PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kpss-2007/7 Memur Alimlari

ŞAVKÇI09
24-12-2007, 23:48
İşte Ortaöğretim Memur Kadro Sayıları..:clap2::

Sıkı Durun Arkadaşlar....

Ortaöğrenim'li alınacak Toplam memur Sayısı :1.437 KİŞİ:clap2::

Alınacak İMAM-HATİP li Sayısı :1.225 KİŞİ:puah:

Alınacak Normal Memur Sayısı :222 Kişi Sadece.:(

Alınacak Düz Lise Mezunu Sayısı :60 Kişi:( :(

Bu hükümet gelmeden önce bu ülkede hiç imam yok muydu acaba?:49:

Gerisini KPSS den umut bekleyen arkadaşlarımız düşünsün...

zfr_pal
25-12-2007, 00:23
ii de imam hatiplilerin bu memlekette memur olma hakkını ne zaman almışlar senin bu kadar kuyruk acın var..zamanında ziraat muh. dahil herkesi öğretmen yapmışlardı o günleri ne zaman unuttunuz...burası siyaset yapilcak bi yer değil..mecbur bırakmayın

ŞAVKÇI09
25-12-2007, 00:33
[QUOTE=zfr_pal;252389]ii de imam hatiplilerin bu memlekette memur olma hakkını ne zaman almışlar senin bu kadar kuyruk acın var..zamanında ziraat muh. dahil herkesi öğretmen yapmışlardı o günleri ne zaman unuttunuz...burası siyaset yapilcak bi yer değil..mecbur bırakmayın[/QUOT

Saygıdeğer arkadaşım hesap yap allah aşkına.

türkiye de toplam 75000 civarında cami var. türkiyenin din adamı açığıda 15000 civarında olduğunu gündemi takip edenler duymuştur çeşitli kaynaklardan.hatta diyanet bile açıklama yaptı.şimdi soruyorum size 2006 atamalarından beri kamuya ne kadar memur istihdam edildi.bu memur kadroların ne kadarı diyanete ayrıldı.cevap:

100bine aşkın memur istihdam edildi.bunların2,5/5 diyanete gitti.1/3öğretmen1/3 sağlık 0,5/5ide diğer.

diyanet imam a doymuyor imamın arka safına da cemaat olarak imam atıyor.bizim en çok ihtiyacımız olan eğitim ve sağlık alanlarına yüklenmeyen ;okullarda öğretmensiz,hastanelerde doktorsuz bekleyenlere memur olarak imam veriyorlar.

Benim bu yazıyı sunmaktaki amacım bir nebze olsun eleştiri yapmaktır.Yani herhangi bir kuyruk acısından kaynaklanmıyor.Ziraat mühendisliği ve öğretmenlik olayı da başka şeylerdir. O zaman için öğretmen açığı vardır bu şekilde kapattılar.Nasıl şimdi polis açığı var üniversite mezunlarını polis yapıyorlar ondan bir farkı yok.

zfr_pal
26-12-2007, 14:20
ii güzel tespitlerin var ama şunuda unutmaki; en cok ögretmen ataması,cumhuriyet tarihinin rekor sayıdaki okul ve hastane yapımı, saglıkta yapılan yenilikler.. bu hükümet zamanında en üst seviyededir..

esat77
26-12-2007, 14:36
sana hak veriyom kardeş..herkes kendi tarafınamı yontuyo ne dersin

osmann
26-12-2007, 14:42
bencede herkes kendi açısından bakıyor.