PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allahın işine bak....

osmann
19-11-2007, 13:17
Ağaç adam'a tedavi umudu

Endonezya'da gençken geçirdiği bir kaza yüzünden dizlerinden aşağısını kaybetmesinin ardından kolları ve ayaklarından "kökler" çıkmaya başlayan yoksul bir balıkçı için bir Amerikalı doktor umut oldu.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, son derece ender rastlanan bir vaka olan ve tıp uzmanlarını şaşkına çeviren 35 yaşındaki Dede isimli Endonezyalı balıkçının hastalığına teşhis koyan Dr Anthony Gaspari, yoksul balıkçının hayatını cehenneme çeviren bu hastalığın, çoğu insanda siğil şeklinde görülen Papilloma Virüsü'nden (HPV) kaynaklandığını tespit etti.

Dede'nin sorununun, vücudunda siğillere yol açan ve bağışıklık sistemini zayıflatan son derece ender bir genetik bozukluktan kaynaklandığı teşhisini koyan Dr Gaspari, sentetik A vitamininin düzenli verilmesiyle yoksul balıkçının tedavisinin mümkün olduğunu düşünüyor. Ayaklarından ve ellerinden "kökler" uzayan Endonezyalı balıkçı, bu rahatsızlığı yüzünden önce işinden olduktan sonra karısı tarafından terk edilmiş. Şimdi yeni yetme olan iki çocuğunu yoksulluk içinde büyüten Dede, Endonezyalı doktorlar hastalığının tedavisi olmadığını söyledikten sonra, biraz para kazanabilmek için ülkedeki "ucube gösterilerine" bile katılmış.

"sabah gazetesinde adamın resmide var. ben resim kopyalayamıyorum. isteyen sabah gazetesinden bakabilir. selametle...
Only the registered members can see the link

lordlordleon
19-11-2007, 15:19
Allah ne verirse hayırlısını versin

resimi ben yükledim arkadaş

Only the registered members can see the link

OLDSMAN
19-11-2007, 16:18
ALLAH yardımcısı olsun

:(

Mehmet Kaynaklı
19-11-2007, 17:15
allah yardımcısı olsun demekten başka bişi gelmiyor aklıma

umuter
19-11-2007, 18:48
ALLAH kimsenin başına ne böyle bir dert versin ne de dermansız bi hastalık versin amin amin amin

emu1980
19-11-2007, 18:53
allah yardımcısı olsun

hallederiz
19-11-2007, 19:12
allah kimseye dermansız dert vermesin

ufuk
19-11-2007, 20:38
Allah(CC) Yardımcısı Olsun..