PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askerkerlerimize Pkk Silah Zoruyla Açıklama Yaptırdı

polisajans
27-10-2007, 22:44
Oremar bölgesinde çıkan çatışmada PKK tarafından esir alınan 8 askerden 4'ü Roj TV ana haber bülteninde yayınlanan görüntülerinde, durumlarının iyi olduğunu ailelerinin kendilerini merak etmemesini söyledi. Devlete çağrıda bulunan 4 asker, silah yöntemiyle, çatışmayla çözümün olmayacağını, devletin masaya oturarak çözüm bulmasını istedi.
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'ne bağlı Oremar bölgesinde çıkan çatışmada PKK tarafından alıkonulan 8 askerden Adana'lı Uzman Çavuş Halis Tan, Mardin'li Piyade Er Ramazan Yüce, Gaziantep'li Er İfran Beyaz ve Niğde'li Çavuş Mehmet Şenkul'un kameraya çekilmiş konuşmaları Roj TV'nin Türkçe ana haber bülteninde yayınlandı. Uzman Çavuş Halis Tan, kendisi dahil 8 asker arkadaşıyla alıkonulduklarını belirterek, "Burada bize yapılan muamele iyi. Rahatız. Bizi merak etmeyin. Devlet bürokratlarına sesleniyorum ...

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) dan alıntı

yakupyurt
27-10-2007, 22:46
ulan adi piç kuruları bizde geliyoz kendinize kacacak bir delik bulun kahpe pkklılar

Simba
27-10-2007, 22:47
pkk yeter artık ya bu roj tv nereden oldugu saptanamıyormu anlamıyorum birileri bu adamlar besliyor biz hala bakıyoruz

Simba
27-10-2007, 22:58
POlis ajans haberleri hep yanlış bölümlere acıyorsun 1 ci uyarım sana sonradı demedi deme

SexymanTR
27-10-2007, 23:29
Bu haberdeki açıklamaların yabancı medya vede plitikacılarınca zorla söyletildiğini kendileride tahmin edeceklerdir.Bu açıklamalar ile örgüt kendi reklamını yapmak peşinde.!!!! bunun yanında içimizde provakasyonda bulunup , karıştırmak için uğraşmaktadır.!!!

Bugün beni en çok memnun eden olay MHP lideri sayın Bahçelinin yapmış olduğu açıklamadır.kendisinden şahsen çok çok teşekkür ediyorum...Bu olayları hiçbir parti çıkar malzemesi yapmayarak parti teşkilatı vede Ülkü ocaklarına provakasyonlara gelme uyarısında bulunarak , ülke çıkar vede menfaatlerini göz etmiştir.!!!! Darışı tüm parti kurmaylarına derim..Milli bir meselede Tek Yürek Tek Ses olmayı bilmeliyiz..

2. Sevindiren olayda ; AB 'de yaşayan vatandaşlarıma çok çok Teşekkür Ederim..!!! Bunların oralarda yapmış oldukları Haklı davamızın protesto yürüyüşü , Ülkemizin birliğini sayladığını ve tüm dünyada bu birlik vede beraberliğin her geçen gün güçlenerek arttığını göstermiştir.Bu eylemlerimiz Çadaş bir ülkeye yakışır seviyede yürümesi , AB vede Diğer gelişmiş ülkelerde taktir sağlayacaktır.Bizler ne kadar taktir edilmeyi beklemesekte ,bu eylemlerimiz ülkemizin Çağdaş ülkeler seviyesinde olduğunu gösteren Nihayi bir kanıt olarak Tarihe geçecektir..!!!!

AB vede Uluslararasında bulunan vatandaşlarımın bu noktadan sonra yapacakları çok önemli bir eylemleri de olması gerekir...!!!!! bu eylem yürüyüşlerde Sadece Ülke bayrakları değil..! , yanında usta bir şekilde hazırlanmış slogan pankartları ile bu protestolara devamı sağlanmalı.bunlar yapılırkende bulundukları ülkelerin resmi lisan dilleri ile yapılmalıdır.çünkü bu haklı eylemlerimizdeki vatandaşlarımız yüreklerinin bizlerle olduklarını bizler biliyoruz.bunu bulundukları ülkelerdeki topluma yansıtmaları önemlidir..!!!!

