PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : d-smart modül satışı çok yakında

ğvanduri
07-12-2007, 23:25
d-smart modül satışı çok yakında

bakın arkadaşımız ne diyor ?????????????????????arkadaşlar bugün yetkili d-smart bayisine gittim ve modül sordum ve d-smart için modül geldiğini fakat kampanyaların henüz devam ettiğini biter bitmezde bir aya kadar modül satışınada başlanacağını söyledi modülü gördüm endies(nds)yazıyordu.ısrar ettim almak için şuan yasal olmadığı için malesef
veremedi.bekleyelim görelim..

URL=Only the registered members can see the link]Only the registered members can see the link[/URL]

onursnl
07-12-2007, 23:30
fiyatı ne kadarmış modulun arkadaşım bilgi verebilirmisin.

kınık
07-12-2007, 23:33
desenize d smart alanlar büyük bir ückağıda gelecekler

ğvanduri
07-12-2007, 23:34
fıyatı belirlediler ama ucuza satacaklarını sanmam

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

edem
07-12-2007, 23:35
yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnn sallamayın. hayal güzel ama yanlış. bunlar d smartın satışını düşürme çabaları kanmayın.o zaman yazılım ne olacak.

Simba
07-12-2007, 23:36
D smart modulu cıkardı diyelimn peki bu loca kanalları nasıl izlenecek anlamadım

edem
07-12-2007, 23:36
diln kemiği yok 235 ytl imiş modül hadi kolay gelsin,

HCakir
07-12-2007, 23:40
yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnn sallamayın. hayal güzel ama yanlış. bunlar d smartın satışını düşürme çabaları kanmayın.o zaman yazılım ne olacak.

Yazılımdan ziyade onun için bi modül alacağız vede onun bi kartı var öyle değil mi ? Sadece Next 2000 cihazlar o kartları okuyor..! Banada biraz saçma geldi..!

yalcinticaret
07-12-2007, 23:42
fıyatı belirlediler ama ucuza satacaklarını sanmam

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

neye dayanarak bu konuyu açtın anlamadım hadi açtın kaynak belirt lütfen yanıltıcı konular açmayalım arkadaşlar d smartta böyle bir uygulama olmayacak zaten bunun açıklması kendi sitesinde var

Benim uydu alıcım var, D-Smart kanallarını modülle izleyebilir miyim?

Hayır. Böyle bir uygulama mümkün değildir. denilmiş

HCakir
07-12-2007, 23:46

Tesekkurler üstad bu bizim açıklayıcı oldu..!

ğvanduri
07-12-2007, 23:51
neye dayanarak bu konuyu açtın anlamadım hadi açtın kaynak belirt lütfen yanıltıcı konular açmayalım arkadaşlar d smartta böyle bir uygulama olmayacak zaten bunun açıklması kendi sitesinde var

arkadaşlar bekliyelim kampanya bitsin görelim ve niye, çıkarmasın adamların cıhazlarıvar.
yüklenecek mödüle taaabi şuanakadar alan arkedeşlera haksızlık buna diyecem yok
ama adamların işi o unutmayık ki ben de satcıyım saygılar..

Alfa2
08-12-2007, 00:48
D smart ın böyle bir çalışması yok
sayın yöneticiler bu konuyu kapatsın lütfen
ISPATI: aşağıdaki 3 firma Humax cihazları artık satmayacak
1-Goldmaster, topfield e nds dsamrt uyumlu cihaz yaptırdı
2-Sunny, Kaon a cihaz yaptırdı
3-Next-Botech, kendi Nds cihazını üretiyor..

Arkadaşlar bu yatırımlar 100 binlerce dolar tutuyor..
Dsmart modül-kart satışı yapılacak olsa bu 3 firma, bu yatırımlara kalkışırlarmı..?
hayal görmeyin lütfen..
zaten NDS teknolojisini bilen bu modül işine inanmaz,
Nds Java Destekli bir işletim sistemi, bu sadece şifre çözmekte kullanılmayacak, kontör sayacı, kredi depolama, kanal ve program seçme gibi yönetimsel araçları barındıran bir sistem...
örnek: pazartesi 12de (a) filmi, salı 14 de (b) filmi gibi istekleri cihaza yazıp kontorleri yükleyip sadece o yayınları satın alabileceksiniz
bunu modül ile yapmanız imkansız..
unutun bunu
hayırlı işler.. selametle..

bulletfromhell
08-12-2007, 00:52
modülle yayın seyrettirmeye niyetlendiyseler bile en az 2-3 sene sonra bunu yapabilirler bence...çünkü sırf D-Smart uyumlu cihazlar için firmalar bu yatırımları yapmışlarsa belli taahhütlerde almışlardır doğan grubundan...

Admin
08-12-2007, 01:00
D smart ın böyle bir çalışması yok
sayın yöneticiler bu konuyu kapatsın lütfen
ISPATI: aşağıdaki 3 firma Humax cihazları artık satmayacak
1-Goldmaster, topfield e nds dsamrt uyumlu cihaz yaptırdı
2-Sunny, Kaon a cihaz yaptırdı
3-Next-Botech, kendi Nds cihazını üretiyor..

Arkadaşlar bu yatırımlar 100 binlerce dolar tutuyor..
Dsmart modül-kart satışı yapılacak olsa bu 3 firma, bu yatırımlara kalkışırlarmı..?
hayal görmeyin lütfen..
zaten NDS teknolojisini bilen bu modül işine inanmaz,
Nds Java Destekli bir işletim sistemi, bu sadece şifre çözmekte kullanılmayacak, kontör sayacı, kredi depolama, kanal ve program seçme gibi yönetimsel araçları barındıran bir sistem...
örnek: pazartesi 12de (a) filmi, salı 14 de (b) filmi gibi istekleri cihaza yazıp kontorleri yükleyip sadece o yayınları satın alabileceksiniz
bunu modül ile yapmanız imkansız..
unutun bunu
hayırlı işler.. selametle..

Konu resmi belge olmadıgı ve uzamaması için kapanmıştır..