PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Semih ve Gökhan'ın Ay-Yıldız sevinci

Roc72
10-11-2007, 23:23
Only the registered members can see the link

(A) Milli Futbol Takımı'nın Norveç ve Bosna-Hersek ile yapacağı 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu maçlarının aday kadrosunda yer alan Fenerbahçeli Semih Şentürk ve Gökhan Gönül'de ilk kez (A) Milli Takım'a çağrılmanın sevinci yaşanıyor.

Kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Semih, her Türk futbolcusunun kalbinde, milli takımda yer almanın yattığını belirterek, ''Milli Takıma seçildiğim için çok mutluyum. Uzun süreden beri bunu düşlüyordum'' dedi.

Semih, Norveç ve Bosna-Hersek maçlarında forma giymek istediğini ifade ederek, ''Milli forma ile sahaya çıkmayı ve önümüzdeki önemli maçlarda görevimi yapmayı istiyorum'' diye konuştu.

Son dönemde gösterdiği performansla herkesin dikkatini çeken Gökhan ise milli takıma seçilmek için çok çalıştıklarını dile getirerek, şunları söyledi:

''Milli formayı taşımak onur veren bir duygu. Hocamız forma verirse sahada elimizden gelen her şeyi yapacağız. Hayallerim gerçek oldu. Önümüzdeki kritik maçlarda milli takımımızda önemli vazifeler yapmak istiyorum.''

Bu arada, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet, Kayserispor ile yarın deplasmanda yapacakları lig maçı için bugün Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan özel bir uçakla Kayseri'ye gitti. Kafilede kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler de yer aldı.

zabataygatör
10-11-2007, 23:43
hayirli olsun.insallah basarili olurlar