PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hotmailinizi Kapatmadan Türkçe Yapmak

umsado
03-03-2006, 21:32
Arkadaşlar size çok basit bi yöntem sunuyorum!Mail kutunuza girdikten sonra aşağıdaki adresi adres çubuğuna yapıştırın!

Only the registered members can see the link d40fe2a362bee4827517dc&_lang=tr

MISTIK
04-03-2006, 14:17
o linkte açmıyor arkadaşım

umsado
04-03-2006, 14:44
o linkte açmıyor arkadaşım

Arkadaşım o verdiğim link değil sen kendi hotmail sayfana gireceksin ordayken adres yerini sileceksin bu verdiğimi kopyala oraya yapıştır oluyormu bir bak.

Vakkus
04-03-2006, 15:27
saol umsado abi
iyi oldu bende nasıl türkçe yapacağım diye düşünüyordum
eline sağlık.

MISTIK
04-03-2006, 15:35
Tamam bende link diye yanlış yazmışım kopyala yapıştır yapıyorum olmuyor benim net bağlantımdamı bir sorun var anlamadım ama
Not:Peki bu adresi kopyaladığımda sürekli türkçemi olacak yoksa o anlıkmı sayfadan çıkıp tekrar girdiğimde türkçe olacak mı?

umsado
04-03-2006, 17:33
Tamam bende link diye yanlış yazmışım kopyala yapıştır yapıyorum olmuyor benim net bağlantımdamı bir sorun var anlamadım ama
Not:Peki bu adresi kopyaladığımda sürekli türkçemi olacak yoksa o anlıkmı sayfadan çıkıp tekrar girdiğimde türkçe olacak mı?

Valla bende e maillimin kapasitesini artırmak için yapmıştım ingilizceye dönmüştü o zamanlar bunu yaptım daha sonra çıksam bile hep türkçe şimdi nasıl bilmiyorum.

hallederiz
06-09-2006, 17:20
&_lang=tr
arkadaşım bu verdiğim linki hotmail adresin açıkken adres çubuğuna mevcut linki hiç silmeden sonuna ekle enter tuşuna bas okey dir

deli_m
12-09-2006, 20:40
arkadaşlar linkte hata yok ben denedim arkadaşım eline sağlık.......birde aşağıdaki gibi deneyin....aşağıdaki linki mailiniz açıkken kopyalayıp kendi mailinizdeki adres cubuğuna yapıştıracaksınız....

BURADA: Hotmail veya msn hesabınız Türkçeleştirmek için link (Only the registered members can see the link)