PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : d-smart deneyen birisiyim sonuç;

edem
15-11-2007, 17:06
d-smart deneyen birisi

--------------------------------------------------------------------------------
ben kampanyasız makül fiyata almıştım 2,, ytl görüntü kalitesi gerçekten farklı (allah var) aynı zamanda sunny 7010dcı kullanıyorum yazılımını kendim atıyorum. ( bir memurum zengin falan değilim)onunlada emuları izliyorum ama ne zaman acılan kanalların gideceği belli değil. d-smart 5 tane belgesel sabit vede oğlum için 5 tane kaliteli öğretici çizgi film kanalı var .yani neyi beğenmiyorlar.anlamadım.da vinci gibi eğitim kanalı da gelecek.ne istiyorsunuz anlamadım.değersiz makina imiş ya millet1 mgbyt lık makinalara zamanında150 ytl verdi yazık.arkadaşlar herkes sizin gibi emu da xxxx kanalları peşinde değil.bir kere al hepsinden kurtul. herkez bizim gibi yazılım atamaz ki bırakın insanlar özgür belgesel izlesin.tps dede bir sürü zırva kanal var.D- SMART SÜPER EMU DERDİ YOK KANAL GİTTİ DERDİ YOK.aç televizyonu seyret bitttiiiiiiiii , keyfini çıkarın

pencere77
15-11-2007, 17:30
d-smart deneyen birisi

--------------------------------------------------------------------------------
ben kampanyasız makül fiyata almıştım 2,, ytl görüntü kalitesi gerçekten farklı (allah var) aynı zamanda sunny 7010dcı kullanıyorum yazılımını kendim atıyorum. ( bir memurum zengin falan değilim)onunlada emuları izliyorum ama ne zaman acılan kanalların gideceği belli değil. d-smart 5 tane belgesel sabit vede oğlum için 5 tane kaliteli öğretici çizgi film kanalı var .yani neyi beğenmiyorlar.anlamadım.da vinci gibi eğitim kanalı da gelecek.ne istiyorsunuz anlamadım.değersiz makina imiş ya millet1 mgbyt lık makinalara zamanında150 ytl verdi yazık.arkadaşlar herkes sizin gibi emu da xxxx kanalları peşinde değil.bir kere al hepsinden kurtul. herkez bizim gibi yazılım atamaz ki bırakın insanlar özgür belgesel izlesin.tps dede bir sürü zırva kanal var.D- SMART SÜPER EMU DERDİ YOK KANAL GİTTİ DERDİ YOK.aç televizyonu seyret bitttiiiiiiiii , keyfini çıkarın

@edem kırmızı ile belirttiğim yere dikkat edin.bazı kanallar için tüm emu cihaz kullananları suçlamanız doğru değil vede mesajınızın orası editleyin lütfen.ayrıca telstar ytdusundada belgesel kanallar var türkçe emu izlenen.ingilizce bilenler için hotbird uydusundada çizgi film kanalları var emu ile izlenilebilen.sizin gibi düşünmeyen herkes yalış yoldadır veya xxx knallarının peşindedir diye hüküm çıkarmak doğru değil.
Sanırım konu anlaşılmıştır

akharman
15-11-2007, 17:42
doğrusu herkes kendi yolına burda kimse reklam yapmasın ne mal olduğunu millet görüyor d.smartın bin pişman insanlarda var alanlardan. ne olacagıda belli degil altında free tv cihazlarınıda bunlar çıkarmıştı ne oldu hepsi elde kalmadımı şişmedimi iş buda böyle birşeymi neci..biraz araştırılsın?

ultra-mehmet
15-11-2007, 17:48
bunlar reklam kokan hareketler.....

beşiktaş74
15-11-2007, 18:11
d-smart deneyen birisi

şu anda d smartın ne olacağı belli değil yakında o izlediğiniz kanallara para ödersiniz şunu unutmayın kimse bedava bişey yapmaz çok yakında onlarda paralı olur merak etmeyin iyi seyirler

kucer06
15-11-2007, 18:23
İnşallah bizler yanılırız ama bir müddet sonra göreceğiz D smartı ve diğital necatileri.

f47xfenerli
15-11-2007, 18:25
d-smart deneyen birisi

nereden icab etti bu konuyu açmanız hoşunuza gidiyorsa hayrını görün
ben D-SMART bayisi olmama rağmen önermiyorum niye doğan gurubu olduğu
için güven yok adama ak dediği şey kara kara dediği de neyse
biz uyarıyoruz herkes serbestir

CABBARİ
15-11-2007, 18:52
herkesin fikrine saygılıyım ama şunu açıkça belirteyimki dogan medya para kazanmayacagı yere yatırım yapmaz
daha çok yeni bir platform zamanın neyi getirecegi belli olmaz ama zamanla büyük ihtimalle kanallar ya kontorlü yada şifreli satın al öde sistemine geçecektir
selametle

numbai
15-11-2007, 18:58
herkes istediğini seyretmekte özgür arkadaşım.

