PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabri: Galatasaray benim için Artık bitti...

muhteşem
09-11-2007, 17:09
Maçtan sonra sinirle Ali Sami Yen'i terkeden ve takım otobüsüne binmeyen Sabri, "Galatasaray benim için bitti" diyerek söylene söylene taksiye bindi ve herkesten ayrı olarak evine gitti.

Kadir Çetinçalı'nın haberi

Sezona teknik direktör Feldkamp ile birlikte parlak başlangıç yapan ancak, Alman teknik adamın beklenmedik kararları yüzünden son maçlarda düşüşe geçen Galatasaray'da, Helsingborgs maçı sonrasında Sabri'nin isyanı sarı kırmızılı kulüpte yeni bir gerginliğe neden oldu. Helsingborgs maçının 41. dakikasında teknik direktör Feldkamp tarafından oyundan alınan Sabri, hocasının bu kararını protesto edercesine kulübeye gelmeden saha içinden el kol hareketleri ile tünele yürümesi şaşkınlık yarattı. Ancak Sabri'nin isyanı bununla bitmedi. Maçtan sonra sinirle Ali Sami Yen'i terkeden Sabri, takım otobüsüne binmeyip, arkadaşları ile birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gitmedi. Üzerinde eşofmanları ile Ali Sami Yen'i terkeden Sabri, "Galatasaray benim için bitti" diyerek söylene söylene taksiye bindi ve herkesten ayrı olarak evine gitti.

Hürriyet

CABBARİ
09-11-2007, 18:54
Sabri: GS benim için bitti demedim

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, Helsingborg karşılaşmasında oyundan alınmasının ardından stattan ayrılırken, ''Galatasaray benim için bitti'' şeklinde bir ifade kullanmadığını söyledi.

Only the registered members can see the link

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Sabri, ''Benim için Galatasaray bitti'' başlığı altında yayınlanan haberlerin tamamen asılsız olduğunu belirterek, şunları kaydetti: ''Ben 10 yaşımdan beri Galatasaray futbol takımına hizmet etmekte ve daha uzun yıllar da hizmet etmeyi arzulamaktayım. Haberlerde, stadı izinsiz terk ettiğimin iddia edilmesine de anlam verememekteyim. Maç sonrası izin alarak başka arkadaşlarımın da yaptığı gibi, stadı ailem ile beraber terk ettim. 'Benim için Galatasaray bitti' ifadesini kullanmış olduğum da tamamıyla gerçek dışıdır. Galatasaray camiasının bir ferdi olarak yaşadım ve yaşamaya devam edeceğim.''
(aa)

hallederiz
09-11-2007, 19:11
demekki basınımızın yaptığı bir çok haber asılsız

pencere77
09-11-2007, 19:25
spor sayfaları doğru haberlerle dolduramıyor bazı gazeteler

rewal
09-11-2007, 19:39
gitsin kayıp olmaz

Kemal Turan
09-11-2007, 19:50
demekki basınımızın yaptığı bir çok haber asılsız

%50 si kendi düşünce tarzına göre ve bozmak istediklerini bozmak bazanda istedikleri bir şeyi elde etmek için yaptıkları yayınlardır. Bu haberde gs yı karıştırmak içindir.

bulletfromhell
09-11-2007, 19:51
valla sabri eskisi kadar performanslı oynayamıyor..o zaman ne amaçla ve neyine güvenerek dayılık yapıyor onu anlamadım...o g.saraydan ayrılmaz ama onun şu anki yaklaşımı 'ya kalli ya ben' diyerek yönetime dayılık yapıyor...g.saray çok sabri bulur da sabri bi daha g.saray bulamaz...çünkü türkiyede bu işin raconu şudur..üç büyüklerden ayrılıp diğer kulüplere giden futbolcular kesinlikle bi daha yükselemiyorlar ve hep mutsuz oluyorlar..çünkü bu işin vitrini üç büyükler...selametle...

muhteşem
10-11-2007, 15:05
arkadaşlar basına bakarak yorum yapmayın bence
bana kalırsa en dogru net bilgileri pazar akşamı trt de izleriz

CABBARİ
10-11-2007, 15:17
son maçta sabriyi oyundan aldı ardayı soktu sag taraf hareket kazandırdı
sabri uzun bir sakatlık geçirdi onunda etkisi olabilir ama ben sabriyi her zaman için galatasarayda görmek isteyen bir taraftaraIM

selametle

muhteşem
14-11-2007, 17:04
fotosporun haberine göre sabri fenere diyor:)

Pasilobus
14-11-2007, 17:12

ne yapsın fenerbahçe sabriyi güldürmeyin beni:D

hallederiz
14-11-2007, 21:59
işte bir yalan haber daha

ultra-mehmet
14-11-2007, 22:23
yolu açık olsun o zaman........:wave:

alperen
15-11-2007, 00:42
galata saraya şimdiye kadar neverdiki bence ocak ayını beklemeden hemen göndermeleri lazım

beyazxxx
15-11-2007, 02:08
sahada sabrıyı arayacagımı hıc dusunmuyorum