PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok Acil Cvp Bekliyorum

Editor
11-12-2007, 20:05
sayın ilgili öncelikle bu konuyu yazacağım sayfa eğer buraya uygun değilse çok özüer dilerim.bizim binada merkezi uydu sistemi var ve (2 çanaklı ) acaba ben balkona 3. bir çanak koysam ne ile sisteme girebilirim.şu eskiden analog reciver lerde kullandığımız 12 v. swiç olabilirmi acaba lütfen yardımcı olurmusunuz.teşekkür eder başarılar dilerim.

Simba
11-12-2007, 20:14
Hayır arkadaşım merkeze sisteme giremezsiniz..

mehmet13
13-12-2007, 13:53
Hayır arkadaşım merkeze sisteme giremezsiniz..

slm aslında girer baglaya bilir eyer yukarıdaki santıral merkezi sistem eyer santıraldaki cıkışlar 3 cu anten kabul ederse gire bilir yeni çıkan merkezi sistemlerdeki santırallar 3 veya 4 uydu baglıya bilirsin ama bi şartla eyer santıralın uyum saglıyorsa santıralın dayzık siwiç çoklu saglıyorsa olur sayglılar

®adakoglu
13-12-2007, 14:27
sayın ilgili öncelikle bu konuyu yazacağım sayfa eğer buraya uygun değilse çok özüer dilerim.bizim binada merkezi uydu sistemi var ve (2 çanaklı ) acaba ben balkona 3. bir çanak koysam ne ile sisteme girebilirim.şu eskiden analog reciver lerde kullandığımız 12 v. swiç olabilirmi acaba lütfen yardımcı olurmusunuz.teşekkür eder başarılar dilerim.

Sisteme yeni bir anten ekleyebilirsin.
Kısıca tarif edeyim;Santraldan gelen kablonun uçuna iki kablo ekleceksin.Kablonun bir uçunu Diseg in 1 bölümüne diger ucunu 2 yazan yere balkona taktığın çanaktan gelen uçunda Diseg 3 yazan bölüme takıp.Çihazınızdan gerekli diseg ayarlarını yapınız.

®adakoglu
13-12-2007, 14:50

Konu ile ilgili olarak aşagıraki linki inceleyiniz.
Only the registered members can see the link

levent1986
27-06-2008, 12:39
:sunglasses2: EVET OLA BİLİR FAKAT SİSTEME VERE MEZSİN YANİ(APT) DAKİLERE O*** SANECE SEN TEK CİHAZLA 3 4,5,6,7,8 UYDU YA KADAR İZLE BİLİRSİN:tongue: