PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halktan Orduya Vekaletname

gacvokem
26-10-2007, 01:18
Halktan Orduya Vekaletname

BUNU DOLDURUP GENEL KURMAYA GONDERİN VE VEKALETNAMENİZİ VERİN.

VEKÂLETNAME

Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı __.__.19__ doğumlu ………… ( isim soyadı )
aklım başımda ve şuurum berrak olarak Türkiye Cumhuriyeti Ordularının başındakilere, her türlü terörist faaliyete karşı , ( icabında bugünkü hükümete ve Cumhurbaşkanına danışmadan ) gerekeni yapmasına salâhiyet veriyorum ve bu sebeple ordunun Cumhuriyeti koruma mecburiyetini tekrar hatırlatıyorum .

Bu vekâletnameye ek olarak :
Gerektiğinde PKK yanlılarının veya demokrasi bayrağı altında Kürt Türk düşmanlığı yaratan parti ve toplulukların TC vatandaşlığından kayıtlarının silinip Avrupa devletlerine kovalanmasına , Barzani ve Talabani gibi PKK terörist başlarının temizlenmesine , sınır dışı müdahaleler yapılmadan önce İncirlik gibi Amerikan üslerinin istihbaratına mani olmak için kontrol altına alınmasına veya tamamen kapatılmasına , bu Cumhuriyetin korunması ile vazifeli olması sebebiyle askere her türlü yaptırımlarına müsaade ediyor ve vekâletimi veriyorum.

Not : Bu belgeye muhakkak tarih ekleyin ve saklayın. Bir gün torunlarınıza gururla göstereceğiniz bir belge olacaktır .
Tabii önce aşağıdaki adreslere e-postalayın.

gnkur@tsk.mil. tr (Only the registered members can see the link@tsk.mil.tr)....Genel kurmay

zabataygatör
26-10-2007, 01:21
bu ruh bizde var iste