PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte öldürülen teröristler/FOTOGRAF

ultra-mehmet
30-10-2007, 14:20
Öldürülen PKK'lı teröristlere ait görüntüler internette yayımlandı. Görüntüler hastanede çekildi...

Only the registered members can see the link

Genelkurmay Başkanlığı son operasyonlarda 34 PKK'lının öldürüldüğü açıklamıştı. Ancak teröristlere ait görüntüler yayınlanmamıştı.

Bugün dünyaca ünlü LiveLeak video paylaşım sitesinde öldürülen PKK'lı teröristlere ait görüntüler yayınlandı. Görüntülerin cep telefonundan çekildiği anlaşılıyor ve videoda 10'a yakın ceset bulunuyor

İşte o görüntülerden seçilmiş iki kare:

zabataygatör
30-10-2007, 14:23
benim tsk ya inancim sonsuz ama tsk ya dil uzatan yalan diyenlere kapak olsun

Nakkus
30-10-2007, 14:31
Demekki insanlarımız TSK ya değilde.tamamen yalan yayın yapan terörist kanalı roj tv müsfettesine inanıyorlar..

TSK hiç kimseye birşey kanıtlamak zorunda değil..! operasyonlarda yanlarında ne gazeteci nede fotoğraf makinesi taşıyacak değil..TSK nın görevi leşlerin fotoğrafını çekip birilerine ispat etmek hiç değil..!

bunlara rağmen birileri hala nasıl fotoğraf ister aklım almıyor..!

osmann
30-10-2007, 14:48
Demekki insanlarımız TSK ya değilde.tamamen yalan yayın yapan terörist kanalı roj tv müsfettesine inanıyorlar..

TSK hiç kimseye birşey kanıtlamak zorunda değil..! operasyonlarda yanlarında ne gazeteci nede fotoğraf makinesi taşıyacak değil..TSK nın görevi leşlerin fotoğrafını çekip birilerine ispat etmek hiç değil..!

bunlara rağmen birileri hala nasıl fotoğraf ister aklım almıyor..!

bizim tsk ya güvenimiz de inancımızda sonsuz. Vatanda bizim orduda...
Ancak savaşlarda Kamu oyunu etkilemek önemli.
Amerika ıraktaki acziyetini nasılda saklıyor. hala dünya onu süper güç zannediyor. El cezire de düştüğü durumu bütün dünyaya göstererek rezil etti...
Bunu resim ve video çekileri ile yaptı...
Bizim o resimlere ihtiyacımız yok. Tsk 20 diyorsa 20 dir. 500 diyorsa 500 dür. ama memlekette çakalda yok değil. Tsk nın elinin altında resimlerin olması bence iyi olur. laf etmek isteyen olursa, yalancılıkla suçlamaya yeltenen olursa çıkarılır resimler ortaya. rezil edilir icabında... selametle...

cılgın_76
30-10-2007, 14:51
bu vatana eli kalkan pisliklerin sonu budur ne mutlu türküm diyene

zabataygatör
30-10-2007, 15:12
bizim tsk ya güvenimiz de inancımızda sonsuz. Vatanda bizim orduda...
Ancak savaşlarda Kamu oyunu etkilemek önemli.
Amerika ıraktaki acziyetini nasılda saklıyor. hala dünya onu süper güç zannediyor. El cezire de düştüğü durumu bütün dünyaya göstererek rezil etti...
Bunu resim ve video çekileri ile yaptı...
Bizim o resimlere ihtiyacımız yok. Tsk 20 diyorsa 20 dir. 500 diyorsa 500 dür. ama memlekette çakalda yok değil. Tsk nın elinin altında resimlerin olması bence iyi olur. laf etmek isteyen olursa, yalancılıkla suçlamaya yeltenen olursa çıkarılır resimler ortaya. rezil edilir icabında... selametle...
abd nin iraktaki yaptiklari konumuz degil.onlar herduruma dusebilir

ayran
30-10-2007, 15:29
teşekürler paylaşımın için

CABBARİ
30-10-2007, 15:36
yazık....
beyinlerini yıkayıp salıyorlar üzerimize sonlarıda bu oluyor işte....

