PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : finest 6500 cihazda newcamd sorunu

ergin7878
11-11-2007, 17:46
serverdan yayın alıyorum ama newcamd kanalları sorunlu oluyor next 2000 cihaz var onda sorun yok örnek server 1 ile 4 arası yayın alıyorum server 4 teki yayını almam için server 4 işaretli olması gerekiyor wsp programında tum servisler çalışması için ne yapmam gerekiyor bu cihazlara yeni yazılım gelirse iyi olur wsp newcamd sorunu var sanırım

Simba
12-11-2007, 01:43
Finestlerde malesef newcamd da donma sorunu var next cihazda yok iken malesef finestte oluyor umarım yetkililer gerekli mudaleyi yapar

DigiDuck
12-11-2007, 13:36
serverdan yayın alıyorum ama newcamd kanalları sorunlu oluyor next 2000 cihaz var onda sorun yok örnek server 1 ile 4 arası yayın alıyorum server 4 teki yayını almam için server 4 işaretli olması gerekiyor wsp programında tum servisler çalışması için ne yapmam gerekiyor bu cihazlara yeni yazılım gelirse iyi olur wsp newcamd sorunu var sanırım

Selam...

@erginünlü arkadaşım izlenimleriniz doğrudur.. şu an için PC (wsp) destekli newcamd erişimi yazılımdan dolayı problemli çalıoşmaktadır... FINEST yazılımlarında farkındaysanız Newcamd ve Gbox desteği yoktur... sadece Uzakdoğuda Çıkan 2 yazılımda bu unsur yer almıştır ve gelişimi finest yazılımları kadar hızlı değildir.. tek temennimiz bu yazılımlarında finest yazılımları kadar hızlı revize edilmesidir.. yoksa burda bu yazılımlar için finest in yaptırımı yoktur..

:warn: HUB ile erişim 10-11 Kasım 2007 tarihlerinde bakım dolayısı ile kapalı kalmıştır.. kullanıcılardan özür dileriz.. :warn:
Finest:45:

Simba
12-11-2007, 14:13
Teşekkurler digiduck usta