PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayramda gazete trajları

Kemal Turan
25-12-2007, 17:47
Only the registered members can see the link

Bildiğiniz gibi zaman gazetesi yarısını bedava dağıtır

osmann
25-12-2007, 18:34
zaman fark atmış gibi gözüküyor. ama pek inandırıcı değil.
taraftarı olan bir çok şirketin ve kişilerin 20 şer 30 ar aldıklarını biliyoruz...
bu şekilde trajın diğerlerini geçmesi çok şey ifade etmez bence...
(amcamın 2 oğlu ve gelinleri ve torunu fetih kolejinde öğretmen...) selametle...

Kemal Turan
25-12-2007, 19:47
zaman fark atmış gibi gözüküyor. ama pek inandırıcı değil.
taraftarı olan bir çok şirketin ve kişilerin 20 şer 30 ar aldıklarını biliyoruz...
bu şekilde trajın diğerlerini geçmesi çok şey ifade etmez bence...
(amcamın 2 oğlu ve gelinleri ve torunu fetih kolejinde öğretmen...) selametle...

Evet dediğin gibi 20şer 30 ar dağıtıyorlar. Ben İstanbulda insanların yoğun olduğu yerlerde herkesin eline gazeteyi sıkıştırdıklarına çok kez şahit oldum

pencere77
25-12-2007, 20:09
Zaman gazatesini severek okuyan biriyimdir.gazetenin yarısı bedava dağıtılmamaktadır.Zaman gazetesi diğer gazetelerin yapamadığı abonelik sistemiyle dağıtılmaktadır.büyük çoğunluğu(%95-98 oranında) avrupada gazete abone sistemiyle dağıtılmaktadır.zaman gazetesinin dünyaca aldığı SND ödüllerilden bahsetmiyorum henüz.:):)

Kemal Turan
25-12-2007, 20:13
Zaman gazatesini severek okuyan biriyimdir.gazetenin yarısı bedava dağıtılmamaktadır.Zaman gazetesi diğer gazetelerin yapamadığı abonelik sistemiyle dağıtılmaktadır.büyük çoğunluğu(%95-98 oranında) avrupada gazete abone sistemiyle dağıtılmaktadır.zaman gazetesinin dünyaca aldığı SND ödüllerilden bahsetmiyorum henüz.:):)

Ben İstanbulda çok kez şahit olduğum olayı anlattım.

pencere77
25-12-2007, 20:16
verdiğim linkleri tıklayın.

Only the registered members can see the link özellikle bu linki

Only the registered members can see the link aşağıdaki haberin linkidir
SND Dönem Başkanı Curtis: Zaman dünyanın en iyi gazetelerinden biri
Society For News Design – Haber Tasarım Cemiyeti (SND ) Dönem Başkanı Susan Mango Curtis , Zaman`ın kazandığı 5 mükemmellik ödülünü `olağanüstü başarı` olarak nitelendirdi. Zaman`ın dünyanın en iyi gazetelerinden biri olduğunu vurgulayan Curtis , `Dünyanın en iddialı tasarım yarışmasında 13 bin 618 katılımcı arasından beş ödül kazanmak büyük başarı. Zaman Gazetesi `ni tebrik ediyorum.` dedi. SND , 1979`dan bu yana her yıl uluslararası medyada en iyi gazeteleri seçerken, ödüller `Tasarım Oscarları ` olarak nitelendiriliyor. Derneğin üyeleri arasında sanat yönetmenleri, editörler, grafik tasarımcılar, illüstratörler, fotoğrafçılar ve reklamcılar bulunuyor. SND ödüllerinin seçici kurulu dünyanın saygın gazetelerinin sanat yönetmenleri ve akademisyenlerinden oluşuyor. Ödüle layık bulunan gazete sayfaları, The Best of Newspaper Design (En İyi Gazete Tasarımları) isimli kitapta yayınlanıyor. SND `nin seçici kurulunda yer alan isimlerden bazıları şöyle: `Thomas Heumann (Frankfurter Allgemeine Zeitung , Almanya ), Mei Lisa Luther (Los Angeles Times ), Chaz Maviyane-Davies (Massachusetts College of Art), Daryl Moen (Missouri School of Journalism ), Lynne Perri (USA Today ), Fred Sweets (Associated Press ), Joe Ward (New York Times ), Gayle Grin (Kanada ), Ricardo Melo (Brezilya ), Sarah Franquet (Charlotte Observer ), Derek Simmons (Star Tribune ).`

pencere77
26-12-2007, 20:07
komik resimler bölümünden seviyeli konular bölümüne taşınmıştır.