PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğan Grubu D-smart'i Satiyor

Simba
07-11-2007, 18:51
Doğan Yayın Holding A.Ş, D-Smart'ın, kontrol Doğan TV'de kalacak şekilde uluslararası bir kurumsal yatırımcıya satılması konusunda çalışmalara başlanacağını duyurdu.

Doğan Yayın Holding'ten İMKB'ye yapılan açıklamada, şirketin bağlı ortaklığı Doğan TV Holding A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart'ın, kontrol Doğan TV Holding A.Ş'de kalacak şekilde, bir bölümünün, stratejik ve finansal işbirliği sağlama amacına yönelik olarak, uluslararası bir kurumsal yatırımcıya satılması konusunda çalışmalara başlanılmasına karar verildiği kaydedildi.

Only the registered members can see the link

Simba
07-11-2007, 18:59
D smart kullanıcılarını acıkta bırakmazlar herhalde

OLDSMAN
07-11-2007, 19:13
YAP-İŞLET-DEVRET modeli, kazanacağını kazandı zaten adamlar

kucer06
07-11-2007, 19:16
Bu işi yürütemiyecekleri belliydi.Vatandaş Aydın Doğan'a güvenmiyor.Belki yabancı bir ortak olursa halkın görüşü değişir diye düşünüyorlar.Yabancı ortağın iyi yönü şu olabilir D smart'a çok kaliteli kanallar getirebilirler.Yabancıların yayın mantaliteleri bizden biraz farklı.Ben D smart'a yabancıların ortak olmasını olumlu buluyorum.

cesur63
07-11-2007, 19:22
eeee artık muhatap olacak kimsede kalmaz.d-smart kulanıcıları tam açıkta kalcak desenize 2.ci bi kazık daha.

f47xfenerli
07-11-2007, 19:24
inşallah sansui olayına dönmez olay hayra alamet değil

sarıkanarya_41
07-11-2007, 19:25
patlarsa cıne5 gıbı bedva ızleyebılırız.

bulletfromhell
07-11-2007, 19:26
kardeş olay zaten sansui-gate 2...sansui ye dönmez demek çok iyimser kalıyo....

kucer06
07-11-2007, 19:35
kardeş olay zaten sansui-gate 2...sansui ye dönmez demek çok iyimser kalıyo....

Üstat olayı iyice amerikanlaştırdın:8[1]: :puah: :8[1]:

bulletfromhell
07-11-2007, 19:44
Üstat olayı iyice amerikanlaştırdın:8[1]: :puah: :8[1]:
yapma abi...millet bizi amerikancı falan zannedecek...bu memlekette olan skandalların hepsine (civan-gate başta olmak üzere) o tarz tanımlama yapıldığı için bende öyle yazdım...

kucer06
07-11-2007, 19:50
Biliyorsun bu gate'lerin babası Watergate'tir:8[1]: :puah: :8[1]:

hallederiz
07-11-2007, 19:56
bence yine aynı olacak gibi

zxcvbn10250
07-11-2007, 20:47
Doğan Yayın Holding A.Ş, D-Smart'ın, kontrol Doğan TV'de kalacak şekilde uluslararası bir kurumsal yatırımcıya satılması konusunda çalışmalara başlanacağını duyurdu.

Doğan Yayın Holding'ten İMKB'ye yapılan açıklamada, şirketin bağlı ortaklığı Doğan TV Holding A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart'ın, kontrol Doğan TV Holding A.Ş'de kalacak şekilde, bir bölümünün, stratejik ve finansal işbirliği sağlama amacına yönelik olarak, uluslararası bir kurumsal yatırımcıya satılması konusunda çalışmalara başlanılmasına karar verildiği kaydedildi.

