PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar lütfen yardım sharing için hangi proğram kullanılıyor

cumuk
23-10-2007, 00:28
arkadaşlar lütfen yardım sharing için hangi proğram kullanılıyor.çıldıracam kaç gündür uğraşıyorum yapamadım ayrıntılı anlatacak yokmu

Simba
23-10-2007, 00:36
Serveriniz olması gerekiypr sonra wsp ile baglanın.Bulundugunuz serverda fazla kişi var ise wdp de server aktif olsa bile yumatu cihazlar açmıyor

®adakoglu
23-10-2007, 00:36
arkadaşlar lütfen yardım sharing için hangi proğram kullanılıyor.çıldıracam kaç gündür uğraşıyorum yapamadım ayrıntılı anlatacak yokmu

Only the registered members can see the link

WSP 0.96 programını indir.Bilgisayarına kur.
Bilgisayarında mutlaka DNS Uptader programı yüklü olmalıdır.
Only the registered members can see the link üye ol. üye oldukdan sonra org uzantılı Grup adı alınız.
bu linke de bakınız.
Only the registered members can see the link

cumuk
23-10-2007, 09:19
hocam ilginize binlerce teşekkür ben de yumatu IQ nün en son serisi var ve truman en son yazılımı yüklü wsp ayarlarını yapıyorum yeşil yanıyor ama cihaz ayarlarındamı yoksa cihazın yazılımımı yanlış anlamadım rs232 kablosunu ben yaptım (2-3,3-2,5-5 pinlerini lehimleyerek )

cumuk
23-10-2007, 09:22
aldığım server var yukarda yazdığım gibi wsp bağlanıyor belki yanlış yazılım belki ayarlardan bilemedim camd3 (cs357x)protokolünden bağlanıyorum

master71
24-10-2007, 22:23
aldığım server var yukarda yazdığım gibi wsp bağlanıyor belki yanlış yazılım belki ayarlardan bilemedim camd3 (cs357x)protokolünden bağlanıyorum

programı çalıştır eğer wsp programıyla bağlanıyorsan
yapman gereken üstadım kumandadan 9339 yap
1. CARD SHARE OK
2. NEWCAMD OK
ext de çık