edem
15-11-2007, 19:04
sizler di...t.k alın ayda45 milyon verin onların garantisi var .öylemi,ben beğendiğimi ilan edemiyececekmiyim ya bu foruma niye katıldım tabiki düşüncemi paylaşacağım.reklam kokuyor diyenlere ne diyeceğimi bilmiyorum. cebime para mı girecek yook.ya bizim halkımız da iyi şeylere layık. ya sözleşme imzaladım nasıl sonra paralı olacak diyorsunuz. dünya tazminat alırım.bunu bilmiyorlar mı. tabiki biliyorlar .biraz hukuk bilen bunu anlar.ya biz doğuş gurubundan bedava discovery kimin sayesinde izleyemez olduk.unutmayın.ben tüm emu ile açılan kanalları izliyorum .telstar, tps.pol..t,euros..diğerleri ama aniden hepsi gidebilir. ama şimdi en azından garanti10 -15 kanalım var.herkese iyi akşamlar.

CABBARİ
15-11-2007, 19:16
sizler di...t.k alın ayda45 milyon verin onların garantisi var .öylemi,ben beğendiğimi ilan edemiyececekmiyim ya bu foruma niye katıldım tabiki düşüncemi paylaşacağım.reklam kokuyor diyenlere ne diyeceğimi bilmiyorum. cebime para mı girecek yook.ya bizim halkımız da iyi şeylere layık. ya sözleşme imzaladım nasıl sonra paralı olacak diyorsunuz. dünya tazminat alırım.bunu bilmiyorlar mı. tabiki biliyorlar .biraz hukuk bilen bunu anlar.ya biz doğuş gurubundan bedava discovery kimin sayesinde izleyemez olduk.unutmayın.ben tüm emu ile açılan kanalları izliyorum .telstar, tps.pol..t,euros..diğerleri ama aniden hepsi gidebilir. ama şimdi en azından garanti10 -15 kanalım var.herkese iyi akşamlar.

ya kızma arkadaşım burada herkes düşüncelerini özgürce yazmış işte
sana uyar uymaz
hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın
selametle

Kemal Turan
15-11-2007, 19:38
Doğan grubundan Free x için yenilen kazığı ne çabuk unutuyoruz. Merak etme yakında bedava dediğiniz kanallar paralı olacak ve size satılan recevier le baş başa kalıp, 1. mesajınızda beyenmediğiniz kanalları setredersiniz. Adamın her tarafı faul. Elde etmek istediği bir şey için gazetelerini tabanca gibi kullanıyor. Cem Uzan gibi adamdan bile 50 milyon dolar rüşvet istedi.

zxcvbn10250
15-11-2007, 22:33

sözleşmeye güvenm adamlar sözleşmeyi kendilerini guvenceye almak için yapıyorlar ayrıca herseyın bir bedeli oldugunu unutma dsmart okanalları yayınlar bedavamı yayınlıyor aylık 4-5 mılyon dolar gideri oluyor adamlar ücretsiz demiyor ki faturasız diyor bu şu demek hazır kart gibi kontorle istersen öduyorsun şuan uye toplamak için hersey bedava gelecek yıl koturlu olucak tabi 3-5 tane bedava olcaktır dream tv dysılcam,dplus falan ama asla iyi film ve cartoon network gibi kaliteli çocuk kanallarını bekleme ayrıca kimse suçlamasın doğanı babasının hayrınamı kuruyor para kazanmak için isteyen alır istemeyen almaz, ayrıca discovery kimin sayesınde izleyemediğimizi merak ediyorsan soyleyım sizler sayesinde eskiden şifresizdi zamanla digital kutuların fiyatları düşünce hem şifrelendi vede bir sürü uyduruk tv kanalı hortladı dsmart hiç değilse uyduda yer kaplayarak bu kenar mahalle kanallarının çoğalması engeller ayrıca dsmartta kutu ve kart uyeye ait oldugu için ilerde dsmart şfreleme sistemi kırılırsa kart parasını uyeler odemek zorunda kalıcaktır

seyitcan
21-11-2007, 16:56
nereden icab etti bu konuyu açmanız hoşunuza gidiyorsa hayrını görün
ben D-SMART bayisi olmama rağmen önermiyorum niye doğan gurubu olduğu
için güven yok adama ak dediği şey kara kara dediği de neyse
biz uyarıyoruz herkes serbestir

