PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : onwa 4x sinyal var görüntü yok

gumus-45
23-10-2007, 21:20
arkadaşlar onwa 4x cihazımda sinyal var fakat resim yok fabrika ayarlarına döndüm uygun yazılım attım çözüm bulamadım yardımcı olurmusunuz.yardımı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

TARANTİNO
23-10-2007, 21:25
Sorun büyük bir ihtimal tunerden kaynaklanıyor olabilir...teknik bilgi ve ekipmanınız yoksa yetkili servise müracaat ediniz...sevgilerimle...

gumus-45
23-10-2007, 22:52
arkadaşım tunerde arıza olsa sinyal olmayacak oysa sinyal mükemmel derecede var.yani sanki şifreli yayın gibi

ertex74
24-10-2007, 00:33
arkadaşım tunerde arıza olsa sinyal olmayacak oysa sinyal mükemmel derecede var.yani sanki şifreli yayın gibi

elektronikci veya tamircimizsiniz

gumus-45
24-10-2007, 01:16
evet arkadaşım küçük bir kasabada zor imkanlarla birşeyler yapmaya çalışan teknolojiyi imkanları dahilinde kullanıp kendini yetiştirmeye çalışan biriyim.

gumus-45
25-10-2007, 16:58
arkadaşlar dünden beri ses seda yok ,yardımcı olacak bir yiğit yokmu.bugün aynı cihazdan geldi cihazdan cihaza yazılım attım sorun yine devam,ama ekrana (Hardware is damaget.(I2C) Memory Error!Please turn off/on the power to reboot the system.) diye bir ikaz geldi ingilizcemiz olmadığından ne manaya geldiğini çözemedim.ertex arkadaş tuner demiş ama banada söküp takmak zor gedi.ne dersiniz hala yardım bekliyorum.

TARANTİNO
25-10-2007, 17:16
arkadaşlar dünden beri ses seda yok ,yardımcı olacak bir yiğit yokmu.bugün aynı cihazdan geldi cihazdan cihaza yazılım attım sorun yine devam,ama ekrana (Hardware is damaget.(I2C) Memory Error!Please turn off/on the power to reboot the system.) diye bir ikaz geldi ingilizcemiz olmadığından ne manaya geldiğini çözemedim.ertex arkadaş tuner demiş ama banada söküp takmak zor gedi.ne dersiniz hala yardım bekliyorum.Tunerden olabilir diye ertex değil ben demiştim...söylediğimi deneyiniz...sinyal olupta resimin gelmemesi tunerden yapabiliyor...sinyale aldanmayınız...kolay gelsin...sevgilerimle...

gumus-45
25-10-2007, 22:39
tarantino ikazın için sağol , tavsiyeni deneyeceğim.cevabını yarın yazarım.iyi akşamlar.