PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : REDLINE CS100X de türksat sinyal problemi

incitanesi
06-12-2007, 13:09
Merhaba arkadaşlar REDLINE CS100X cihazım var dün türksatı izlerken arada sinyal sorunu yaşıyordum dün aksam itibariyle tamamen türksat gitti.diğer hotbird olsun astra gibi uydularıda izleyebiliyorum onlarda bir sorun yok.Komşularıma sordum onlarda aynı problemi yaşıyorlar.Acaba bu türksattaki sinyal problemi neden olabilir.(Antalyada yaşıyorum ve dün fırtına vardı bu neden olmuş olabilirmi?) yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:praying:

sensi
02-02-2008, 21:30
Merhaba arkadaşlar REDLINE CS100X cihazım var dün türksatı izlerken arada sinyal sorunu yaşıyordum dün aksam itibariyle tamamen türksat gitti.diğer hotbird olsun astra gibi uydularıda izleyebiliyorum onlarda bir sorun yok.Komşularıma sordum onlarda aynı problemi yaşıyorlar.Acaba bu türksattaki sinyal problemi neden olabilir.(Antalyada yaşıyorum ve dün fırtına vardı bu neden olmuş olabilirmi?) yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:praying:
üstat türksat güncelleme tpsinimi soruyorsun yoksa hiçbir tpden sinyalmi alamıyorsun anladığım kadarıyla senin anten rüzgarın hışmına uğramış güncelleme tp sinden başkasında sorun yok oda 10 ŞUBAT sonra düzelecek bilgilerine saygılarımla:sunglasses2:

felekcan
03-02-2008, 19:42
arkadaşlar ne yapacaz güncelleme tp i yok cihazlarımız çökmüş durumda.10 şubata kadar beklenmez aaaciiil yardımm