PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D smartta yeni kanallar....

plus007
18-12-2007, 19:02
1 Şubat' tan sonra D-Smart' ta

D-Smart dünyaca ünlü kanalları ülkemize getirmeye devam ediyor. İşte yeni gelecek olan kanallar: HBO, HBO 2, HBO Comedy(ComedySmart' ın yerine), HBO Premium(PPV), AXN, Cinemax, Cinemax 2, FX Channel, Fox Crime, Universal Channel, Boomerang, TCM, TNT.

Daha önce yayını başlamış Cartoon Network 1 Ocak' tan, Discovery Science, Discovery Civilization, Da Vinci Learning ise 1 Şubat' tan itibaren artık Türkçe olacak.
Evet bu haberin kaynağını araştırdım ama bulamadım ama bana doğruluk payı yüksek gibi geliyor
hayırlı olsun:45:

kucer06
18-12-2007, 19:06
Tabi beleş seyrettirirlerse iyi

zxcvbn10250
18-12-2007, 19:24
Tabi beleş seyrettirirlerse iyi

imkansız arkadasim sadece dccuk dyesılçam vs gibi kanal beleş olucak diğerleri aylık veya kntor sistemyle olucak adamlar suan digiturku çökertmek için çalışıyor ve basarılı oluyorlar son 3 ayda dtden 100bine yakın üye kaybettiler 9,90lık olayını saymayın dtnin tek kuruş kazancı yok ama dt haketti bunları adamlar nasıl olsa ne cine5 ne stardijital yok diye bedavadan para kazandılar belki şimdi akıllanırlar dsmart çok güçleniyor yakında yabancı ortağıda olunca iş tamam maç olyıda 2 sene sonra dsmarta gecer bu işler bedava olmaz bu kanllardan birtanesini bedava izleten dunyada tek platform yok

umuter
18-12-2007, 19:37
konu başlığını değiştirdim "d smartta yeni kanallar" diye
konuya gelince elbette iyi olur bu kanalların gelmesi kalite artması lazım ki o zaman alıcı bulsun yoksa 1- 2 kanallar rekabet şansı kalmaz piyasada

Lyon-1995
18-12-2007, 19:37
arkadaşlar bugün montajını yaptığım d smart cihazın menüsünde dikkatimi çekti (sunny marka cihaz)menüde izle-öde diye bir bölüm vardı.bence buda demekki ücret olacak.

zxcvbn10250
18-12-2007, 19:41
arkadaşlar bugün montajını yaptığım d smart cihazın menüsünde dikkatimi çekti (sunny marka cihaz)menüde izle-öde diye bir bölüm vardı.bence buda demekki ücret olacak.

loca1-2 duymadınmı onlariçin

kanaryam1950
18-12-2007, 19:48
bilgi için tşk

Lyon-1995
19-12-2007, 16:21
loca1-2 duymadınmı onlariçin[/QUOTE]

zxcvbn10250 walla sayende öğrendik.çok sağol.lütfen vurgulu konuşmayın.arkadaş adamlar fatura yok abonelik yok muhabbeti yapıyorlardı diye yazdık.madem izle öde var söyleseler ya millete :nono: :bangin: :devilprv:

zxcvbn10250
19-12-2007, 16:37
loca1-2 duymadınmı onlariçin

zxcvbn10250 walla sayende öğrendik.çok sağol.lütfen vurgulu konuşmayın.arkadaş adamlar fatura yok abonelik yok muhabbeti yapıyorlardı diye yazdık.madem izle öde var söyleseler ya millete :nono: :bangin: :devilprv:[/QUOTE]

arkadaşım birazcık zeka kırıntısı olan anlar fatura yok demek bedava demek değilki cep telefonundada faturasız hatlar var bedavamı konuşuyorsun bedava olcak olsa neden şifrelesinler hiç bedava yayın yapan şifreli kanal gördünmü çok komiksin:D

özlem67
19-12-2007, 16:37
şimdilik 2 yada 3 kanala paralı vermişler diğer kanallarıda satın alırlarsa o zaman olur 20-30 kanal ya da daha fazla

antigs28
19-12-2007, 22:33
yeni kanallar d smart kullananlara hayırlı olsun...

kınık
19-12-2007, 23:33
izle öde olayını bir türlü anlamadım

evoksk
21-12-2007, 02:15
izle öde olayını bir türlü anlamadım

arkadaşom izle öde olayı şöle mesela bi kanal getircek dicekki bu kanal ayda 10 kontöre izlenebilir dicek sende ona göre istersen gidip smartpara alcan vede cihaza yüklücen ocak ayından itibaren herhalde satılmaya başlancak smart paralar 10 20 ve 50 smartpara olcak

