PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayırsız evladı anneyi böyle ağlattı

kamkac62
08-11-2007, 11:53
Hayırsız evladı anneyi böyle ağlattı
Esrar almak için kendisini döverek parasını alan oğlundan şikayetçi olan kadın, oğlu 4 Yıl 2 Ay hapis ceza alınca bir anne olarak kendini tutamadı ve gözyaşlarına boğuldu.
08 Kasım 2007 10:42

]Only the registered members can see the link

Ahmet Çağdaş Çatoğlu'nun haberi

Samsun´da annesini dövüp zorla parasını almak istediği iddia edilen zanlı,4 yıl 2 ay hapse mahkum edildi. Oğlunun tutuklanmasına dayanamayan anne gözyaşlarına boğuldu. Samsun´un Yenidoğan Mahallesi´nde oturan Emine Pişkin (73), oğlu Serhat Çetin´in (38), her defasında kendisini dövüp esrar almak için para istemesi üzerine polise şikayette bulundu. Bunun üzerine Serhat Çetin hakkında,annesini döverek esrar parası aldığı iddiasıyla gasp suçundan dava açıldı.

ARTIK DÖVMÜYOR

2. Ağır Ceza Mahkemesi´nde ifade veren anne Emine Pişkin, oğlunun her defasında kendisini darp edip esrar parası istediğini iddia ederek, "Serhat beni sık sık döver, esrar parası isterdi. Param olmadığı zaman komşulardan almamı söylerdi. Esrar bulamadığı zaman beni döverdi. Ben de komşudan borç para alır, kendisine esrar alması için verirdim. Artık komşular da bu durumu öğrendi. Son olarak beni çok kötü dövdü ve yaralandım. Ama artık dövmüyor" dedi.

ANAYA EL KALKMAZ

Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen Serhat Çetin ise annesini dövmediğini belirterek, "Ben anneme el kaldırmam. Ancak, esrar içerim. Anaya el kaldırılmaz. Allah´tan korkarım" diye konuştu.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Mahkeme heyeti, tutuksuz yargılanan sanık Serhat Çetin´i, geceleyin annesini 2 kez gaspa teşebbüs suçundan 2´şer yıl 1´er ay olmak üzere toplam 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırdı ve tutuklanmasına karar verdi. Tutuksuz olarak yargılandığı mahkemede duruşma salonunda polis tarafından gözaltına alınan sanık, önce Adliye Polis Noktası´na götürüldü. Oğlunun 4 yıl 2 ay hapis cezası aldığını öğrenen anne ise, duruşma çıkışı uzun süre gözyaşı döküp ağladı. Polis odasında birbirlerine sarılan ana ile oğul, gözyaşlarına boğuldu.

(Haber 7)

murat53
08-11-2007, 12:11
az bile ceza vermişler