PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anelka'dan jeneriklik firikik / Video

ultra-mehmet
29-10-2007, 11:37
Premier Lig'in dibinde bulunan ve hafta içinde menajer değiştiren Anelka'lı Bolton'u Fenerbahçe'nin eski yıldızı kurtardı. Fransız yıldız firikikçilere taş çıkartan gole imza koydu...

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

Premier Lig'in dibinde bulunan ve hafta içinde menajer değiştiren Bolton, kendi sahasında konuk ettiği Aston Villa ile Anelka'nın şahane frikik golüne rağmen berabere kaldı...

Premier Lig'de ligin dibine demir atan Bolton, hafta içinde yaptığı menajer değişiminden sonra ilk maçında Aston Villa'yı konuk etti.

Sam Lee'yi gönderip takımın başına Gary Megson'u getiren Bolton'da, değişmeyen tek isimse şüphesiz Nicolas Anelka'ydı.

Geride kalan 11 haftada takımını tek başına sırtlayan ve Bolton'un kazandığı 6 puanı, tek başına kazandırdı diyebileceğimiz Anelka, Aston Villa'yı da boş geçmedi.

22.dakikada kazanılan frikik vuruşunu "90" diye tabir edilen noktaya gönderen Anelka, Aston Villa kalecisi Taylor'ı harika bir gole imza atarak mağlup etti.

Gol sayısını 5'e yükselterek 3.sıraya yerleşen Anelka'nın takımı yine savunma zaaflarından ötürü gol yemekten kurtulamadı ve 57.dakikada Moore, Aston Villa adına durumu eşitleyen golü attı.

Maçın adamı seçilen Nicolas Anelka, sonlara doğru yeni menajer Gary Megson tarafından oyundan alınırken, Bolton aldığı 1 puanla Premier Lig'de 1 sıra yükseldi ve lig sonunculuğuna Derby Country'i itti.

Maç sonunda konuşan Bolton Menajeri, 'Anelka tüm dünyanın da bildiği gibi çok harika bir oyuncu. Çok klas ve ne şanslıyız ki şuan bizimle birlikte oynuyor. Ben, tüm futbolculuk yeteneklerini bir arada bulunduran bir futbolcu görmedim' şeklinde konuştu.

BOLTON
Jaaskelainen , J O’Brien , Meite , A O’Brien , Gardner , Nolan , Campo (Speed ), McCann (Guthrie), Davies , Anelka (Samuel), Diouf .

ASTON VİLLA
Taylor , Mellberg , Knight , Laursen , Bouma , Petrov , Osbourne (Berger ), Barry , Young , Agbonlahor , Maloney (Moore)

ibalaban
29-10-2007, 11:42
Şu an Anelka'ya Fenerbahçe'nin çok ihtiyacı var. Öyle yırtıcı bir forvet gerekli.

CABBARİ
29-10-2007, 12:02
ben bu adamın ayak estetiğine bayılıyorum resmen yay gibi gerilebiliyor
selametle

YANSIMA_38
29-10-2007, 12:10
elınden kacıranlar yansın cunku degerlı bır futfolcu

pencere77
29-10-2007, 13:40
güzel atmış golu