PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D Smart Yarsım Lutfen

mertcan25
09-12-2007, 20:23
selam arkadaşlar arkadaşım biri d smart almış daha once normal dijital uydusu vardı unu cıkarttım d smart cihazını takdım kanalları arattım ufak ekranda kanal izleniyor ekranı buyultunce sinyal yok diyor ve kay boluyor kanal ne yaptımsa yapamadım tursat 1c demi yoksak 2a mı bu d smart paketi bana bilgi veririsenizeniz sevinirim uyumlu cihaz ARCELİK yardımlarınız bekliyorum...

Simba
09-12-2007, 22:58
D smart turksat 1c/2a uydusunda.Ayrıca disecg ayarlarını yaptınızmı tabi çift uydu var ise?

serhat15
09-12-2007, 23:29
selam arkadaşlar arkadaşım biri d smart almış daha once normal dijital uydusu vardı unu cıkarttım d smart cihazını takdım kanalları arattım ufak ekranda kanal izleniyor ekranı buyultunce sinyal yok diyor ve kay boluyor kanal ne yaptımsa yapamadım tursat 1c demi yoksak 2a mı bu d smart paketi bana bilgi veririsenizeniz sevinirim uyumlu cihaz ARCELİK yardımlarınız bekliyorum...

Arkadaşım cihazın fişini çek ve yeniden tak cihazın ön panelinde üç led yanıcak hemen ardından iki led yanıcak tam iki led in yanmasıyal sen kumandadan seri olarak iki kez geri tuşuna bas ve ardında 2485 i tuşla uydudan son version yüklenir ve cihaz güncellenir cihaz güncellendikten sonra yapman gereke ayarlara girip turksat ve hotbirdün dieseg seçimini yapıp o seçimleri kaydetmek zaten cihazda ilgilli bölüme girerseniz kendinizde görürsünüz zor değil kolay gelsin