PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ronaldo: "En büyüğü göreceğiz"

pencere77
30-10-2007, 20:05
Manchester United'ın yetenekli kanat oyuncusu Cristiano Ronaldo, Arsenal'le oynayacakları Cumartesi günkü maçta kimin daha iyi olduğunu göreceklerini iddia etti.

Arsenal sezona müthiş bir başlangıç yaptı ama Manchester United da son maçlarda kendini toparlamasını bildi ve kırmızı şeytanlar şu sıralar çok formda. 26'şar puanla ligin zirvesinde oturan iki takımından Arsenal'in bir maçı eksiği bulunuyor.

Manchester'ın yıldız ismi Ronaldo rakip takımla ilgili şunları söyledi: "Arsenal çok güçlü bir takım ve ayrıca müthiş etkileyici bir futbol oynuyorlar. Bizim için çok büyük bir maç olacak, hangi tarafın daha iyi olduğu görülecek. Lig zor bir maratondur, Arsenal bu maratona çok iyi başladı. Sürekliliklerini sağlayabilecekler mi hep birlikte göreceğiz"

Büyük Hedefler
Takımının potansiyeli hakkında da konuşan Portekizli, "Bu sene hem Şampiyonlar Ligi'ni hem de Premier Ligi alacağımıza inanıyorum. Bu başarıları yakalayabilecek oyunculara sahibiz. Dünyanın en büyük kulüplerinden birinde oynuyorum, iddialı konuşmalıyım. Eğer Sporitng Lizbon'da oynasaydım bunu demezdim ama Manchester United'da oynuyorsanız her zaman büyük başarıları kazanacak güçtesinizdir. Takımdaki bütün oyuncularımız kendini çok iyi hissediyor, herkesin Manchester United'da oynama arzusu büyük" diye konuştu.

Kaynak: Goal.com

Only the registered members can see the link