Lyon-1995
24-12-2007, 12:08
zxcvbn10250 walla sayende öğrendik.çok sağol.lütfen vurgulu konuşmayın.arkadaş adamlar fatura yok abonelik yok muhabbeti yapıyorlardı diye yazdık.madem izle öde var söyleseler ya millete :nono: :bangin: :devilprv:

arkadaşım birazcık zeka kırıntısı olan anlar fatura yok demek bedava demek değilki cep telefonundada faturasız hatlar var bedavamı konuşuyorsun bedava olcak olsa neden şifrelesinler hiç bedava yayın yapan şifreli kanal gördünmü çok komiksin:D[/QUOTE]

ah arkadaşım allah sana fazlasıyla vermiş zekayı.ben ne dedim.aynı şeyi söylüyoruz ama anlaşamıyoruz.adamlar faturasız diyor ama paralı kanallarımızda olacak demiyor.paralı kanalların geleceğini bilmeyen bir çok insan d smart bilmecesine kapılıyor.bilmem anlatabildim mi.:45:

musti_can_68
24-12-2007, 12:15
hayırlı olsun kanallar bedevamı kontörmü?

zxcvbn10250
24-12-2007, 16:27
arkadaşım birazcık zeka kırıntısı olan anlar fatura yok demek bedava demek değilki cep telefonundada faturasız hatlar var bedavamı konuşuyorsun bedava olcak olsa neden şifrelesinler hiç bedava yayın yapan şifreli kanal gördünmü çok komiksin:D

ah arkadaşım allah sana fazlasıyla vermiş zekayı.ben ne dedim.aynı şeyi söylüyoruz ama anlaşamıyoruz.adamlar faturasız diyor ama paralı kanallarımızda olacak demiyor.paralı kanalların geleceğini bilmeyen bir çok insan d smart bilmecesine kapılıyor.bilmem anlatabildim mi.:45:[/QUOTE]

satış hilesi bu herkez yapıyor digiturkte para verdiğin halde izleyceğin kanalın daha pahalı pakete yukseltebiliyor dsmart şimdili bedava izle izleyebildiğin kadar eger vaad edilen kanallar gelirse bu gune kadar dsmart hangi kanalı açıkladısa geldi tabiki paralı olucak en önemlsi sansürsüz olucak hatta hard*****lu analarıda olucağı söyleniyor tabii çift çanağı olanlar için hotbird private***** ama kesindeğil mesela bunu digiturk yapamaz çunku kutuları uygundeğil kendisi yayını taşısa rtuk durdurur dsmart bunu yapabılır

HCakir
24-12-2007, 16:32
D-Smart , Digitürk bunlar hep tuzak arkadaşlar şuraya bakın adamlar faturasız yayın dediler para yok ödeme yok dediler ardından yapıştırdılar kontörlü

sistemi hadi buyrun bakalım ?

En iyisi normal uydu efendi gibi yükle yazılımını izle kanalını ! :D

plus007
24-12-2007, 16:49
D-Smart , Digitürk bunlar hep tuzak arkadaşlar şuraya bakın adamlar faturasız yayın dediler para yok ödeme yok dediler ardından yapıştırdılar kontörlü

%100 dogru

ican
24-12-2007, 17:26
bunlar tuzak tuzak

evoksk
24-12-2007, 19:46
valla arkadaşlar dsmart ilk çıktığından beri sölüyolar ilerde gelicek bazı kanallar kontörlü olucak diye ama ne yazıki anlamak istemeyenler var.

Lyon-1995
26-12-2007, 11:23

ağzına sağlık usta.:present:

plus007
26-12-2007, 16:02
:45: HBO, HBO 2, HBO Comedy(ComedySmart' ın yerine), HBO Premium(PPV), AXN, Cinemax, Cinemax 2, FX Channel, Fox Crime, Universal Channel, Boomerang, TCM, TNT.
adlı kanallar d-smartın yakında çıkaracağı broşürlerde yerini almaya başladı.

az önce müşteri hizmetlerinden ogrendim ocak ayında yeni bir yazılım daha verilicekmiş.
3aylık dsmart dergilerinide ocak ayının ilk haftası itibariyle uyelere gönderilecegi bildirildi hayırlı olsun

bilgi:02124780303:45: :tongue:

zxcvbn10250
26-12-2007, 16:12
:45: HBO, HBO 2, HBO Comedy(ComedySmart' ın yerine), HBO Premium(PPV), AXN, Cinemax, Cinemax 2, FX Channel, Fox Crime, Universal Channel, Boomerang, TCM, TNT.
adlı kanallar d-smartın yakında çıkaracağı broşürlerde yerini almaya başladı.

