PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kısaca rezil olduk.....

osmann
07-11-2007, 10:48
askerin başına çuval geçirilmesi hadisesi yaşandığında bazı emekli generaller 24 saat içinde ordu bir operasyon yaparak amerikalı bir subayı alıkoymalı demişti.
şimdiki çok daha vahim. işin aslını halen bilmiyoruz. ama dışarıdan bakıldığında dünya önünde küçük düşürülmüş rezil olmuş durumdayız. nasıl telafi edilir bu rezillik bilmem. askerin içinden hain çıktığınamı yoksa esirlerin pkk ile el sıkıştığınamı üzüleyim şaşırdım. şaşırmadığım ve üzülmediğim şey ise dtp lilerin oralara gidip onlarla el sıkışması....adamlar zaten mecliste iken demişti "onlar bizim kardeşimiz" diye.. biliyorduk yani ne olduklarını. bakalım daha ne kadar mecliste kalacaklar...operasyon oldu olacak kıstırdık gibi laflarla 2 hafta geçti.
abd stratejik ortaklığını göstererek askerlerin gelmesine yardımcı oldu!!!
dtp güya askerleri almak için dağa çıktı."zoraki" el sıkıştı!!! (bizde çok odunuz kardeşim, heriflere teşekkür edeceğimize neler söylüyoruz)
bakan şahin sevinemedim demiş!!!(vatan haini ilan edelim)
bugün okudum doğu perinçek keşke tabutlarda gelselerdi demiş (hemen taşlayalım) son bir kaç yıldır hiç hayırlı bir haber okuyamıyorum. ya sabır vesselam... selametle...