PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Roj'a çikan Cumhuriyet Yazari Kovuldu

pencere77
30-10-2007, 19:53
PKK'nın yayın organı Roj Tv'ye çıkan Cumhuriyet yazarı işten çıkarıldıTerör örgütünün yayın organı Roj TV'de geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Erdoğan Aydın'ın işine son verildi.

Medyacafe.com'un haberine göre Cumhuriyet'in eklerinde yazan Erdoğan Aydın'ın yazısı, hazırlanmakta olan Cumartesi ekine konulmadı. Cumhuriyet yönetimi, Erdoğan Aydın'ın yazısının yayınlanmamasına ve işten çıkarılmasına karar verdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhine sürekli propaganda yapan Roj TV'deki programda konuşan Aydın, Türkiye'de sadece Kürt ve Alevi sorununun değil, Sünni ve Türk sorununun da olduğunu öne sürmüştü.

hogan01
30-10-2007, 20:28
darısı gazetelerdeki diğer Pkk borozancılarınada olsun diyelim

bulletfromhell
30-10-2007, 20:37
helal olsun cumhuriyet gazetesine...en azından kendi kapısının önünü süpürmeyi bilmiş....herkes kapısının önünü süpürse caddeler tertemiz olur...:45:

ertex74
30-10-2007, 20:44
arkadaşlar pkk nın finansa şirketler ve uzantılarına bakalım derim ben ki gelir kaynakları kesilsin yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı da bir şekilde uyaralarım pkk nın finansa ettigi çok şirket var yurt dışında turkiyede emin önünde sirkecide güneşlide saymakla bitmez

bulletfromhell
30-10-2007, 20:54
arkadaşlar pkk nın finansa şirketler ve uzantılarına bakalım derim ben ki gelir kaynakları kesilsin yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı da bir şekilde uyaralarım pkk nın finansa ettigi çok şirket var yurt dışında turkiyede emin önünde sirkecide güneşlide saymakla bitmez
üstadım doğru söylüyorsunuzda yalnız bir dezenformasyon sıkıntımız var...misalen birisi bütün mail kutularına mesaj atmış..'efendim mesela amerikan mallarını boykot edelim..aşağıda yazılı listedeki malları almayalım'..ülen bi bakıyom listeye,listede avustralya şirketide var,isveç şirketide var,romanya şirketide var hatta ve hatta ismi ingilizce olan % 100 Türk şirketide var....dolayısıyla sizin bahsettiğiniz bu şirketlerin ismi net bilgilere dayanarak,doğru biçimde ve kesin olarak önümüze sunulabilirse tabiiki ülkesini seven her Türk evladı gibi o şirketlerden bırakın alışveriş yapmayı herkesin doğru bilgilenmesi içinde elimizden geleni yaparız...