PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdullah Gül 8 Ocak'ta Bush ile Görüşecek...

ahmeTTaşar
26-12-2007, 18:17
Abdullah Gül 8 Ocak'ta Bush ile bir araya gelecek
Beyaz Saray ziyaret konusunda sessiz
Only the registered members can see the link
Washington- Abdullah Gül'ün 6 Ocak tarihinde Washington'a geleceği ve 8 Ocak tarihinde de ABD Başkanı Bush ile Beyaz Saray'da bir araya geleceği açıklandı. Ankara'dan yapılan Gül'ün ziyareti konusunda Beyaz Saray sessizliğini koruyor. Bazı çevreler, Gül'ün Washington'a gideceğini ve hazır gitmişken de çat kapı Bush'u ziyaret edeceği havasını yaratıyor. Gül, Beyaz Saray ziyareti ardından ertesi gün Türkiye'ye dönecek. Gül, Bush'tan 2008 Mart ayı için görüşme amacıyla randevu istemiş ancak Amerikan tarafı 2008'in seçim yılı ve başkanın programının çok yoğun olacağı gerekçesiyle pekte gönüllü olmadıkları bu görüşmeyi çok daha öne çekerek 8 Ocak tarihini kendilerine vermişti. Başbakan Erdoğan'ın daha bir ay önce Washington'da olması nedeniyle bu görüşme de iki liderin ne konuşabileceği ise herkes tarafından alayla karşılanan bir konu. Bir Amerikalı uzman, Gül'ün Türk halkına tescil ettiremediği Cumhurbaşkanlığını Bush'u ziyaret ederek onaylattırma olarak değerlendirdi.

Alıntı...

trtamer
26-12-2007, 18:38
herşey ii güzelde o sonmdfa ki henüz türk halkına kendini kabul ettiremedi şeklindeki yazı çok ????? ce yazılmış bişeydir bu haberi yazdığın ve sondaki bu yorumu da kattığın için ve bu yorumada (katılıyosan)katıldığın için ne kadar yücelmişsindir. Sayın Abdullah GÜL bu ülkenin tüm vatandaşlarının CUMHURBAŞKANı dır kabul etmeyen ............ gitsin nereye gidecekse kimi cumhurbaşkanı kabul etcekse oraya kardeş ben senin bu şekilde düşündüğün şeklinde bişeyde yazmadım sözüm o düşüncede olanlara

ahmeTTaşar
26-12-2007, 19:39
Arkadaşım ben bir yorumda bulunmadım haberi olduğu gibi aktardım.beğenmediğin yer olursa haberi sansürleyiptemi yayınlamamı istiyorsun.Ayrıca ben bir yerede gitmem Amerikaya bile bunu unut.Ayrıca Ahmet Necdet Sezer nasıl senin cumhurbaşkanınsa Abdullah Gül kabul etsekte etmesekte cumhurbaşkanımız ona diyecek bir şey yok.Zaten kendisi hakkında bir yorumdada bulunmamışım dikkat edersen.Göstermiş olduğun tavır ise kendi kişiliğini tanımlıyor.Ben senin gibi noktalı yazılarda yazmam.Bu tür yazılar insana ne ölçüde saygı gösterdiğini belirtmektedir.

emmi
27-12-2007, 04:25
trtamer kendine gel burası öyle her ağzına geleni yazabileceğin kendi siteleriniz değil. Ne demek cumhurbaşkanı kabul etmeyen ........ gitsin. Bak ben senin noktalı yerleri doldurayım da nasıl bir seviyede insan olduğunu üyelerimizde görsün. O noktalı yer s.ktirsin gitsin demektir. Utanmıyor musun böyle bir cümle yazmaya. Bir daha böyle yazını görürsek bu forumu unutursun. Biz sizlerin buraya kopyala-yapıştırla getirdiğiniz bir sürü yalan, yanlış ve de yanlı haberlerinize böyle bir yazı yazıyor muyuz? Terbiyesizliğin alemi yok. Beğenmediğin haberin altına adam gibi bir türkçeyle (daha doğru dürüst yazı bile yazamıyorsun) yazarsın herkes yararlanır.