az önce müşteri hizmetlerinden ogrendim ocak ayında yeni bir yazılım daha verilicekmiş.
3aylık dsmart dergilerinide ocak ayının ilk haftası itibariyle uyelere gönderilecegi bildirildi hayırlı olsun

bilgi:02124780303:45: :tongue:
bilgi için sağol bu bahsettiğin kanalların izlemek heralde üzcretlidir

plus007
26-12-2007, 16:17
sinema kanalları için izle ve öde olucakmıs arkadasım

morhan
26-12-2007, 17:34
gelsin bakalım... dıscolarda türkçe olacaksa iyi. epey geç kalmıştı ama neyse

plus007
26-12-2007, 17:48
( Kaynak:Only the registered members can see the link ) (22 Ocak 2007)

Türkiye’deki dijital yayıncılığa bambaşka boyutlar getirerek televizyon izleme alışkanlıklarımızı yeniden şekillendirecek bir kutu geliyor; D-Smart... Televizyon izlemeyi çok daha zevkli hale getiren, üstelik ücretsiz olan bu teknolojiyi, Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat Saygı anlattı.Peki D-Smart’ta abonelik sistemi olacak mı?
- Hayır. Biz kimsenin gırtlağına bu anlamda basmıyoruz. D-Smart’taki "İzledikçe öde" sistemiyle, seçtiğiniz kaliteli filmleri uygun fiyatlara izleyebilecek, harcamalarınızı isteğinize göre şekillendirebileceksiniz. Sadece bu kutuyu alırken bir fiyat ödenecek, o kadar. O da 200 milyon civarında olacak...

- Eve fatura gelmeyecek mi?
- Hayır. Dediğim gibi ileride hizmete girecek olan "İzledikçe öde" hizmetlerinden faydalanmak isterseniz o zaman belli bir ücret ödeyeceksiniz..

"İzledikçe öde" hizmetleri neler peki?
- Vizyondaki filmlerin izlenebileceği film kanalı, sanal at yarışı kanalı, interaktif oyunlar kanalı gibi... Bu kutu, hiç eskiyemeyecek bir kutu olacak. Sürekli kendini yenileyebilen, geliştirebilen bir kutu... Birtakım yenilikler, değişiklikler hemen kutumuza yansıyacak ve izleyici bundan faydalanabilecek. Kısacası, hem yeni kutu marketinde hem de değiştirme kutu marketinde önemli bir ürünümüz geliyor.

zxcvbn10250
26-12-2007, 19:47
hbolar localar gibi değildir film basına gore değil aylık olarak ödeme olacakmı?ve bunlar yabancı kaynaklı yayın olcağindan filmlr makaslama olmayacak bakalım digiturk buna karsılık ne yapıcak

zxcvbn10250
26-12-2007, 19:53
gelsin bakalım... dıscolarda türkçe olacaksa iyi. epey geç kalmıştı ama neyse

dtdede natgeo gibi kanallar baya bi sure yabancı olmuştu,acaba bedava olarak kalıcakmı sinema için bedava diylardı...

evoksk
27-12-2007, 02:02
arkadaşlar herhalde bu kanalların bazıları kontörlü olucak mesela tnt olmasına imkan yok çünkü bu kanalın karasal olarakda yayına başlayacağı söyleniyo tcm de büyük ihtimal kontörsüz olur çünkü eski filmler yayınlanıyo

evoksk
27-12-2007, 02:03
arkadaşlar herhalde bu kanalların bazıları kontörlü olucak mesela tnt olmasına imkan yok çünkü bu kanalın karasal olarakda yayına başlayacağı söyleniyo tcm de büyük ihtimal kontörsüz olur çünkü eski filmler yayınlanıyo

zxcvbn10250
27-12-2007, 03:11

TNT karasal olması zor rtuk kanalı ikinci gunukapatır,değişiyor tcm bazen çok yeni filmler bile oynatıyor mesela duvara karşı yayınlanmıştı dsmart belgesel ve çocuk d'li kanalları bedava verırse şukretmek lazım adam derki 3 ayda 20kntr yukle yoksa sadece şifresiz yayınları izleyebilirsin bedava olaya kimse guvenmesin ama digiturkten daha avantajlı olcaği discoveryler gayet guzel

evoksk
27-12-2007, 20:55
karasal olmasa bile uyduda şifresiz çıkar tnt

zxcvbn10250
27-12-2007, 21:11
görücez

plus007
17-01-2008, 15:30
Only the registered members can see the link

18 Ocak Cuma 10:30 - 18:30 / 19 Ocak Cumartesi 10:30 – 16:00 tarihlerinde İstanbul Hilton Convention Center’da yapılacak D-SMART LANSMAN’ında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.alıntı

arkadaşlar bu lansman platforma katılacak yeni kanallar için olucak benim fikrimce:49:

idiye
17-01-2008, 19:21
Hic biri beni entrese etmiyor listeden hepsini silmisim aydin dogana duyurulur.

plus007
17-01-2008, 19:24
dsmartı olanlara bu haber.