PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : polisler Dtpli Vekilleri Korumak istemiyor

polisajans
15-11-2007, 15:27
DTP Milletvekilleri son bir kaç ayda PKK terör örgütü tarafından Türk askerine yönelik saldırıların ardından DTP'ye yönelik tepki sonrasında koruma talebinde bulundular. Ancak hiçbir polis DTP'li vekili korumak istemiyor.
Alınan bilgilere göre, İçişleri Bakanlığı'na yapılan bu başvurular karşılıksız kaldı. Çünkü hiçbir polis DTP'lileri korumak istemiyor.

Only the registered members can see the link tan alıntı

xzender
15-11-2007, 17:01
işte bu

lordlordleon
15-11-2007, 17:04
ya bunlar hep hikaye yaaa bence nerede korumuyorlar terör örgütüne bizim polisimiz kan verdide ameliyata girmedimi onların eline bu fırsat gecse bir acıklamalarında biz türk askerini öldürmek için değil yaralamak için ateş ediyoruz kullandığımız silahlarda onun için birini yaralarız 3 asker meşgul oluyor o yaralıyla diye bişeyler demişler yaaa bu işler karışık işler benim aklım ermiyor ama bunların sonunun artık gelmesini istiyorum masumunu filanda anlamam hepsinin sonunu kurutana kadar yoksa çok daha evlerin bacaları sönecek bu ş......... yüzünden

osmann
15-11-2007, 18:46
neden acaba. dtp liler bu soruyu kendilerine soruyorlarmı?
bence sormaya bile gerek görmüyorlar.
herkes işini yapıyor. dtp lilerde işlerini yapıyor.
Bir biz yapmıyoruz maalesef...selametle...

kucer06
15-11-2007, 19:12
ya bunlar hep hikaye yaaa bence nerede korumuyorlar terör örgütüne bizim polisimiz kan verdide ameliyata girmedimi onların eline bu fırsat gecse bir acıklamalarında biz türk askerini öldürmek için değil yaralamak için ateş ediyoruz kullandığımız silahlarda onun için birini yaralarız 3 asker meşgul oluyor o yaralıyla diye bişeyler demişler yaaa bu işler karışık işler benim aklım ermiyor ama bunların sonunun artık gelmesini istiyorum masumunu filanda anlamam hepsinin sonunu kurutana kadar yoksa çok daha evlerin bacaları sönecek bu ş......... yüzünden

Bu yazıdan bir şey anlamadım.Bizim polisimiz dtp'lileri koruyor yaralandığında teröristlere kan veriyor destekliyor demeyemi getiriyorsun.

lordlordleon
15-11-2007, 19:14
Bu yazıdan bir şey anlamadım.Bizim polisimiz dtp'lileri koruyor yaralandığında teröristlere kan veriyor destekliyor demeyemi getiriyorsun.

hayır öyle birşey demiyorum hani demişlerya korumak istemiyormuş polisimiz onları korumaktan ilerisini yapıyorlar bence

bulletfromhell
16-11-2007, 01:10
niye polis istiyorlar...ellerine geçen her fırsatta devlete katil,polise faşist diyen onlar değilmi??gelsin dağdaki kardeşleri onları korusun...polislerin maaşı bizim vergilerimizle ödeniyor...polislerin görevi teröristlerin kardeşlerini korumak değildir...ayrıca tüm polis teşkilatınıda -bu haber doğruysa eğer- aldıkları bu tavır nedeniyle can-ı yürekten kutlarım....

yusufucar
16-11-2007, 02:28
nasıl korumuyorlar hemde öyle bi koruyorlarki üstelik başbakanın emriyle degilse şaşmam