f47xfenerli
30-10-2007, 16:05
ya nedir bu anlamakta zorlanıyorum neyi ispata çalışıyoruz
ne dir bu görüntüler bu foruma 7 den 70 e ziyaret ediliyor
gerçi görüntüler kapalı ama bunların alnında mı pkk li yazıyor doğru diyelim burada ne işi var ne oldu bize niye bir anda yakıp yıkmaya
tevazu gösterir olduk biz bumuyuz ateşi akıl söndürür öfke ise ulus bitirir
biz hangisinin peşindeyiz vaz geçin ne bulursanız getirip foruma koymaktan
ben anlamıyorum artık bu forumun içeriği ne artık umarım akadaşlarım gerekeni
yapar öyle kimse atıp tutmasın yine duyarlıysanız ne yapabiliriz deyin konu
açın fikir paylaşın birbirimizle paylaşım yapalım atıp tutmayla küfürle bir yere varılımaz
nitekim 30 senedir bir arpa boyu yol alamadık iki ileri bir geri hayatının ilk baharında
evlatlarımız öldü gerçekleri görün beyler yukarıdan hayır yok hep aynı söylem atarız tutarız
ne atıp ne butular acıyı çeken biziz birde gerçeklere yok ol deyince yok olmuyor beyler
başbakan çıkıp hiç bir kürt pkk yandaşı değil diyor yalan koca bir yalan 20 milyon kürdün
15 milyonu pkk yandaşı durum böyleyken niye tv lerde çıkıp halkıpızın gözüne bakarak
yalan söyliyon gerçekleri örtpas ederseniz yarın bir gün yüzünüzde şamar oğlanı gibi patlar
şunu da söyleyeyim müsadenizle 20 milyon kürt dedim ya bunların 100%97 si tek millet tek
devlet tek bayrak istiyor ya neyse konuşmıcam diyorum yine konuşturuyonuz allah selamet versin

ayran
30-10-2007, 16:11
usta gene 3'cü fitese taktı iyi'ki dörtlemedi :8[1]:

f47xfenerli
30-10-2007, 16:21
usta gene 3'cü fitese taktı iyi'ki dörtlemedi :8[1]: seni seviyom ayran kardeşim:wave:

zabataygatör
30-10-2007, 16:25
gerçi görüntüler kapalı ama bunların alnında mı pkk li yazıyor doğru diyelim burada ne işi var ne oldu bize niye bir anda yakıp yıkmaya
açın fikir paylaşın birbirimizle paylaşım yapalım atıp tutmayla küfürle bir yere varılımaz
nitekim 30 senedir bir arpa boyu yol alamadık iki ileri bir geri hayatının ilk baharında
evlatlarımız öldü gerçekleri görün beyler yukarıdan hayır yok hep aynı söylem atarız tutarız
ne atıp ne butular acıyı çeken biziz birde gerçeklere yok ol deyince yok olmuyor beyler
başbakan çıkıp hiç bir kürt pkk yandaşı değil diyor yalan koca bir yalan 20 milyon kürdün
15 milyonu pkk yandaşı durum böyleyken niye tv lerde çıkıp halkıpızın gözüne bakarak
yalan söyliyon gerçekleri örtpas ederseniz yarın bir gün yüzünüzde şamar oğlanı gibi patlar
şunu da söyleyeyim müsadenizle 20 milyon kürt dedim ya bunların 100%97 si tek millet tek
devlet tek bayrak istiyor ya neyse konuşmıcam diyorum yine konuşturuyonuz allah selamet versintsk demekki dogru yapiyor bu resimleri ortalikta gostermemeye.ama bazilari bu forumda hani resim nerde insanlari kandiriyorlar derse millette koyar resimleri..foruma aslinda boyle terorist resimleri koymamak lazim..forum kirleniyor...

hagiwatt
30-10-2007, 16:43
devletimize ve askerimize güvenin arkadaşlar

f47xfenerli
30-10-2007, 17:24
tsk demekki dogru yapiyor bu resimleri ortalikta gostermemeye.ama bazilari bu forumda hani resim nerde insanlari kandiriyorlar derse millette koyar resimleri..foruma aslinda boyle terorist resimleri koymamak lazim..forum kirleniyor...

ya kardeşim herkesin görüşü kendini bağlar bu yüzden çok saygın
bir forum olan burada kendine güvenen varsa akil üretir bizde
şapka çıkartırız çok net söyliyorum hoş görüye ihtiyac var
kimden gelirse gelsin insan hayatına kıymanın neresi doğru
bir düşünelim bizler nasıl bir şeyler olduk kin nefret öfke kana kan
bütün yaşama amacımızın dışında beyinlerimiz yıkandı nereden geldik nereye
gideceğiz nasıl hesap vereceğiz kimsenin umrunda bile değil
kimi bunun rantı peşinde sefa sürer biz zavalılarda kobay işimize
gelsede gelmesede gerçek bu sözüm ona kimse üzerine birşey
alınmasın en aşırı miliyetçı kardeşimde bende kobayız bu ülkede
bastırılmış düşünceleri yok saydığımız sürece daha çok acılar çekeceğiz
allah ümettini doğruluktan ayırmasın içimiz yanıyor ama yalnışlar denizinde
yüzüyoruz

zabataygatör
30-10-2007, 17:32
bu asiri milliyetcilik degil.bu konular forumda teror olaylarindan sonra yazilip cizildi.kimse milliyetcilik yada irkcilik yapmiyor..herkesin ortak bir yarasi var oda teror ..sen niye bu kadar rahatsiz oluyorsun anlamadim bu yazilanlardan.sen bu olaylari yapanlari bir kinasana teror olaylarini lanetlesene bunlari yazana kadar.