arkadaşım sen dsmart bayisin ve kötülüyorsun insan ekmek yediği yere çamur atarmı...madem güvenmiyorsun dsmart satma..ha ben burda dsmartımı savunuyorum hayır ama söylediklerin çok saçma...hem satıyorsun hemde kalkıp kötülüyorsun..yarın müşteri gelirse ne kadar inandırıcılığın kalır hiç düşündünmü

keyci60
24-11-2007, 23:22
geçen sene dijiturk oposu bile bile sattırdı bunlarda yakında öyle kartlarla piyasaya çıkarlar merak etmeyin çok sürmez el altından bu işler çocuklar çizgi filim izlesin beyler bedava belgesel izlesin diye yapılmıyor

evoksk
26-11-2007, 00:55
arkadaşım sen dsmart bayisin ve kötülüyorsun insan ekmek yediği yere çamur atarmı...madem güvenmiyorsun dsmart satma..ha ben burda dsmartımı savunuyorum hayır ama söylediklerin çok saçma...hem satıyorsun hemde kalkıp kötülüyorsun..yarın müşteri gelirse ne kadar inandırıcılığın kalır hiç düşündünmü

bravo cok doğru söylüyorsun.:45:

bulletfromhell
26-11-2007, 01:15
d-smart deneyen birisi

valla burada yönetici arkadaşlara bir kaç lafım olacak.....zaman zaman çok iyi niyetle açılmış konularda bile yanlış anlaşılır endişesiyle konuları kapatıyorsunuz...amenna...ancak bu mesajlarına alıntı yaptığım şahsın amacı forumu kullanarak bedava reklam yapmak.bu çok net...çünkü rakip platform d...t..k'un ismini zikrederek kötülemeye çaLışıyor.....bu konuya bu kadar uzun süre tahammül etmenize şaşırdım doğrusu...selametle:wave:

Simba
26-11-2007, 01:19
valla burada yönetici arkadaşlara bir kaç lafım olacak.....zaman zaman çok iyi niyetle açılmış konularda bile yanlış anlaşılır endişesiyle konuları kapatıyorsunuz...amenna...ancak bu mesajlarına alıntı yaptığım şahsın amacı forumu kullanarak bedava reklam yapmak.bu çok net...çünkü rakip platform d...t..k'un ismini zikrederek kötülemeye çaLışıyor.....bu konuya bu kadar uzun süre tahammül etmenize şaşırdım doğrusu...selametle:wave:
İyide koskoca d smart firması burada ne reklam yapıp uye toplayacakki anlamadım .

Herkesin iyi veya kötü düşünceleri olabilir.Hep d smartı eleştiren konularmı iyi olacak birde pozitif düşünen arkadaşlar hak vermeli

bulletfromhell
26-11-2007, 01:26
İyide koskoca d smart firması burada ne reklam yapıp uye toplayacakki anlamadım .

Herkesin iyi veya kötü düşünceleri olabilir.Hep d smartı eleştiren konularmı iyi olacak birde pozitif düşünen arkadaşlar hak vermeli
usta türkiye'de tirajı en yüksek olan ve her daim halk üzerinde en yüksek etkiyi yapan gazete hangisidir biliyormusun??Fısıltı Gazetesi....e Allah'a Şükür bizim forumda bu tip konular google yada diğer arama motorlarında arandığında, sonuşlar içerisinde ilk sayfada ve ilk 10 içerisinde çıkan bir forum..e üye sayımız 27000...adam besbelli ki bayii..bizim foruma girip kendi forumlarına yönetici ünvanı vererek adam kapmaya çalışanlara sende bende rastladık...bu adamda bana göre aynı mantıkla d-smart'a adam arıyo.ilk anda kendisine % 100 bir kar sağlamıyo gibi görünsede komşuda pişer bizede düşer mantığı....ilk bakışta seninde dediğin gibi saçma görünebilir bu yaklaşım ama maalesef işlerini böyle yapıyolar...:wave:

Simba
26-11-2007, 01:31
usta türkiye'de tirajı en yüksek olan ve her daim halk üzerinde en yüksek etkiyi yapan gazete hangisidir biliyormusun??Fısıltı Gazetesi....e Allah'a Şükür bizim forumda bu tip konular google yada diğer arama motorlarında arandığında, sonuşlar içerisinde ilk sayfada ve ilk 10 içerisinde çıkan bir forum..e üye sayımız 27000...adam besbelli ki bayii..bizim foruma girip kendi forumlarına yönetici ünvanı vererek adam kapmaya çalışanlara sende bende rastladık...bu adamda bana göre aynı mantıkla d-smart'a adam arıyo.ilk anda kendisine % 100 bir kar sağlamıyo gibi görünsede komşuda pişer bizede düşer mantığı....ilk bakışta seninde dediğin gibi saçma görünebilir bu yaklaşım ama maalesef işlerini böyle yapıyolar...:wave:
Herşey olabilir diyelim.Ya konu dısı ama aydın dogan falan derken de onunreklamları var forumda hatırlatayım:D adamlar her sektörde varlar yani:puah:

