PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Asker Kim Tanidiniz Mi?

ultra-mehmet
27-10-2007, 17:21
Bu asker kim, tanıdınız mı?

Resimde görülen askerin kim olduğunu aslında çok iyi tanıyorsunuz. Yakından baktığınızda siz de tanıyacaksınız. Öteki resimlere bakarsanız göreceksiniz.
Only the registered members can see the link
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kişisel web sayfası açıldı. Erdoğan'ın yeni internet sitesinde çocukluk ve askerlik fotoğraflarının yanı sıra araba kullanırken çektirdiği fotoğraflara da yer verildi.

Vatandaşlar, internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'dan en çok imzalı resim isterken, AK İletişim Merkezi (AKİM) aracılığıyla bu talebin karşılanacağı duyuruldu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'rte.gen.tr' adlı internet sitesi hizmete girdi. Ana sayfasına Türk bayrağı üzerine Başbakan Erdoğan'ın "Siyasetin tek limanı ahlaktır" sözünün yerleştirildiği internet sitesinde, Erdoğan'ın özgeçmişi, hakkında merak edilenler, fotoğraf galerisi, videolar, hakkında çıkan haberler, Ulusa Sesleniş konuşmaları, şiirleri ve iletişim kurma yolları yer aldı.

Başbakan Erdoğan'ın çocukluk fotoğraflarından devlet erkanıyla çekilmiş fotoğraflarına kadar onlarca fotoğraftan oluşan albümü de siteye konuldu.

Erdoğan'ın fotoğraf albümünde çocukluk yıllarına ait 2, gençlik yıllarına ait 7, belediye başkanlığı dönemine ait 7, çocuklarla beraber 28, devlet ricaliyle 12, dünya liderleriyle 28, meydanlar ve açılışlarda çekilmiş 29 fotoğraf karesi ile değişik ortamlarda çekilen 141 farklı fotoğrafı bulunuyor. Askerliğini asteğmen olarak yapan Erdoğan'ın askerlik yıllarına ait fotoğraflar da internet sitesinde yer aldı.

Vatandaşlar internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'a merak ettikleri soruları da yöneltti. Erdoğan'dan en çok imzalı resim isteyen vatandaşlara, AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) vasıtasıyla yapılacak başvuruların dikkate alındığı ve talep edenlere Başbakan'ın imzalı resminin gönderildiği bilgisi verildi.

Erdoğan'a e-posta göndermek isteyenler için sitede 'iletişim' bölümü ayrılırken, AKİM aracılığıyla da elektronik postanın gönderilebileceği belirtildi.

Başbakan'ın eğitim durumu ve doğum tarihi de vatandaşlardan tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Siteye mesaj gönderenlerin büyük bölümü, "Sayın Başbakanımızın profesyonel futbol oynadığı söyleniyor. Bu doğru mudur?" sorusunu yöneltti.

Site yönetimi bu sorulara, "Bilinenin aksine Sayın Başbakanımız profesyonel olarak futbol oynamamıştır. Camialtı, İETT ve Erokspor'da 16 yıl boyunca amatör olarak futbol oynayan Sayın Başbakanımız bu süre içinde birkaç kez İstanbul Amatör Karması ve İstanbul Gençler Karması'na seçilmiştir" şeklinde karşılık verildi.

KAYNAK:Only the registered members can see the link

kucer06
27-10-2007, 17:31
Kaynak gösterdiğiniz siteye tıklayınca şöyle bir yazı çıkıyor Ulaşmaya çalıştığınız Web sunucusu Web sitesine erişim izni olmayan bir IP adresleri listesine sahip ve bilgisayarınızın IP adresi bu listede bulunuyor. Bundan şunu anlıyorum kullandığımız bilgisayarlar kontrol altında IP adreslerinden takip ediliyor demekki.Bu siteye girebilen arkadaş varmı acaba.

ultra-mehmet
27-10-2007, 17:34
Kaynak gösterdiğiniz siteye tıklayınca şöyle bir yazı çıkıyor Ulaşmaya çalıştığınız Web sunucusu Web sitesine erişim izni olmayan bir IP adresleri listesine sahip ve bilgisayarınızın IP adresi bu listede bulunuyor. Bundan şunu anlıyorum kullandığımız bilgisayarlar kontrol altında IP adreslerinden takip ediliyor demekki.Bu siteye girebilen arkadaş varmı acaba.
evet arkadaşım ben girdim bir sorun yoktu.....