PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabah TV programlarında rezillikler sürüyor

Kemal Turan
14-12-2007, 13:18
Only the registered members can see the link

Ankaralı Turgut'un söylediklerine inanamayacaksınız. İşte ekranların son rezilliği...
Televizyonda yapılan sabah programları aldı başını gidiyor. Her sabah ayrı bir rezilliğe sahne olan programlardan biri olan 'Orada Neler Oluyor' Ankaralı Turgut'u ağırladı.

Ankaralı Turgut'un programda eşiyle yaptığı telefon görüşmesi izleyenleri, dinleyenleri şok etti.

İşte o rezil telefon görüşmesi...

Ankaralı Turgut: "Eline doğum raporunla belgeni alacaksın, Türkiye'nin karşısına geleceksin, ben bu adama kız oğlan kız geldim diyeceksin. Aldırılan bebek de belli olur, kız oğlan kız olmadığın da belli olur. Dedesi de bunun için namussuz diyor. Bir gece karakoldan aradılar gelip eşinizi alın diye. Ben ayrıldım dedim. Acaba hangi gece aleminde basıldın da seni aldılar. Sen nikahlı kadınsın."

Ankaralı Turgut'un eşi Meltem Hanım: "Niye aldın o zaman, resmi nikahını verdin. Madem ben kız değildim o gün babamın kapısına bıraksaydın. Delikanlı adam bunu yapar." dedi.

Tartışma sırasında ekranda yazan yazı ise olayın en vahim kısmıydı:
İkinci Raund! Ankaralı Turgut ve Boşanmaya Çalıştığı Eşi Canlı Yayında Karşı Karşıya...

Televizyongazetesi

kınık
14-12-2007, 13:56
kadın programlarının hepsini kaldıracaksın esasında milletin derdi kendine yetiyor zaten birde onların dedikodularıylamı uğraşacak millet

Mehmet Kaynaklı
14-12-2007, 13:59
allah inandırsın sizleri dün kanal d show fox starı cihazımdan silip attım

ŞRARSKOZ
14-12-2007, 14:04
bu gibi brogramlar sadece türkiyede var bana göre bu programlar milleti uyutma oyunudur bunları kaldırıb atacaksın ama nedense türkiyede aşırı ilgi var saglıcakla

saygılar

turkocigo
14-12-2007, 16:33
inşallah en yaklın zamanda hepsi yayondan kalkar.

CABBARİ
14-12-2007, 16:57
artık o kadar iğrenir oldumki şu programlardan tv ye küstürecekler beni kaliteli bir kaç dizi var harici birşey bakmıyorum zaten ama sabahları bazen açınca gözüme ilişiyor hergün başka çeşit kavgalar bence bu adamlar parayla kavga ediyolar reiting saglam olsun yeterki

Kemal Turan
14-12-2007, 17:03
artık o kadar iğrenir oldumki şu programlardan tv ye küstürecekler beni kaliteli bir kaç dizi var harici birşey bakmıyorum zaten ama sabahları bazen açınca gözüme ilişiyor hergün başka çeşit kavgalar bence bu adamlar parayla kavga ediyolar reiting saglam olsun yeterki

Maalesef onlarda halkın nabzına göre şerbet veriyorlar. İzlenmese böyle programlar yapmazlar.

f47xfenerli
14-12-2007, 18:28
şurada hepimiz görüşlerimizi belirtiyoruz ve şidetle bu tür şarlatan
programlara karşı görüş belirtiyoruz ama yine suç bizim madem
karşıyız o halde aile içindede bayalar yani eşlerimiz analarımız
bacılarımız çocuklarımıza yasaklamalıyız bu çirkef yayınları
her halde birileri buna insanın özgürlüğü kısıtlanır diye bir söylem
geliştirmez yani anlayacağınız yine suç bizde söylemle değil gerçektende
tavır koymamız lazım aile reisleri olarak bu boynumuzun borcudur

celik55
14-12-2007, 18:29
bunlar ahlaki değerlerini kaybetmiş zavallılar (nefretle kınıyorum)

aliharbiye
14-12-2007, 19:29
şunun bunun derdi gö.... gerdi misali ne bunlar ya kaldırsınlar bu magazin programlarını KÜLTÜREL programlar yapsınlar ama nerde kafa yokki yapsınslar.

atakan2007
14-12-2007, 19:51
para için neler yapıyor insanlar, yazık!!!

satelcom
15-12-2007, 17:20
vallahi ben şahsen ulusal kanal-avrasya-kanal-B ve kanal türk ten başka kanal seyretmiyorum.bazen de yeniçağ ve meltem-mesaj tv.bu tür programlarla(magazin-televole-futbol-yerli dizi) halkımızın zeka seviyesi düşürülüp uyutuluyor ve ülkede -dünyada neler oluyor halktan saklanıyor.bu tür programlar insanları ahmak yapar.derhal hepsi yayından kaldırılmalı.yerine emperyalizmin tarihi ve sömürü metodları-osmanlı nasıl parçalandı gibi belgeseller yapılıp yayınlanmalı.

kemal1
15-12-2007, 17:34
böyle yayınlar bence izleyenler için kötü örnek teşkil ediyor.