bulletfromhell
26-11-2007, 23:14
Herşey olabilir diyelim.Ya konu dısı ama aydın dogan falan derken de onunreklamları var forumda hatırlatayım:D adamlar her sektörde varlar yani:puah:
olsun usta...adam en azından arslanlar gibi parasını vermiş reklamını yaptırıyo...bedava reklam banneri kapatmamış ya....:puah: :puah: :puah:

kalpler53
13-12-2007, 17:09
ya arkadaslar ben d-smart aldım ve sonuc ne bılıyormusunz d-smart amacı zamanla her kanal ıcın bızden kontur karsılığında ızleme olayına gıdecek su anda oyle loca1 ve loca 2 kanalları oyle sıfresı var onu yolluyon ve kanal dan afılmını satın alıyon yanı bır fılım ııcın 2 kontur alıyorlar b uavea ve telsım ıcın onunda caresıın bulmuslar d-smart satıs noktalarından kontur satın alman gerekecek ve yüklemek lyazım anlıcanız yüklemekteb ıdert almakta ızlemekte ben den sıze tavsıye almayın d-smartı cünkü hordbıtte var her kanal ha ızlemısız ha ızlememsız

wachika
13-01-2008, 21:11
bende dsmart kullanıyorum hic memnun degilim.Aleti 310 ytl ye aldım surekli donuyo fabrika ayarlarına dondurmek gerekiyor.140 ytl ye tek uydu montajı yapan ************ bayii de ayrı!

plus007
13-01-2008, 21:28
kimseye zorla makina satmadılar.şikayetçi olmayalım

Mehmet Kaynaklı
13-01-2008, 22:25
bende dsmart kullanıyorum hic memnun degilim.Aleti 310 ytl ye aldım surekli donuyo fabrika ayarlarına dondurmek gerekiyor.140 ytl ye tek uydu montajı yapan ************ bayii de ayrı!

demekki bi d smarta 450 ytl ödemişsiniz :D

wachika
16-01-2008, 01:32
Kimseye zorla sattirmiyorlar diyerek isin icinden cıkılmaz!500 Milyar dolar borcu var ulkenin.Insanlar kredi kartı borcu batagında!Adamsendecilik bu ben aldim,memnun degilim.Surekli tekrar,eski diziler ve misyoner filmleri var,goruntu de kotu.Makina donuyo.Baska sayiyimmi?Sikayetci olmak en dogal hakkim.Aylık gelirim 400 Ytl.

sam41125646
26-01-2008, 09:29
Isteyen alsın sanane kimseye zorla sattırmıyolar!!!Eski yabancı dizileri comedy smart ta,eski filmleri movie smart da,yeni movie smart da misyoner filmlerini,kalitesiz goruntuyu hep tekrar edilen programları dizileri filmleri seyretmek isteyen varsa alsınlar sanane!!!Zaten uydu alıcının icinde mevcut olan oyunlara bide para vererek oynamak isterlerse,uydu alıcı sırasını d smart a bırakmak isterlerse,mevcut kanalları seretmek istemzelerse,mevcut kanalları aratıp da kayıt etmek isterken 600.kanaldan geriye atarsa sanane?Istedin kanalı istedin yere tasıyamıyosan bunları isteyen alsın!450 Ytl ye 10 farklı uyduya 10 farklı canak ve 1 alıcı ile baglanmak istemezlerse sanane!
1 canak=20Ytl
+
1 lnb =10Ytl
=30Ytl carp 10
=300ytl
+
Kablo =50Ytl
+
Alıcı =100Ytl

Iscilik montaj koy 450 geciyo biraz buda abartı oldu.Serettiniz kanal sayısı 1000 lerce!

driosiop
15-02-2008, 03:50
tekrar,sanal reklam uygulamalarından memnun deilim...

cny03
22-02-2008, 23:05
d smart adına çalışıyo heralde bu beyfendi.amma övmüş be

hoclauar
27-02-2008, 21:17
Bende hic memnun degilim D-Smart'dan almayın almayın

dangermobil
27-02-2008, 21:48
d smartın ileride paralı olacağını zaten herkes biliyor :))
zaten bedavayız demıyolarkı faturasısız dıyolar.kontur sistem ile yuruyecek.lig maclarının ıhalesını alıp konturla mac ve film satmayı planlıyolar.bu kadar yatırımı bedava ızletmelerı mumkun değil.arkadasların dediği gibi bencede sadece belgesel izlenebilecek cok yontem var.lig maclarını alamazlarsa ki daha uzun bi sure zor gorunuyor filmleride paralı izleteceklerine gore sadece uefa macları ile ne kadar goturebilirler bilmiyorum...benim fikrim :))