sebo05
30-10-2007, 17:41
olsun mardinlimisin sen gardaş nikinde 47 varda

sebo05
30-10-2007, 17:44
pkokada oturup konuşalım diyo ne konuşacagız türkiyeyi nasıl bölelimmi konuşacagız aynı dtp liler gibi konuşuyosun 15 milyon pkk lı var diye reklam yapma sen kendine gel

ESES-58
30-10-2007, 18:00
devlet tek bayrak istiyor ya neyse konuşmıcam diyorum yine konuşturuyonuz allah selamet versin

ilk defa belkide bu alandaki görüşlerinin tamamına olmasada katıldım. evet arkadaşlar nedir bu kaynağı belirsiz, görüntülerin ne olduğu ,kime ait olduğu belirsiz,bir haz içinde tsk ya güven tamdır diyorsunuz. elbette tam olacak ama bu tip resimlerlemi olacak,arkadaşlar geçelim bunları,geniş düşünelim.rojmudur nedir teröristin yayınına benzer yayınlar devlet ve millet anlayışında olmaz.bu resimlerin buradan kaldırılmasını talep ediyorum.pkk leşi olsun olmasın hoş değil.biz köklü bir milletiz ,derinliğimiz var.böyle basit avuntularla yorum bile yapmak yanlış bence.ayrıca şu 20 milyon hikayesini bırakın,neyin reklamı bu ve ayrıca %97 si hangi bayrak ,hangi millet,hangi devlet açılımı yaparsanız sevinirim arkadaşım

pencere77
30-10-2007, 18:04
tsk ya güvenmek gerek

osmann
30-10-2007, 18:41
30 senedir hangi yolu almayı düşünüyorduk? 30 yıldır askere silah çeken polise silah çeken bizmiyiz? Ne yani fxfenerli istiyor diye askerimizi öldüren polisimize silah sıkan teröristlerle konuşarak onların taleplerinimi yerine getirmeli idik. Biz yok sa 30 yıldan bu yana terörist olarak dağa çıkan teröristleri kendimizden ayrımı tuttuk? hangi kürt vatandaş türkten daha az hakka sahip? fxfenerli sözüm sana... kardeşim durup dururken biz türkler birinin köyünemi gidip bastık? birilerinimi kurşuna dizdik? yoksa tam tersi mi oldu? senin yazılarını uzun zamandır takip ediyorum. seni bir türlü çözemedim. Kesin değil hep muğlak konuşuyorsun? fikir üretelim derken ne demek istiyorsun? Adamlar polise askere silah çekip şehit etsin bizde bunların peşinden gitmeyelim bu itleri vurmayalım oturup fikir üretelim bunlar silahını bıraksın mı demek istiyorsun? nedir? muğlak konuşma? kesin konuş ta bilelim kimsin nesin?

osmann
30-10-2007, 18:46
ayrıca 20 milyon kürdün 15 milyonu pkk lı imiş. ve %97 si tek millet tek devlet istiyormuş?
öylemi? herhalde bu bizim devlet bizim bayrak değil dir. Öylemi fx fenerli? çıkardın galiba ağzından baklayı...Ne zaman şurada şehitler ile ilgili konu açılsa sürekli fikirlerden barıştan kardeşlikten dem vuruyorsun. bi kere de demedin be adam "yazık oldu mehmetçiğe, lanet olsun şu pkk itlerine" diye.

umuter
30-10-2007, 19:03
şimdi arkadaşlar savaş sadece beden gücüyle ya da silah gücüyle olmaz en büyük savaş aleti PSİKOLOJİK SAVAŞ tır düşmanının psikolojisini bozduğun anda yavaş yavaş çözülmeye başlar şimdi bizim askerlerimizin şehit olması haberi bile tüm ülkenin moralini bozmaya yetti aynı şekilde pkk nında kayıpları olması ve bunun basın yoluyla duyurulması da onların moralini bozar hata yapma oranlarını arttırır

çünkü çoğu çatışmada fazla kayıp veriyorlar ama cesetlerini orada bırakmayıp taşıyorlar mağaralara falan saklıyorlar ya da gömüyorlar sırf zaiyatlarını az göstermek için

savaş17
30-10-2007, 19:37
yüzlerini sansür yapacaklarına tam olarak gösterselerde hainlerin kahpelerin yüzünü nasıl geberdiklerini cümle alem görsee kalleş şerefsizler