007, 20:31
vallahi kardeşim her tarafımızı pkk sarmış nasıl bitecek yahu admlar bütün devlet kurumlarına kadar girmişler astsubay apoya telefon getirirken yakalanır mecliste akp hükümeti içerisinde pkk yanlısı doğu kökenli kürt haşereler dtp partisi ulan mhp ye oy vermiştim bunları iyi pataklarlar diye ama nafile

gacvokem
22-10-2007, 20:42
şerefsizler bu goruntuyu izlemiştim dağda pusukurup yoldan gecen aracı mayınla patlatıyorlar bunlar şerefsiz deği tam kahbe evlatları

TOPRAK67
22-10-2007, 20:42
karşımız da haçlı zihniyeti var

SexymanTR
22-10-2007, 20:59
vallahi kardeşim her tarafımızı pkk sarmış nasıl bitecek yahu admlar bütün devlet kurumlarına kadar girmişler astsubay apoya telefon getirirken yakalanır mecliste akp hükümeti içerisinde pkk yanlısı doğu kökenli kürt haşereler dtp partisi ulan mhp ye oy vermiştim bunları iyi pataklarlar diye ama nafile

hocam adam pataklama ile ülke refaha kavuşacaksa sen bana isism ver hemen pataklayım.!!! Bunlar cahil insanların düşüncelerinden ibarettir.!!! şuan mhp grubu bu şekilde hareketlerin dogru olmayacağını iyi bildiklerinden böyle bir ezimeti yaratmadılar..!!!!

:warn:

pexwaz
22-10-2007, 22:24
merhaba yakupyurt sana helal olsun iyi yaptın ya senın adresın neresı senın yanına gelmek seni teprik etmek isterim de

TARANTİNO
23-10-2007, 11:08
merhaba yakupyurt sana helal olsun iyi yaptın ya senın adresın neresı senın yanına gelmek seni teprik etmek isterim deGeç bunları arkadaşım...tebrik ayağına alttan tehditmi ediyorsun...çok istiyorsan benim adresi vereyim...zaten kan beynimizde patlıyor...en azından son yaşanılan terör saldırılarının hıncını alırız...:bangin:

BLADE01
23-10-2007, 13:05
Allah belalarını versin hepsinin

ozay_74
23-10-2007, 13:14
O kanalı genelde izleyen kesim belli...fakat değişik durumlarda var...benim polis,asker, mitten,istihbarattan falan müşterilerim var onlarda bazen bu kanalı istiyor...nedenide açık oradan istihbarata yönelik bilgi falan toplamak amaçlı...bunuda belirteyimde her geleni aynı kefeye koymayalım...sevgilerimle...

Bazen değil arkadaşım bu tür yayınlar genelde takip altına alınarak izlenir raporlar tutulur.
Saygılar,

ESES-58
23-10-2007, 13:16
merhaba yakupyurt sana helal olsun iyi yaptın ya senın adresın neresı senın yanına gelmek seni teprik etmek isterim de

nikinden ne olduğun belli,sen neyi tebrik edeceksin.merak etme en kısa zamanda tebrikler sizede çoğalır gibime geliyor.

ozay_74
23-10-2007, 13:27

Şu son cümlende ne demek istedin anlayamadım.Tehdit mi içeriyor yoksa ben yanlış mı anladım.inşallah yanlış anlamışımdır.
Saygılar,

mt38
23-10-2007, 13:32
Tezkereyi meclis verdi.Amma bu kadar hakarete ragmen ekonomi *** yiyorlar..
Yok amerika ne dermiş,yok bilmem ne ...
Ordumuza izini verin artık ne olacaksa olsun

TARANTİNO
23-10-2007, 16:43
Bazen değil arkadaşım bu tür yayınlar genelde takip altına alınarak izlenir raporlar tutulur.
Saygılar,Oradaki bazen...bazen polis,jandarma,mit,istihbarat mensubu müşterilerimin o kanalı istemesinden yazılılmıştır...sanırım bazen de yanlış anlaşılma olmuş...sevgilerimle...

nikinden ne olduğun belli,sen neyi tebrik edeceksin.merak etme en kısa zamanda tebrikler sizede çoğalır gibime geliyor.Onun cevabına yazmadan biraz araştırdım baktım...alttan alta mesajında tehdit algıladım...araştırmamın sonunda buna ikna oldum...arkadaşın ne sempatizanı olduğu belli...Allah yolundan çevirsin yada benim gibi milletini seven insanlara denk gelmesin...sevgilerimle...

Şu son cümlende ne demek istedin anlayamadım.Tehdit mi içeriyor yoksa ben yanlış mı anladım.inşallah yanlış anlamışımdır.
Saygılar,Biraz incele arkadaşı araştır...sonra ne demek istediğini çok iyi anlarsınız...sevgilerimle...

ozay_74
23-10-2007, 23:24
Oradaki bazen...bazen polis,jandarma,mit,istihbarat mensubu müşterilerimin o kanalı istemesinden yazılılmıştır...sanırım bazen de yanlış anlaşılma olmuş...sevgilerimle...