Tam zamanı olarak yurtdışındaki ticaret adamlarımızında destekleri ile bu gruplarımızdan grameri çok iyi olan tahsilli kişiler seçilip, oradaki topluma kapı kapı dolaştırılarak el ilanları ile bizim terör örgütünün kötü yüzleri anlatılamasıdır.bunu yapan arkadaşlarımız güler yüzle ve nazik bir şekilde açıklasınlar ki senpati saglansın...!!! bu anlatımın sonunda da bizler sizden haklı davamıza destek istiyoruz ama bu desteklerimiz para için olmadığı sadece çağdaş, barış ,sevgi içinde bir dünya içindiye anlatarak dosluk ve dayanışma içinde bir dünya istediğimiz anlaşılması gerekir. bunları başaılı kılınması çok önemlidir.!! çünkü oradaki politikacılar toplumlarında ne kadar alahimize yönlendirsede, en iyi propaganda birebir diyalogladır..!!! bununda tam zamanıdır...!!!!

Saygılarımla.......

zabataygatör
27-10-2007, 23:33
azkaldi sabredin arkadaslar..hemde orda hemde icerdekiler bitecek

hallederiz
27-10-2007, 23:49
yakında bu pkk köpekleri belalarını bulacaklar

ysagdic
28-10-2007, 00:19
ulan adi piç kuruları bizde geliyoz kendinize kacacak bir delik bulun kahpe pkklılar
Gider misin?

bulletfromhell
28-10-2007, 00:21
pkk yeter artık ya bu roj tv nereden oldugu saptanamıyormu anlamıyorum birileri bu adamlar besliyor biz hala bakıyoruz
usta onların en büyük destekçisi danimarka....danimarkayı karşımıza almaya korkuyor birileri...ne olur ne olmaz...AB 'de bize veto falan verirler...nelerine lazım...ülen tüküreyim AB'ye....AB için yapılan hokkabazlıkların sonucu bunlardır işte...yazıklar olsun:devilprv: :devilprv: :devilprv: :devilprv:

zabataygatör
28-10-2007, 00:24
Gider misin?
arkadasa nedemek istedin aciklarmisin

yakupyurt
28-10-2007, 00:52
y sagdiçin yeğeniyim panik yok bana soruyor sende gidermisin diye saolun allaha emanet olun

zabataygatör
28-10-2007, 00:59
y sagdiçin yeğeniyim panik yok bana soruyor sende gidermisin diye saolun allaha emanet olun
:45: sen guzelbirsey yazmistin bende merak ettim nedemek istedi diye .iyi geceler

emmi
28-10-2007, 01:37
Arkadaşlar bu haberleri buraya taşıyan arkadaş, tam bir PKK ağzıyla haber taşıyor. Bir önceki haberini sildim. Polis ne zamandan beri, kendi haber kaynakları dururken Haber 7 gibi sahibinin sesi sitelerden haber yapıp sitesinde yayınlıyor. Bu ne aymazlık böyle. Maşallah bazı arkadaşlarda olayın farkına varmadan döktürmüşler iletileri. Sildiğim haber kaynağına gittim. Burada bahsettiğim yerden aparmış haberi. Polisin kendi haber kaynakları yoksa eğer vah bu ülkenin başına. Konuyu kilitleyin arkadaşlar. Yoksa tüm iletileri sileceğim haberiniz olsun. Bu arkadaş tamamen reklam amaçlı haberleri veriyor formumuzda. Bilgilerinize.
Saygılar.

yusufucar
28-10-2007, 01:41
bu günün yarınada var bakalım daha neler olacak yakında bizde geliyoz bakalım o zaman ne yapacaksınız az kaldı

zabataygatör
28-10-2007, 01:44
Arkadaşlar bu haberleri buraya taşıyan arkadaş, tam bir PKK ağzıyla haber taşıyor. Bir önceki haberini sildim. Polis ne zamandan beri, kendi haber kaynakları dururken Haber 7 gibi sahibinin sesi sitelerden haber yapıp sitesinde yayınlıyor. Bu ne aymazlık böyle. Maşallah bazı arkadaşlarda olayın farkına varmadan döktürmüşler iletileri. Sildiğim haber kaynağına gittim. Burada bahsettiğim yerden aparmış haberi. Polisin kendi haber kaynakları yoksa eğer vah bu ülkenin başına. Konuyu kilitleyin arkadaşlar. Yoksa tüm iletileri sileceğim haberiniz olsun. Bu arkadaş tamamen reklam amaçlı haberleri veriyor formumuzda. Bilgilerinize.
Saygılar.
sagol daha dikkatli olalim

f47xfenerli
28-10-2007, 03:36
bu günün yarınada var bakalım daha neler olacak yakında bizde geliyoz bakalım o zaman ne yapacaksınız az kaldı
hayırdır arkadaşım direksyonda uyuya kaldın yarın gel :wave:

zabataygatör
28-10-2007, 03:40
hayırdır arkadaşım direksyonda uyuya kaldın yarın gel :wave:
gelicez gelicez az kaldi