Only the registered members can see the link

arkadaşlar bu dsmart için iyi haber digturk için kötü haber bu işlerde türkler becerisizdir cinedigital ve stardigital gibi digiturk ayaktaysa suan yabancı ortağinin parası bu konudaki uzmanlığının sayesinde doğanda bunu fark edip aynı yola başvurmuş buyuk ihtimalle murduch ortak olucaktır d-smart aboneleri
içi rahat osun ortaklıktan sonra dsmart çok daha iyi hizmet vericektir faturasız yayına deva edermi bilinmez

DEJAVU®42
07-11-2007, 20:50
böyle olacagı belli idi daha oncede dogan gurubu sansui de böyle yapmıştı satabildigi kadar kutuyu satıktan sonra devretmiş benim sucum yok demiş cıkmıştı şimdi de dsmart böyle olacak yazdıklarımız bir bir cıkıyor ortaya dogan gurubu bu nedenirki başka

bulletfromhell
07-11-2007, 21:04
ben şunu söyliyim...ben uydu kullanıcısıyım...bu tip yayın platformlarınada itibar etmem...ancak yiğidi öldür hakkını yeme..Digiturk ilk çıktığı günden bu yana müşterilerine kesinlikle katakulli yapmadı...ne dediyse yaptı,TUTAMAYACAĞI SÖZÜ VERMEDİ...HELAL OLSUN....

ultra-mehmet
07-11-2007, 21:10
doganlar d-smartı kurdukları daha bir sene olmadan piyasadan çekilecekler....:puah: :puah: :yahoo:

kanberoğlu
07-11-2007, 22:17
hadi bakalım ayıkla pirincin taşını. zamanla sansui olayına döneceğini diğer forumdaki arkadaşlar gibi bende katılmıştım. nihayet devir geldi. ne olduysa d-smartzadelere oldu desenize. hadi hayırlısı umarım öyle olmaz. saygıalr.

armagan48
08-11-2007, 11:14
olacağı buydu zaten doğan gurubunun yaptığı hangi iş süreklilik kazandı ki?.

muratyeg
08-11-2007, 18:25
yapacaklarını yaptılar dsamrt grubu (dogan grubu) milleti kazıkladılar bul kara al parayı gıbı

hayaliisim
08-11-2007, 20:48
Olan taksitle D-Smart uydu alıcısı alanlara olcak.Adamlar seyredemedikleri uydu alıcılarına para ödemeye devam edeceklerdir.Dogan grubuna güven olmayacağı 2. defa ortaya çıkıyor.

kriptex
08-11-2007, 21:12
insallah adam gibi yabancı bir firma alır DOGAN a kalırsak vay halimize olacak:(

vestelahmet
10-11-2007, 10:01
Ya zaten dsmart olayı bana hikaye geldi bu millete yazık oluyor.

aliharbiye
10-11-2007, 10:12
Ya arkadaşlar d smart alan arkadaşlara fatura çıkmasın ilerde ne dersiniz öle bişi olurmu acaba hani el değiştirme ya o mesele?

bulletfromhell
10-11-2007, 13:02
Ya arkadaşlar d smart alan arkadaşlara fatura çıkmasın ilerde ne dersiniz öle bişi olurmu acaba hani el değiştirme ya o mesele?
çok önemli bi konuya temas ettin....yeni alacak alan adam şirketi % 100 üyle satın alırsa , şirketin her türlü antlaşmasıyla,karıyla zararıyla,borcuyla alacağıyla satın almış demektir...dolayısıylada kontörlü sistemden vazgeçeceğini zannetmiyorum yeni şirketin...ha eğer vazgeçip faturalı sisteme dönmeyi düşünürsede bunu siz kullanıcıları ikna edecek çözümler üreterek yapmalıdır...kalkıpta diyemezki 'ben doğan grubunun anlaşmalarını tanımam...benim sistemim budur'...hukuken mümkün değil...aldığı şirketin herşeyini kabul edip satın almıştır....

sabo1978
11-11-2007, 12:53
Zaten doğan grubunun açıklamasında yönetim kendinde kalmak koşuluyla finansal ortak almayı düşünüyor diye yazıyordu.

bulletfromhell
11-11-2007, 13:35
Zaten doğan grubunun açıklamasında yönetim kendinde kalmak koşuluyla finansal ortak almayı düşünüyor diye yazıyordu.
o iş öyle başlar zaten...adamlar daha sonra yönetimide alacaklar...en azından D-Smart olayında millete ilk aşamada daha iyi imkanlar sunar yabancı yatırımcı...insanların en azından yediği kazığın acısı hafifler...

f47xfenerli
11-11-2007, 16:13
yetkililerle iki kez görüştüm bu konuyla ilgili kesin böyle birşey söz konusu
değil dediler ama nede olsa doğan gurup güven olmaz