PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uçaklarımız Yine K.Irak Semalarında..

ahmeTTaşar
25-12-2007, 14:14
Bomba yağdırıyoruzPKK'ya operasyon aralıksız devam ediyor.. Uçaklarımız yine K.Irak semalarında..

Only the registered members can see the linkörle mücadele kapsamında Hakkari'nin Çukurca ilçesinde Irak sınır hattında uçak sesleri duyulmaya başlandı. Alınan bilgiye göre, keşif uçakları, sabah 10.00 ile 11.30 saatleri arasında, Çukurca ilçesindeki Irak sınırındaki Üzümlü, Uzundere, Çayırlı, Çınarlı ile Irak'ın kuzeyinde yer alan Kanimasi bölgesinde uçuş yaptı. Keşif uçaklarının uçuşunun ardından da bölgede uçak sesleri duyulmaya başlandı. Uçakların geçişinin ardından sınırın Irak kesiminde bomba sesleri duyuldu.

Şırnak'ta da terör örgütü PKK'nın etkisiz hale getirilmesi amacıyla bölgede başlatılan operasyonlar aralıksız sürdürülüyor. Sabah saatlerinde Gabar ile Küpeli dağlarına doğru skorsky ve kobra helikopterinin uçuşları devam etti. Operasyonda arama tarama faaliyetlerinin aralıksız sürdürüldüğü, bölgede teröristlere ait çok sayıda sığınak ve yaşam malzemesinin imha edildiği bildirildi.

Habertürk..

HCakir
25-12-2007, 14:41
Evet bu çok iyi bi haber Pkk yuvalarında avlanıyor. 300' den fazla adamları ölmüş ve haberleşme kaynaklarını çökmüş durumda.

CABBARİ
25-12-2007, 16:02
ülke ekonomisine ciddi zarar versede kaçarı göçeri yok pkk bitecek inşallah
selametle

emmi
26-12-2007, 02:32
Arkadaşlar bu konuyla ilgili haberleri mümkünse yabancı haber kanallarındanda izleyin. Çakal sürülerinin ölülerini ve yardım etmiyoruz diye yalan söyleyen Barzani alçağının yaralı teröristlere nasıl yardım ve yataklık ettiğini İtalta'nın SKY24 haber kanalında izledim bu akşam üzeri. Hemde birinci haber olarak. Bu paketeki kanallar açık.
Haber vereyim dedim.
Saygılar.

hallederiz
26-12-2007, 09:30
helal olsun mehmetçiğimize mehmetçiğimiz allah'ın izni ile bu köpeklerin kökünü kurutacak