Onun cevabına yazmadan biraz araştırdım baktım...alttan alta mesajında tehdit algıladım...araştırmamın sonunda buna ikna oldum...arkadaşın ne sempatizanı olduğu belli...Allah yolundan çevirsin yada benim gibi milletini seven insanlara denk gelmesin...sevgilerimle...

Biraz incele arkadaşı araştır...sonra ne demek istediğini çok iyi anlarsınız...sevgilerimle...

Ben anladım anlamasınada yinede iyimser olayım dedim , germiyeyim orta mı diye.Zaten iyice gerildik ermeni bozmaları ve yahudi oyunları yüzünden.Bunu birde kendileri anlasalar.Bir anlayabilseler maşa olduklarını .Amerika niye yaksın elini maşa dururken.
Saygılar,

ayran
24-10-2007, 00:00
izin verildikçe yayın yaptıkları terörüde ve göz göre göre seslerini çıkartmıyorlar çok vahşice

ercanakman
24-10-2007, 00:06
hadi yazmim dedim pexwaz mı ne belki söylediğinde ciddidir dedim tebrik edecektir dedim ama adamın history'i karıştırdım biraz olayın içinde ciddi olrak tehdit unsuruna rastladım neyse imralıdaki itin torunu istersen sana adresimi ben vereyim ama ben uyducu falan değilim onu baştan söylim.

nysa09
24-10-2007, 00:55
veririz.... biz bu ülke için canımızı veririz ama siz gibi doğduğu, doyduğu, büyüdüğü toprağa ihanet edenler gibi ölmeyiz siz dağlarda kalırsınız cesetlerinizi kargalar yer, siz mağaralarda kalırsınız cesetlerinizi kurtlar yer, sen öldüğünde arkandan bi anan ağlar nede olsa evlatsın ama ben ölürsem dağlarda yatacak bir toprağım vardır, ağlayacak bi milletim vardır, gideceğim bi cennetim vardır, benim adım şehittir mezar taşıma yazarlar senin belki dikilecek taşına utanırda anan babam ismini yazmaz sana herkes kahpe der attığın kurşunun bile adı kahpe kurşundur bana herkes şehit der.. bu vatan uğruna dökülen kanlar olmasaydı zaten vatan olmazdı dün döktük bu günde döküyoruz yarında dökeceğiz çünkü siz gibi *** lere bir kuru tezek vermemek için....

osman0062
24-10-2007, 17:56
Allah belalarini versin hain kopeklerin er veye gec bunlarin sonunu getirecegiz

hallederiz
24-10-2007, 23:34
:present::present:
veririz.... biz bu ülke için canımızı veririz ama siz gibi doğduğu, doyduğu, büyüdüğü toprağa ihanet edenler gibi ölmeyiz siz dağlarda kalırsınız cesetlerinizi kargalar yer, siz mağaralarda kalırsınız cesetlerinizi kurtlar yer, sen öldüğünde arkandan bi anan ağlar nede olsa evlatsın ama ben ölürsem dağlarda yatacak bir toprağım vardır, ağlayacak bi milletim vardır, gideceğim bi cennetim vardır, benim adım şehittir mezar taşıma yazarlar senin belki dikilecek taşına utanırda anan babam ismini yazmaz sana herkes kahpe der attığın kurşunun bile adı kahpe kurşundur bana herkes şehit der.. bu vatan uğruna dökülen kanlar olmasaydı zaten vatan olmazdı dün döktük bu günde döküyoruz yarında dökeceğiz çünkü siz gibi piç lere bir kuru tezek vermemek için....
:present: :present: :present:

yusufucar
25-10-2007, 01:05
ölenle ölünmüyor bizde ölmeye razıyız eger memleket kurtulacaksa

baykum
25-10-2007, 01:57
Bu insanların sonu gelmez çocuk yapma yarışındalar amaçları kürt nüfusunun Türk nüfusunu geçmesi üzerine ve çocuk yaşta propagandaya başlıyorlar bizden sonraki nesile acıyorum ben.

atakan türk kürt ayrımını yapmaktan bıkmadınızmı.

DEJAVU®42
25-10-2007, 02:01
Arkadaşlar herkes kendine gelsin ne oluyor burda bir cok dost tanıdım düzeyli yorum yapan ama şimdi görüyorum ki onlar bile kendini kaptırmış aleni birbirbine adres verip meydan okuyor ve bu bölümde yetkim olmadıgı icin editleyemedim şimdi bu adres veren dostlarımdan rica ediyorum kendi mesajlarını editlesinler kimse bu forum altında birbirini tehtit edemez burda tartışma ortamı yaratılmış herkes düşüncesini söylesin ama saygı cercevesinde hakaret yada hadi adresim burası gel gibi ifadeler bu tanıdıgım düzeyli insanlara yakışmıyor lütfen tepkimisi daha demokratik olarak gösterelim küfür yada tehtit aciz insanların işidir

Admin
25-10-2007, 02:02
Neyse bu konu cok uzadı

Konu kapanmıştır.