PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hiç Ayakkabı Giymeyen Adam.. ilginç!!!

Pasilobus
18-11-2007, 22:36
Only the registered members can see the link

CABBARİ
18-11-2007, 22:48
bu adamı 10 ay yıkasan ayagındaki bu pislik yine çıkmaz:)

enesol
18-11-2007, 23:07
ne manyaklar var dünyada yahu :8[1]:

BLADE01
18-11-2007, 23:12
bu adamın ayağına hiçbirşey batmıyormu yahu:D

lordlordleon
18-11-2007, 23:24
adamın ayağı artık kaucuk kaplamış sanki :) ne batar daha

umuter
19-11-2007, 00:06
ulan şaşkın adam sanki marifetmiş gibi bi de pis ayakların millete gösterip duruyo hayret bi şey ya :puah: ama tek faydası varsa o da bu adamın vücudunda hiç statik elektrik oluşmaz her zaman topraklama yapıyo adama baksana :D:D

cinbo
19-11-2007, 00:09
nasırlaşmış artık ama her eve gelişinde yıkamak zorunda değilmi yani

umuter
19-11-2007, 00:17
bu adamı 10 ay yıkasan ayagındaki bu pislik yine çıkmaz:)
cabbari ustam 5 ay uğraştım ancak bir ayağını biraz temizliyebildim o da photosshop sayesinde :8[1]: :8[1]: diğer ayağıyla uğraşamıycam artık çok kokuyo:puah: :8[1]: Only the registered members can see the link

CABBARİ
19-11-2007, 23:20
cabbari ustam 5 ay uğraştım ancak bir ayağını biraz temizliyebildim o da photosshop sayesinde :8[1]: :8[1]: diğer ayağıyla uğraşamıycam artık çok kokuyo:puah: :8[1]: Only the registered members can see the link

yine olmamış bu adamı photoshop falan paklamaz
bu adamı ancak hamamda tellak kamil paklar:D

bulletfromhell
19-11-2007, 23:24
yine olmamış bu adamı photoshop falan paklamaz
bu adamı ancak hamamda tellak kamil paklar:D
ağa tellak mellakta ona bişey yapamaz...bizim marangoz rıfkının ateleyesinde ayak tabanlarına zımpara çekmedikten sonra o ayaklar iflah olmaz....:puah: :puah: :puah:

CABBARİ
19-11-2007, 23:27
ağa tellak mellakta ona bişey yapamaz...bizim marangoz rıfkının ateleyesinde ayak tabanlarına zımpara çekmedikten sonra o ayaklar iflah olmaz....:puah: :puah: :puah:

atmı ulen bu:yahoo:

bulletfromhell
19-11-2007, 23:29
atmı ulen bu:yahoo:
ağa aslında ilk anda aklıma bizim nalbant zühtü geldi...ama o kadar vahşi olmaya gerek yok..ne o öyle keski,eye falan...sadist falan değiliz......marangozhanedeki elektrikli zımpara bu işi çözer...:puah: :puah: :puah: :puah:

CABBARİ
19-11-2007, 23:32
ağa aslında ilk anda aklıma bizim nalbant zühtü geldi...ama o kadar vahşi olmaya gerek yok..ne o öyle keski,eye falan...sadist falan değiliz......marangozhanedeki elektrikli zımpara bu işi çözer...:puah: :puah: :puah: :puah:

herifin ayagı zaten brıgstone lastikleri gibi olmuş bunu alıp traktor niyetine bagda bahcede çalıştıracaksın

hallederiz
19-11-2007, 23:46
birde bu avrupalılar temizlik dersi verir

umuter
20-11-2007, 17:23
birde bu avrupalılar temizlik dersi verir
yaw dışarda gezdikleri ayakkabılarıyla evlere girdikleri sürece temizlikten bahsetmesinler boşu boşuna tarihi biraz araştıranlar görür avrupalıların temizlik konusunda ne kadar geri kaldığını tuvaletin fransaya gelişi ,parfümün bulunuşu bunlar hep mevcut araştıran bulur

hallederiz
20-11-2007, 22:47
yaw dışarda gezdikleri ayakkabılarıyla evlere girdikleri sürece temizlikten bahsetmesinler boşu boşuna tarihi biraz araştıranlar görür avrupalıların temizlik konusunda ne kadar geri kaldığını tuvaletin fransaya gelişi ,parfümün bulunuşu bunlar hep mevcut araştıran bulur
çok doğru söylüyorsun usta

bulletfromhell
20-11-2007, 22:58
dediğin doğruda yalnız sezarın hakkı sezara....isviçrede,danimarkada,çek cumhuriyetinde,fransada,ingilterede hiç sokaklarda toza ve pisliğe rastlamadım...londrada şakır şakır yağmur yağar,suyun yüksekliği ayakkabının tabanını geçmez ve yollarda çamurlu su birikintileri oluşmaz...ve adamların sokakları hakikaten çok temiz...alt yapıları harika ...dolayısıylada o şartlarda evlerine ayakkabıyla girmelerinde bi sakınca görmüyorum...esas burada utanç duyması gereken bizleriz...tarih sürecinde anlattıklarınız doğrudur...ancak biz burada medeniyetler beşiği durumundayken onlar orta çağ zulmünü yaşıyorlarmış...peki geçen yüzyıllarda biz hep sermayeden yiyip geriye giderken adamlar yaptıkları herşeyin üzerine bişeyler koyup hep daha ileri gitmişler...avrupalıları sevdiğimden yazmadım bunları...haşaa...sakın öyle bi mana çıkarılmasın...ancak bunlar tartışılamayacak yüzde yüz gerçeklerdir,onun için paylaşmak istedim...:wave:

gezinti35
25-11-2007, 02:01
Ya Garip, Ayakkabı Alacak Parası Yok Herhalde