PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6300

kopilbey
06-11-2007, 04:47
arkadaşlar bu tlf bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen ben bu tlf hiç bir program yükleyemiyorum kurulum yokmu bu makinada 6630 varken sorunsuz herşeyi kurup çalıştırıyordum ama bu tlf bir msn bile yükleyemedim bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden tşkler

hallederiz
06-11-2007, 09:31
arkadaşım 6300 telefonda symbian desteği olmadığından bu telefona symbian program ve oyun yükleyemezsin

ruzgarm
06-11-2007, 10:33
Arkadaşım bende kullanıyorum 6300 java oyun ve proğramlar yükleyeceksin java destekli yüklediklerin açılır sorunsuz saygılar,

kopilbey
06-11-2007, 23:40
bu tlf msn yükleye bilecegim bi link verebilirmisiniz

ruzgarm
06-11-2007, 23:49
CepteMSN nedir?
CepteMSN, cep telefonunuz aracılığıyla sevdiklerinizle çok ucuza mesajlaşmanızı sağlayan bir sohbet programıdır. CepteMSN ile tüm MSN Messenger kullanıcılarıyla (PC, cep telefonu) dilediğinizce sohbet edebilirsiniz. Üstelik, bu programı kullanmanız için sizden abonelik veya aylık ücret talep edilmez.
Niçin CepteMSN’i tercih edeyim?

CepteMSN’i tercih etmeniz için birçok sebep var:
1. Ucuz: İlk kurulum sırasında ödenen 4 SMS bedeli hariç, program için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bunun dışında, yalnızca operatörünüzün GPRS ücretlendirme tarifesine göre, çevrimiçi kaldığınız süreden bağımsız olarak, gönderdiğiniz ve aldığınız mesaj miktarına göre ücretlendirilirsiniz.
2. Her yerde yanınızda: Bilgisayar veya cep telefonuyla MSN’e bağlanmış tüm arkadaşlarınıza cep telefonunuzun olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.
3. Kullanım kolaylığı: Onlarca ayarla, karmaşık menülerle uğraşmanıza gerek yok. Siz sadece sevdiklerinizle sohbet etmenin keyfine varın.
4. Türkçe menü: CepteMSN, ana dilinizde dilediğinizce sohbet etmeniz için Türkçe hazırlandı.

Nasıl bir ücretlendirme tarifesi uygulanıyor?
CepteMSN'i tüm operatörlerden kısa numara ile yükleyerek telefonunuza kurulumun bedeli 1 SMS / 2 kontördür.
Kullanmaya başladığınızda ise sadece GSM operatörünüzün GPRS ücretlendirme tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.
GPRS bağlantısında sadece gönderip aldığınız yazışmalarınız ücretlendirildiğinden binlerce kelimelik bir yazışma yapsanız bile ancak birkaç kontör harcamış olursunuz.
Türkiye'de ortalama 1 aylık CepteMSN kullanımı faturalı hatlar için tahminen 3 ile 5 YTL arasındadır.
Aynı anda kaç kişiyle sohbet edebilirim?
CepteMSN, hangi operatörde olursa olsun dilediğiniz kadar arkadaşınızla aynı anda sohbet etmenize olanak sağlar.
Yazışmalarımı kaydedebilir miyim?
Evet. Seçeneklerden bu fonksiyona ulaşabilirsiniz.
MSN Messenger'daki ifadeleri kullanabilir miyim?
Tabii ki! Tüm Messenger ifadelerini CepteMSN'de de kullanabilirsiniz.
CepteMSN’e nasıl bağlanabilirim?
CepteMSN uygulamasının telefonunuza yüklenme aşamasında ekranınızda şöyle bir yazı görünecektir: “Bir kereye mahsus kayıt SMS’i gönderilecektir. Operatörünüz tarafından 1 SMS ile ücretlendirileceksiniz.” Bu yazıyı onayladıktan sonra yükleme tamamlanacak ve oturum açma ekranı görünecektir. Buradan, MSN adresi ve şifrenizi girerek oturum açabilirsiniz. Tüm bunları yaparken telefonunuzun GPRS bağlantısının açık olduğundan emin olmalısınız.
Oturum açmaya çalıştığınızda eğer GPRS'e bağlı değilseniz önce ekranın sol üst köşesinde "G" simgesiyle karşılaşırsınız. Bu simge, telefonunuzun o anda GPRS'e bağlanmaya çalıştığını gösterir.
Eğer "G" simgesi kare içinde "G" simgesine dönmeden uzun süre "Versiyon Kontrol" yazısını görüyor ve ardından "Bağlantı Kurulamıyor" hatası alıyorsanız:
1) GPRS'iniz kapalıdır. (Açmalısınız)
2) Telefonunuzun çekişi düşmüş olabilir. (Daha iyi çeken bir yere gidin)
3) Şebekenizde bir sorun yaşanıyor olabilir. (Operatörünüzü arayın)
Kare içinde "G" simgesi GPRS bağlantısının kurulduğunu ve veri alış verişinin gerçekleştiğini gösterir.

CepteMSN'i sürekli açık bırakmam mümkün mü?
Symbian telefonlarda CepteMSN'i arka planda çalışır durumda bırakabilirsiniz. Yeni bir mesaj aldığınızda sesli bir uyarı alırsınız; ayrıca ekranda mesajın kimden geldiğini ve içeriğini görebilirsiniz. Ancak Java telefonlarda uygulamayı kapatmadan diğer bir uygulamayı açmak mümkün değildir

Buradan indirebilirsin...

Only the registered members can see the link

kopilbey
07-11-2007, 08:32
bilgin için çok tşk ederim ama bu linkte 6300 destegi yok

ruzgarm
07-11-2007, 10:37
Buyur Arkadaşım sana bir sürü Msn proğramı

IM Here MSN Messenger 7.0.7 yenı surum

wındows live msn jawa

yeni msn programı

Cepte Çoklu MSN (Çoklu mig33

Foe.online.v2.04.s60.j2me msn yenı

yahoo msn programı

{{(YENİ)X-MESSENGER v1.8 s60

messenger, Yahoo! messenger

kopilbey
08-11-2007, 22:00
ilgine çok tşkler en sonuna actım msn allah razı olsun yardımın için teşekkürler

kopilbey
08-11-2007, 22:05
Buyur Arkadaşım sana bir sürü Msn proğramı

IM Here MSN Messenger 7.0.7 yenı surum

wındows live msn jawa

yeni msn programı

Cepte Çoklu MSN (Çoklu mig33
Foe.online.v2.04.s60.j2me msn yenı

yahoo msn programı

{{(YENİ)X-MESSENGER v1.8 s60

messenger, Yahoo! messenger

:45: :45: :45: :present: :present: :present: :present: ilgine teşekkür ederim emegine saglık

ayran
09-11-2007, 18:16
teşekürler paylaşımınız için

kopilbey
17-11-2007, 15:43
bunların hiç biri çalıştırmadı sence ben nerde yanlış yapıyorum